Autor Tema: Prijavite problem u radu foruma  (Pročitano 48445 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Mad Astrologer*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 204
  • Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!Mad Astrologer is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
  • Vivere est militare!
Odg: Prijavite problem u radu foruma
« Odgovor #193 poslato: 17. Oktobar 2016. 02:49:58 »
kod mene je sve ok
Labor omnia vincit.

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35126
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #192 poslato: 17. Oktobar 2016. 00:34:35 »
Jel ima neko problem sa izgledom teme na Forumu? Meni se neki delovi preklapaju, negde se ne vide delovi, smajlići i planete nisu u istoj ravni sa tekstom itd...? Ili je to znak da meni ovaj nemac od laptopa nešto nije ok?
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Primal*

• Gost
« Odgovor #191 poslato: 05. Oktobar 2016. 19:18:21 »
Obrišite cache i cookies iz internet pregledača tj. browsera.
I bez toga je sad u redu :) Hvala  <3

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
    • Web solucija
« Odgovor #190 poslato: 05. Oktobar 2016. 08:11:21 »
Meni i dalje dugme za pretragu ispod polja za pretragu. Opet ja :haha: :haha:

Obrišite cache i cookies iz internet pregledača tj. browsera.

Primal*

• Gost
« Odgovor #189 poslato: 04. Oktobar 2016. 19:45:15 »
Rešena je i greška u Athenea temi koju je ADK team napravio tokom izrade.

Sa greškom:

Bez greške:

Meni i dalje dugme za pretragu ispod polja za pretragu. Opet ja :haha: :haha:

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
    • Web solucija
« Odgovor #188 poslato: 04. Oktobar 2016. 18:53:52 »
Rešena je i greška u Athenea temi koju je ADK team napravio tokom izrade.

Sa greškom:

Bez greške:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #187 poslato: 04. Oktobar 2016. 14:43:08 »
mnogo hvala :)

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
    • Web solucija
« Odgovor #186 poslato: 04. Oktobar 2016. 14:42:17 »

Nađen i rešen problem.

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35126
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #185 poslato: 04. Oktobar 2016. 13:31:15 »
     WebMaster obavešten.

🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #184 poslato: 04. Oktobar 2016. 12:57:03 »
i ja imam ISTI problemcic
:)