Autor Tema: ~ PricaonicA ~ o Planetarnim povratcima, firdarima etc  (Pročitano 2120 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže porukica*

  • * Posetilac *
  • *
  • Poruke: 19
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: ~ PricaonicA ~ o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #4 poslato: 29. Decembar 2014. 17:46:19 »
Hvala ti
Ja sam se nadala da ce konacno nesto da se promeni kako treba ili da ne bude nista
Dosta mi je teskih iskustava
Hvala ti u svakom slucaju
 :love5:

Van mreže uranija*

  • Savetnik
  • * Ovaj bre ko dragstor *
  • ***
  • Poruke: 3447
  • Reputaciona snaga: 13410
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
Odg: PricaonicA o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #3 poslato: 29. Decembar 2014. 17:24:34 »
Meni je poceo firdarski period  Mesec i podvladavine  Saturn
 Mesec natalno vlada 11. kucom i nalazi se u 7. kuci, a  Saturn natalno vlada 5. i 6. kucom i nalazi se u 2. kuci, ali natalno nemaju aspekt
U solaru  :sol: Saturn  :120:  :nat: Mesec:sol: Mesec  :120:  :nat: Saturn
 :nat: Mesec mi je slab jer je u  Ovan, ali je izrazena  :180: sa  Mars preko ose 1/7
 :nat: Saturn je jak i egzaltiran u  Vaga, a jedino pravi  :120: sa  Sunce
Takodje,  :pr: Mesec mi staje na  :nat:MC i pravi  :120: na  :nat: Saturn
Da li bih mogla bilo sta da ocekujem u kombinaciji  MesecSaturn, obzirom da natalno nemaju aspekt?

da,ali ne bitan i znacajan udeo...lupam,pojavi se neka osoba u stilu saturna da te pokrene za ono sto ti je predodredjeno natalnom postavkom meseca.U prevodu ako saradnje ima u predikcijama,a u natalu nema,za osobu to nece biti prijatno iskustvo,vec prilagodjavajuce jer mora da radi onako kako ona obicno ne radi...

Van mreže porukica*

  • * Posetilac *
  • *
  • Poruke: 19
  • Reputaciona snaga: 146
  • porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!porukica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: PricaonicA o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #2 poslato: 29. Decembar 2014. 15:50:44 »
Meni je poceo firdarski period  Mesec i podvladavine  Saturn
 Mesec natalno vlada 11. kucom i nalazi se u 7. kuci, a  Saturn natalno vlada 5. i 6. kucom i nalazi se u 2. kuci, ali natalno nemaju aspekt
U solaru  :sol: Saturn  :120:  :nat: Mesec:sol: Mesec  :120:  :nat: Saturn
 :nat: Mesec mi je slab jer je u  Ovan, ali je izrazena  :180: sa  Mars preko ose 1/7
 :nat: Saturn je jak i egzaltiran u  Vaga, a jedino pravi  :120: sa  Sunce
Takodje,  :pr: Mesec mi staje na  :nat:MC i pravi  :120: na  :nat: Saturn
Da li bih mogla bilo sta da ocekujem u kombinaciji  MesecSaturn, obzirom da natalno nemaju aspekt?

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
~ PricaonicA ~ o Planetarnim povratcima, firdarima etc
« Odgovor #1 poslato: 28. Decembar 2014. 22:23:34 »
PRICAONICA
o
FIRDARIMA PLANETARNIM POVRATCIMA etc


:pametnica:

Raspravljajte i pitajte ovde sve o firdarima planetranim povratcima orbisnom liku itd ma o svemu sto se nalazi na ovom delu foruma, razmenjujte misli ili pitajte sve sto vas interesuje pa ako neko nadje vremena odgovorice vam sigurno
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.