Autor Tema: ☼ Astro-druženje ☼  (Pročitano 509 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: ☼ Astro-druženje ☼
« Odgovor #46 poslato: 18. Decembar 2017. 16:50:39 »
     Tema je zamrla što zbog poslovno / porodičnih obaveza / problema, što zbog činjenice da se realno ovde na Forumu družimo svaki dan lepo :208: :144s: :gric_srk: :209:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Free bird
« Odgovor #45 poslato: 17. Decembar 2017. 17:50:10 »
Sto je ova tema zamrla? Ne volim druzenja preko neta. Nista ne moze da zameni razgovor uzivo sa drugim ljudskim bicem. Lepa je ideja to o okupljanju i kafenisanju/zurki clanica i clanova.

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2819
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #44 poslato: 05. Oktobar 2015. 20:14:51 »
Tek sad vidim ovu temu . Dopada mi se ova ideja za druzenje forumasa preko skype . Ima li zainteresovanih da odredimo dan i vreme pa ko se ukljuci ?
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #43 poslato: 24. Oktobar 2014. 22:42:43 »
Imas pravo :) vidjet cemo. :)
Meni je ovo interesantno.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #42 poslato: 24. Oktobar 2014. 22:36:16 »
     E to ćem' morati njega da pitamo :lol: A prošli put je bio dugo ;;) :heh:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #41 poslato: 24. Oktobar 2014. 22:28:51 »
On vjerovatno ne voli predugo :D

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #40 poslato: 24. Oktobar 2014. 22:26:09 »
     Ako Vivi dodje, to zavisi ondak od njega, koliko bude želeo da sedi kod mene :144s: :208: :209: :gric_srk:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #39 poslato: 24. Oktobar 2014. 22:08:22 »
Koliko dugo ce bit to druzenje?

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #38 poslato: 24. Oktobar 2014. 22:05:56 »
Joj, cure moje i ja bih rado dosla ali i ja sam daleko, ostaje samo skype.

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #37 poslato: 24. Oktobar 2014. 19:32:56 »
     Pa tako nekako najjeftinije može neko na daljinu da se druži :lol:

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~