Autor Tema: Astrolog, šta ga čini dobrim...  (Pročitano 236 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Astrolog, šta ga čini dobrim...
« Odgovor #8 poslato: 10. Maj 2018. 10:20:33 »
Tedi Viškanić Astrološke konzultacije, zašto i kako?
https://astrolog.wordpress.com/2015/01/17/astroloke-konzultacije-zato-i-kako/
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže JohnGalt*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 2868
  • JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!
  • I am John Galt....
« Odgovor #7 poslato: 26. Oktobar 2014. 00:49:04 »
No svako ako neko ima neku dobru analizu da prilozi uz natal, rado bih procitala, jer mozda gresim, mozda sam suvise kriticna...naprosto nisam nikada citala analize da bih znala sta da ocekujem..

Primal*

• Gost
« Odgovor #6 poslato: 26. Oktobar 2014. 00:40:26 »
900e po godini je Imsiragiceva skola.

Van mreže JohnGalt*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!JohnGalt is awe-inspiring!
  • I am John Galt....
« Odgovor #5 poslato: 26. Oktobar 2014. 00:01:53 »
E vidiš tu se možda ne bih složila, ne moram da budem raspoloženija posle čitanja analize, biću konkretna iako mi nije zaista cilj da ikoga prozivam, Natasa Karalic Koprivica je u pitanju, do sada nikad nisam "isla" na tumacenje, i budući da se sada dvoumim izmadju ostalog da li da odem iz Srbije htela sam da vidim misljenje prema mnogima vrsnog astrologa, analiza je zaita divna, gotovo da nema loše stvari, ali to možda i jeste problem, nigde ni jedne predikcije, ništa, to nije astrolog, ako nešto kažeš moraš i da obrazložiš zašto to misliš. Bukvalno za sve što sam htela dodatno da je pitam (a na analizu se čeka 10-tak dana) sam morala šaljem dupli mejl, stani ako je neko izdvojio pare za tebe, onda bude fer i korektan pa odgovri na sva pitanja ako je već sam natal na 3 strane, što smatram zaista smešnim...Moj utisak je da nema toliko znanja, a poprilično je na "ceni"...
Nije astrolog neko ko treba da te teši, on treba da da predikcije, Natasa očigledno ne smatra da one idu uz analizu natala, i tu se svakako ne slažem sa njom...
Od Šojića sam citala neke tekstove, on ima i školu jel tako, opet oko 300e 6 meseci ako se ne varam...
Ja ne mislim da se bavim astrologijom iako bih jako volela da više naučim o tradicionanoj, ali pare koje uzimaju su zaista meni lično van pameti, počev od Imšinih koliko 2000e godišnje ako se ne varam, pa do svih tih "malih"koji su 50e mesečno a u proseku 3-4 lekcije...
Jako bih volela da čujem utiske poimence, zanima me Petković, Stojanović, da li Imširagić tumači ili se samo bavi školom, možda neki drugi utisak o Nataši,Sanji...koga god se setite...i da šta je dobra analiza...

Primal*

• Gost
« Odgovor #4 poslato: 25. Oktobar 2014. 23:43:11 »
Snaga da se nosi sa tudjim mukama i saosecajnost, uz znanje. Kod nas, da te vide na TV - u  :uzas:

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #3 poslato: 25. Oktobar 2014. 23:13:07 »
Potpuno te razumem JOHN GALT, isla sam kod tih izvikanih, pa kod onih malo manje izvikanih (koji su malo bolji)
a znam potpuno anonimne koji naplacuju istu cenu a razbijaju.
Imam priliku da radim bas okruzena sa mnogo astrologa. Jedan deo ih razbija astrologiju, drugi veze nemaju al se slepaju, treci su izmedju tj sujetni polu-umetnici kod kojih iz principa nikad otisla ne bih jer su nabedjeni.
Mislim da je dobar astrolog skroman, spreman da ti pomogne, ima strpljenja i zivaca za tegobe klijenta, i mora da te ohrabri. Uvek moras da izadjes od njega bolje raspolozen nego  sto si bio pre nego si dosao.

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #2 poslato: 25. Oktobar 2014. 22:36:09 »
Nisam nista kod astrologa, al znam da sam citala jednog Bojana Sojica, odlican je, jer razumije narod i pise tako da se ne osjecas  kao komad papira.

Van mreže JohnGalt*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • I am John Galt....
Astrolog, šta ga čini dobrim...
« Odgovor #1 poslato: 25. Oktobar 2014. 22:16:17 »
Mislim da ovakva tema zaslužuje mesto na forumu, budući da nisam neko ko voli mnogo da piše, naročito ako nije smisleno, niti da traži besplatna tuačenja bilo čega, skoro sam odlučila da platim jednoj osobi da uradi analizu natala, i blago rečeno ostala sam zatečena tumačenjem...a važi za jednog od najboljih tradicionalnih astrologa...
Prosto sam se zapitala ako je ona ovakva kakvi li su drugi astrolozi...I zasita šta je po vama dobar astrolog, kako analiza treba da izgleda, ne bih da ovo zvuči kao prozivanje bilo koga, ali Srbija je jedno malo veće selo, imamo šaku astrologa (bar onih javnih) koji  su upravo zbog"marketinga" na ceni...Potpuno sam ubedjena da dosta ljudi po forumima ima vise znanja od njih...takodje možemo u temi da se dotaknemo i škola astrologije kojih ima sve više, poslala sam nekoliko uputa i opet se naprosto ljudima razocarala...Razumem da je kriza i da ljudi gledaju da zarade na razne načine, ali za 3 lekcije mesečno dati 5000 je prosto neverovatno...Pitanje naravno glasi: KO je danas u Srbiji astrolog, ŠTA ga čini dobrim...Volela bih da se dotaknemo apsolutno svih astrologa kojih se setite...Medjusobnih animoziteta-da li su opravdani ili jedni drugima dižu cenu, ili naprosto ljudska sujeta...