Autor Tema: Prijavite problem u radu foruma  (Pročitano 49916 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Mala Venera*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1216
  • Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!
Odg: Prijavite problem u radu foruma
« Odgovor #123 poslato: 21. Avgust 2015. 00:22:50 »
Trebalo bi da je problem rešen. Probajte sada preko mobilnog da vidimo da li je sada sve u redu.
Ne i dalje je isto :(
eto kako izgleda..

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Web solucija
« Odgovor #122 poslato: 20. Avgust 2015. 21:58:42 »
 Trebalo bi da je problem rešen. Probajte sada preko mobilnog da vidimo da li je sada sve u redu.

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Web solucija
« Odgovor #121 poslato: 20. Avgust 2015. 21:42:31 »
Ja imam problem sa forumom, ne mogu preko mobilnog da udjem, do juce je sve bilo u redu, pise mi da mi je trajno zabranjen pristup, a preko kompa mogu da udjem..

Dobro veče! Sad ćemo videti u čemu je problem. Ako možete da se setite recite mi u koliko sati se to desilo?

Van mreže Mala Venera*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 1216
  • Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!Mala Venera is awe-inspiring!
« Odgovor #120 poslato: 20. Avgust 2015. 16:24:41 »
Ja imam problem sa forumom, ne mogu preko mobilnog da udjem, do juce je sve bilo u redu, pise mi da mi je trajno zabranjen pristup, a preko kompa mogu da udjem..

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #119 poslato: 06. Mart 2015. 14:51:04 »
Ok onda :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #118 poslato: 06. Mart 2015. 12:45:57 »
sad sam izasla na net, i forum preko
internet explorera, i opet isto
ubise me reklame

Pitala sam kolegu programera, namestice mi lap top u ponedeljak,
hvaalaa <3

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #117 poslato: 06. Mart 2015. 12:42:46 »
google chrome

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #116 poslato: 06. Mart 2015. 12:25:35 »
Koji browser koristis Gasi?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #115 poslato: 06. Mart 2015. 11:36:29 »
sta da uradim za to pop up, ne razumem?

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #114 poslato: 06. Mart 2015. 10:36:44 »
Pokusajte pop up da smirite kod vas browsera. Kod mene je ok ovako nista ne iskace.