Autor Tema: Svakodnevnica 21 veka  (Pročitano 3309 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Svakodnevnica 21 veka (crno-bela hronika)
« Odgovor #357 poslato: 21. Novembar 2017. 14:10:43 »
     Da :aha: On je prvo čovek pa onda francuz & srbin. Pratim Tanju na Twitter stalno i bas su svi pozitivno odreagovali na tu emisiju ~ naravno bilo je i komentara da eto on zna srpski bolje i od našeg prestolonaslednika... što i jeste tako.
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15705
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #356 poslato: 21. Novembar 2017. 13:37:19 »
u nedelju sam gledala emisiju na Prvoj, ZIVOT PRICA
 dva puta sam plakala
predivni francuz GUJON Arno je 14 godina zaredom organizovao humanitarnu pomoc za Kosovo. Naucio srpski jezik, da bi znao da se sporazume sa njima kad im odveze sam tu pomoc. Ozenio se Ivanom nasom, ziveli su u  Zvorniku a danas u Beogradu...dirljiva prica
o humanosti i posvecenosti
obavezno pogledajte ako stignete, necete se pokajati. Jedan je Gujon, i knjigu  je napisao
SVI MOJI PUTEVI VODE KA SRBIJI
http://www.delfi.rs/knjige/57423_svi_moji_putevi_vode_ka_srbiji_knjiga_delfi_knjizare.html

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #355 poslato: 21. Novembar 2017. 13:33:04 »
gospode boze kakvi smo ljudi
nemam reci. Dno.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36576
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #354 poslato: 21. Novembar 2017. 13:06:18 »
Citat: Milan Kamponeski
Slušam tako jutros "Man in the mirror" Majkla Džekson, pijem kafu i pitam se šta ljudi vide u svom ogledalu, ujutru kad se pogledaju.

Imam prijatelje ovde u Perlezu, sviraju, vole muziku, ponekad nam se desi, do kasno u noć zaglavimo kod mene u priči o bluzu, rokenrolu, gitarama, gitaristima.

Oni inače već dvadeset godina imaju malu proizvodnju  akrilnih boja u Perlezu, tu odmah iza porodične kuće.
Rade jako kvalitetno i pošteno pa im nije lako da plivaju kroz domaće divlje tržište puno švercera, neprofesionalizma i masivnu crnu rupu od državne administracije i propisa...
ali guraju, žive od toga.

Pretprošle noći ih je neko opljačkao, upao iza ponoći u proizvodnju i odneo sve što je vredno.
To je naravno bio neko ko ih dobro poznaje, jer je tačno znao gde se šta nalazi, gde da isključi struju, kamere i naravno šta da pokupi iz magacina, odnosno hemikalije koje najviše vrede, bez kojih proizvodnja stoji.

Lopov je naravno iskoristio činjenicu da niko od njih nije bio kući...
a nisu bili kući zato što su u Nemačkoj...

...a u Nemačkoj su zato što se njihov sin Nikola bori za život sa leukemijom.

Sećate se? Nekoliko puta sam ovde zamolio da podržite akciju u da se Driga izbori sa leukemijom ono "SMS 366 na 3030".

I ako se sećate uspeli smo da skupimo dovoljno novca da Nikola započne lečenje, pa je otišao tamo početkom oktobra, a oni su porodično iznajmili stan u Flensburgu blizu klinike gde se tim lekara i Nikola bore sa agresivnom leukemijom da bi uspeli da izvrše transplataciju koštane srži i sačuvaju njegov život.

Da ne mislite da se u takvim situacijama sve rešava humanitarom SMS akcijom, treba da znate da su Stanišići pre mesec dana prodali stan koji su imali u Subotici da bi mogli da budu uz Nikolu u Flensburgu.

I juče ujutru uz rezultate koji kažu da se Nikoli za nekoliko dana agresivno vratila leukemija i da zbog toga transplatacija mora da se odloži za još najmanje mesec dana, što znači nastavak agonije, još troškova, još molbi za pomoć, saznali su da je eto, neko ko ih poznaje, ko zna kroz šta prolaze "tipovao" njihovu proizvodnju i opljačkao ih.

Slušam tako jutros "Man in the mirror" Majkla Džekson, pijem kafu i pitam se šta ljudi vide u svom ogledalu, ujutru kad se pogledaju.

Razmišljam, šta u svom ogledalu vidi čovek koji zna kroz šta Stanišići prolaze u borbi za sinovljev život i odlučuje da ih opljačka ...
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui

Van mreže tau*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1132
  • tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!tau is awe-inspiring!
« Odgovor #352 poslato: 08. Novembar 2017. 13:07:37 »

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui