Autor Tema: Prijavite problem u radu foruma  (Pročitano 48449 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8961
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Prijavite problem u radu foruma
« Odgovor #213 poslato: 27. Mart 2018. 13:13:30 »
Teme u Dnevnizi Tranzita mi se ne mogu otvoriti .
Piše - došlo je do greske.
Probala sam par puta . Ostalo mi se otvara sve kako treba.

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Web solucija
« Odgovor #212 poslato: 24. Januar 2018. 16:27:18 »
     Ja nekako navikla na www.imgur.com tako da ovo za sad sam samo 2 puta koristila ~ te videla malo pre pomenutu opciju da se slike ne redjaju u nizu, već jedna ispod druge, a to mi ne odgovara :jok:

Tynipic sajt nije unapredio svoje protokole zbog toga još uvek nije moguće koristiti tu modifikaciju kroz forum. Kada to budu učinili videćemo da li je moguće vratiti tu modifikaciju. Za sada moramo da koristimo druga rešenja.

Kada je u pitanju www.imgur.com, bez problema možete koristiti upload preko tog sajta i postavljati linkove u okviru vaših poruka.

Slike mogu biti ređane u nizu, ali u okviru vaše poruke morate izbaciti razmak između njih.

Takođe, podsetili bismo sve članove da u okviru poruke pri dnu postoji mogućnost dodatne opcije kojom mogu ubacivati sadržaj na forum.

Na mreži sladjana*

• Tumač za Snove
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 8961
  • sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!sladjana is awe-inspiring!
« Odgovor #211 poslato: 01. Januar 2018. 22:46:55 »
I na ja nemam problema sa ulaskom na Forum.

Na mreži Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 743
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #210 poslato: 01. Januar 2018. 21:21:01 »

Kod mene nije bilo problema :kisikisi:

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35126
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #209 poslato: 01. Januar 2018. 20:26:01 »
     Evo isključila sam taj sneg. Meni sve jedno da li je on uključen ili nije ~ ja evo 10min pokušavam da napišem ovaj odgovor (i promenih 2 brauzera umedjuvremenu) Moguće je da je moj laptop loš, pa zato tako sve sporo ide na forumu (al kako mi ne koči Fb, Tw, Ig onda?)
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2284
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #208 poslato: 01. Januar 2018. 20:13:28 »
prosle godine bio onaj sneg sto pada, ne znam jel to jos aktuelno na forumu?  meni su takve stvari znale kocit zbog malo RAM-a

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
« Odgovor #207 poslato: 01. Januar 2018. 19:57:22 »
     Ja to nonstop radim dal mi veruješ (na svim brauzerima) i džabe... Samo Forum mi spor, ni jedan drugi sajt mi nije problem, samo Forum... evo juče čekam po 2min barem da mi se otvori strana na Forumu... Ok, slaba mi je internet konekcija, ali opet - nema problema na Fb kad izadjem (ipak je Fb - Fb u odnosu na naš Forum što se tiče veličine) na Twitter isto bez problema, Instagram sve ok... samo Forum šteka...
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Na mreži bozicso*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2284
  • bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!bozicso is awe-inspiring!
  • Gde se pametan opece tu lud napravi rostilj
« Odgovor #206 poslato: 01. Januar 2018. 19:48:48 »
kod mene sve radi savrseno, uvek mozes da obrises kolacice (clear browser history) ako mislis da je do racunara...

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #205 poslato: 01. Januar 2018. 19:40:43 »
     Imam pitanje ~ da li neko (sem mene i još par članova) ima problem sa logovanjem na Forum, sa otvaranjem strana na Forumu itd...

Prvo sam mislila - moj slab internet, pa onda sam izmenjala sve (ne)moguće brauzere i uvek isto (naročito u poslednjih 10tak dana) i opet isto...
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #204 poslato: 30. Novembar 2017. 17:28:04 »
     Meni se sve automatski odradi, moje je samo da kliknem na onu sliku "plave kutijice" i da ubacim sliku sa laptopa ili mobilnog ~ posle sve ostalo ova aplikacija odradi sama :hmm: Ja nekako navikla na www.imgur.com tako da ovo za sad sam samo 2 puta koristila ~ te videla malo pre pomenutu opciju da se slike ne redjaju u nizu, već jedna ispod druge, a to mi ne odgovara :jok:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)