Autor Tema: Prijavite problem u radu foruma  (Pročitano 50975 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

sladjana*

• Gost
Odg: Prijavite problem u radu foruma
« Odgovor #203 poslato: 30. Novembar 2017. 16:20:36 »
Ne znam sta se desi kada upload odradi.
Nema slike ni nekog linka. Nista.

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35600
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #202 poslato: 30. Novembar 2017. 14:34:22 »
          A gde je problem? Meni je ok i preko moba i ovako preko brauzera. Jedino mi se ni malo ne dopada što se napr slike ne redjaju jedna za drugom (kada su napr karte u pitanju) već idu jedna ispod druge :jok:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

sladjana*

• Gost
« Odgovor #201 poslato: 30. Novembar 2017. 14:21:51 »
Tinypic modifikacija koja se dodaje ovde na forumu nije mogla da proradi.
S obzirom na to, ispod teksta za pisanje poruke ubačena je modifikacija putem koje možete ubacivati direktno slike na host.
Klikom na Add image to post.

Pokusavam kotistiti tu opciju ali ne umem ili nesto nefunkcijoniše .
Nije mi nista praktično .
Nazalost necu vise ubacivati slike.

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Web solucija
« Odgovor #200 poslato: 26. Novembar 2017. 22:31:07 »
Kao što vidite i youtube sada radi pod SSl zaštitom.

Van mreže Founder 2008*

• * Administrator *
  • * Drugar u prolazu *
  • Reputaciona snaga: 5561
  • Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!Founder 2008 is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
    • Web solucija
« Odgovor #199 poslato: 26. Novembar 2017. 22:25:44 »
Da li ce tinypic uopste raditi ovde ?

Swiss i ja tvrdimo da na drugim Forumima radi .

Tinypic modifikacija koja se dodaje ovde na forumu nije mogla da proradi.
S obzirom na to, ispod teksta za pisanje poruke ubačena je modifikacija putem koje možete ubacivati direktno slike na host.
Klikom na Add image to post.

sladjana*

• Gost
« Odgovor #198 poslato: 26. Novembar 2017. 09:19:02 »
Da li ce tinypic uopste raditi ovde ?

Swiss i ja tvrdimo da na drugim Forumima radi .

Na mreži uranija*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13399
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #197 poslato: 06. Februar 2017. 05:55:07 »
     Da li neko ima problem sa TinyPic ili je to nešto do mog brauzera / laptopa?

Ovo sam preko druge opcije odradila sliku... ovde to ne mogu...

preko telefona nisam mogla nikako,posasaveo,poduplao,nema opcije da ubacim sliku tj link u post,a preko kompa sam uradila,ako se dobro secam,ili nisam uopste,ne secam se tacno,pokusacu nesto da stavim...sutra,valjda otuputujemo danas...

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #196 poslato: 06. Februar 2017. 01:12:26 »
     Da li neko ima problem sa TinyPic ili je to nešto do mog brauzera / laptopa?

Ovo sam preko druge opcije odradila sliku... ovde to ne mogu...
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #195 poslato: 17. Oktobar 2016. 13:26:03 »
kod mene sve ok

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #194 poslato: 17. Oktobar 2016. 12:28:03 »
     Izgleda moj nemac pobrljavio...
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)