Autor Tema: Dr. Vojislav Šešelj (politika)  (Pročitano 1044 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Primal*

• Gost
Odg: Dr. Vojislav Šešelj (politika)
« Odgovor #11 poslato: 03. April 2016. 21:56:32 »
12 kuća puna, hmm, zatvori i izolacija ceo život, nije mogao od toga da pobegne :( Bez obzira što je oslobođen.

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #10 poslato: 04. Decembar 2015. 22:42:18 »
Jesam i ja završila pravni, ali ja bogami biram stranku intuitivno. A kod njega mi baš ništa ne smeta. Zanimljivo je da se njegovi Merkur i Saturn u Škorpija se nalazi na mom MC, ovako od oka gledano. Mogao bi da mi pomogne u karijeri...
da ti je je zanavek sj.ebe :lol:

Primal*

• Gost
« Odgovor #9 poslato: 04. Decembar 2015. 22:29:16 »
Jesam i ja završila pravni, ali ja bogami biram stranku intuitivno. A kod njega mi baš ništa ne smeta. Zanimljivo je da se njegovi Merkur i Saturn u Škorpija se nalazi na mom MC, ovako od oka gledano. Mogao bi da mi pomogne u karijeri...

Van mreže Šmišonja Večiti Putnik*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35127
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: DR Vojislav Šešelj
« Odgovor #8 poslato: 16. Novembar 2014. 10:05:43 »
Ako je zaista toliko bolestan kao što navode, onda mu i nije potreban neki jači tranzit

Slažem se sa ovim :aha: (ja sam primetila da su i 4-7 polje aktivirani kada je reč o smrti takodje :pamet:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 956
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #7 poslato: 16. Novembar 2014. 09:57:52 »
da li je realno da ce ga jupiter iz lava dokrajciti.i saturnov povratka ..ako je stvarno bolestan..???

Realno, Jupiter na  :mcc: tranzitni viđa se u kartama smrti, mislim da je bio slično kod Robina Vilijamsa letos. Takođe sama pozicija Jupitera egzaltiranog pa još sa Uranom, nije nikako dobra kad su tumori u pitanju. Imala sam nekih sličnih slučajeva u porodici pa sam malo to proučavala, laički ali ipak.
Ako je zaista toliko bolestan kao što navode, onda mu i nije potreban neki jači tranzit, (opet moje iskustvo), Saturn kroz prvu kuću dovoljan je da oslabi telo maksimalno, moguće da je povratak pokrenuo bolest.

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!Šmišonja Večiti Putnik is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 15. Novembar 2014. 20:49:12 »
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchAmar Nat Deck

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (50€) b) natal & godišnji (50€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (50€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (50€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
« Odgovor #5 poslato: 15. Novembar 2014. 18:06:42 »
Precizno:
Saturn će ući u Strelca 23. decembra 2014. Tu će boraviti do 15. juna 2015. Onda će na kratko ponovo da se vrati u Škorpiju  15. juna 2015. i tu boraviti do 18. septembra 2015.

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2254
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #4 poslato: 15. Novembar 2014. 12:48:33 »
krenuci jupi retro jos malo koliko znam,a i saturn ce se vratiti u skorpiju u aprilu do oktobra..

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #3 poslato: 15. Novembar 2014. 12:46:46 »
     Pa Jupiter je expanzija, kako lepog, tako i ružnog :hum: Samim tim, ako mu čačne nešto loše u natalu (a koliko vidim ne čačka mu više vladare VI i VIII) ko zna :nempojam:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Markiza*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2254
  • Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!Markiza is awe-inspiring!
  • moj natal je smekerski prikaz moje duse..;)
« Odgovor #2 poslato: 15. Novembar 2014. 12:44:30 »
da li je realno da ce ga jupiter iz lava dokrajciti.i saturnov povratka ..ako je stvarno bolestan..???