Autor Tema: Prijavite problem u radu foruma  (Pročitano 50946 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35596
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Prijavite problem u radu foruma
« Odgovor #143 poslato: 25. Oktobar 2015. 07:24:37 »
     :ok: e baš mi drago Katja :superiska:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Firebird*

• Bibliotekar
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2465
  • Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #142 poslato: 24. Oktobar 2015. 21:50:14 »
   Ništa se ti ne sekiraj, postoji rešenje i za takvu situaciju.

ne sekiram se. poštujem pravila dok pravila poštuju mene.

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
Vaskrsla sam!
« Odgovor #141 poslato: 24. Oktobar 2015. 20:02:44 »
Hej, evo me ponovo s vama! :heartshape: Pokusah veceras prijavu i.... uspjeh!

:223s: hvala Founder 2008.... hvala  Jyōtiṣī ज्योतिषी :fala: 

P.S. Protesti su kod mene u Podgorici... a meni djavo ne da mira pa komentarisem danima po portalima... pa pomislih: iz ANB-a su odlucili da me kazne :0 2: i to na nacin kako ce me najvise zaboljeti - da mi zabrane pristup mom najmilijem Forumu!  :histerija:

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
    • Web solucija
« Odgovor #140 poslato: 24. Oktobar 2015. 12:19:27 »
onda banovanje i nema smisla. ako is banovan, otvoriš novi account s novim username i password podacima i cepaj dalje. :D

Ništa se ti ne sekiraj, postoji rešenje i za takvu situaciju.

Van mreže Firebird*

• Bibliotekar
  • * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 2465
  • Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!Firebird is awe-inspiring!
« Odgovor #139 poslato: 24. Oktobar 2015. 12:11:47 »
   Nema veze koliko IP adresa ima. Kod uobičajenog banovanja IP okidač ne sme da se koristi osim u situaciji kada Webmaster privremeno donese takvu odluku (zbog bezbednosti npr.). Znači kada popunjavaš formular za banovanje samo čekiraš korisničko ime.

onda banovanje i nema smisla. ako is banovan, otvoriš novi account s novim username i password podacima i cepaj dalje. :D

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #138 poslato: 24. Oktobar 2015. 12:08:15 »
     :ok: oket, dogovoreno :ok:
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
    • Web solucija
« Odgovor #137 poslato: 24. Oktobar 2015. 12:02:17 »
     Ipak je znači IP... bilo je banovanja jedne članice koja je imala preko 50 IP adresa... vrlo je moguće da je Ktaja bila povezana sa nekom od tih IP-a.

Nema veze koliko IP adresa ima. Kod uobičajenog banovanja IP okidač ne sme da se koristi osim u situaciji kada Webmaster privremeno donese takvu odluku (zbog bezbednosti npr.). Znači kada popunjavaš formular za banovanje samo čekiraš korisničko ime.

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #136 poslato: 24. Oktobar 2015. 11:57:42 »
     Ipak je znači IP... bilo je banovanja jedne članice koja je imala preko 50 IP adresa... vrlo je moguće da je Ktaja bila povezana sa nekom od tih IP-a.
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
    • Web solucija
« Odgovor #135 poslato: 24. Oktobar 2015. 11:55:28 »

Ju ?!? To mora da je nešto u vezi prepoznavanja tvoje IP adrese :hmm: Sigurno će se sad WebMaster javiti pa ćemo to da rešimo brzo :aha:

Kada si banovala člana, umesto samo po korisničkom imenu ti si dodala i po IP opsegu što ne sme da se radi jer čim se završi konekcija tog člana tu IP adresu na internetu može dobiti neko sasvim deseti i onda taj drugi bez razloga ima zabranjen pristup.

Imam problem:
Ne mogu se logovati od kuće (sa laptop-a) već par dana, a normalno se prijavljujem na Forum sa posla - upravo sam ostala u kancelariji da bih vam mogla prijaviti problem.

Ne znam zašto dobijam poruku:

Došlo je do greške!
Izvinjavamo se Gost, zabranjeno vam je da koristite ovaj forum!
Vaša zabrana neće isteći.

Probajte sada.

Meni se to desavalo dok je jos postojala AstroRiznica, ja se na poslu ulogujem na forum i ne odjavljujum se, onda kad hocu kuci da se prijavim na forum, nije mi dozvoljavalo, e sad, moguce zato sto sam bila vec prijavljena sa istim korisnickim imenom , pa nije dozvoljavalo da se prijavim i na racunaru kuci. Ja sam izvela taj zakljucak, a mozda i nije to bilo.

Kada se to desi, javi ovde u temi.

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #134 poslato: 24. Oktobar 2015. 11:52:20 »
     Ne, to nema veze sa tim. Tvoje korisničko ime i pass su tu da bi mogla bilo odakle da se uloguješ na Forum :hum: Ovi možda ima veze sa IP adresom kod Katje :hmm:
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)