Autor Tema: ☼ Astro-druženje ☼  (Pročitano 510 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Primal*

• Gost
Odg: ☼ Astro-druženje ☼
« Odgovor #6 poslato: 20. Oktobar 2014. 18:17:29 »
Daleko Bg za jos uvek studentsko - roditeljski budzet :( I jos 3.5 sati busem u jednom pravcu, pa 3.5 sati u povratku... Ali sam za Skajp uvek :) Javljajte kad bude bilo okupljanje ;)

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #5 poslato: 20. Oktobar 2014. 18:13:56 »
Dogovorićemo se za Skajp :aha:
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 20. Oktobar 2014. 18:08:59 »
Ja bi inace dosla, al previse problema,,,, da je skype po danu mogla bi. Inace bi dosla osobno :)

Primal*

• Gost
« Odgovor #3 poslato: 20. Oktobar 2014. 18:07:48 »
Znači, niko ništa... ok...

Ja bih, ali preko skajpa :)

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #2 poslato: 20. Oktobar 2014. 18:03:31 »
Znači, niko ništa... ok...
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
☼ Astro-druženje ☼
« Odgovor #1 poslato: 18. Oktobar 2014. 00:23:58 »
     25/10, subota, posle 17h KO GOD ŽELI volela bih da dodje kod mene. Pravim sedeljku - nije baš Party već eto okupljanje.

S obzirom da je tata bio preminuo, nisam slavila Dudin rodjendan 22/06, s obzirom da sam imala frku sa Socijalnim, nisam obeležila tatin rodjendan 25/07, a nisam sad ni slavila moj rodjendan, pa sam mislila 3 u 1 da bude, da se eto makar malo obeleže sva tri datuma.

Adresu neki znaju, neki ne znaju. Ko ne zna, ili oće da proveri, nek mi se javi na pp, ko zna, očekujem ga tog dana.
     Možete i da mi se javite na 061 17 04 231 od 0h do 24h da se dogovorimo.

Od Novembra, svaki vikend, u odredjeno dogovoreno vreme, kod mene će biti i astrološka okupljanja, gde ćemo da se družimo i razemjujemo svoja iskustva iz Astrologije i Ezoterije.

Ako bude bilo sve ok, možemo i da se povežemo sa ostalima na Forumu preko Skajpa, pa da se družimo svi.

Za dogovor oko vremena i dana za vikend, važi ista procedura, ili da mi se jave oni koji žele da dodju na mobilni ili pak da mi se jave preko privatne poruke ovde na Forum.

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~