Autor Tema: Povratak Marsa  (Pročitano 6848 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Povtatak Marsa
« Odgovor #5 poslato: 30. Decembar 2014. 06:50:31 »
     Meni Mars 25° Blizanci ~ vl. II i VII polja u IX polju, pa napr ono što se sećam :

~ Mart 1991 krenula u privatnu školu kineskog slikarstva (prof. iz Kine)
~ Jun 2000 krenula kod Imše u školu
~ Maj 2002 umrla mama
~ April 2006 tata imao infarkt, jedva se izvukao
~ Septembar 2007 ostala u drugom stanju
~ Januar 2008 napuštanje posla
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže jadrankar*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2619
  • Reputaciona snaga: 2805
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • Astro Vulkan
Odg: Povtatak Marsa
« Odgovor #4 poslato: 30. Decembar 2014. 01:16:02 »
Ove god ja sam imala Marsov povratak .  :uzas:
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Povtatak Marsa
« Odgovor #3 poslato: 29. Decembar 2014. 23:24:21 »
Mars u 7 Kuci

Odnosi su fokusirani na Susret i interakciju s ljudima. To je vreme kad se obraca paznja na to nesto preko puta nas i desavanja tamo. To je vreme kada obracamo paznju na partnerstva ali i vreme kad zelimo da se prepoznamo u drustvu kako bi napredovali ili dali tom necem preko puta licni pecat. Treba pogledati kako vam je mars polozen u natalu pa na osnovu toga proceniti valja li se isticati ili samo ostati deo drustva bez daljeg planiranja zbog moguce lose interpretacije svega ako vam je mars lose aspektovan.


Mars u 8 Kuci

novac novac novac ah taj novac, moguci su izdaci ili dobici, nezasluzeni prihodi ili zasluzeni. u svakom slucaju mars ovde donosi iznenada pa i na zdravstvenom polju takodje moze ukazati na buduce probleme pa obratite paznju na njegove aspekte u natalu da bi na vreme sprecili pre nego naknadno lecili.
u svakom slucju ako vam je dobro polozen mars okusajte se iu lutriji, lotou, nikad se ne zna!


Mars u 9 Kuci

mars ovde stimulise duhovni napredak / razvoj ili jos veci pad, stimulise putovanja, obrazovanje, komunikaciju i medijske aktivnosti, publikacije ...


Mars u 10 polju

Karijera i strucne aktivnosti su kroz ovo polje istaknuti. Ovo je dobar put da se u svetu tražiti priznanje za postignuto. ovde kroz 10 polje nas vide svi ali i ne zapazaju svi pa je povoljno ako imate dobru podlogu danizadjete iz senke i pokusate da brendirate licnu proslost kroz dokaz uspeha, ali treba prethodno proceniti kroz natalne aspekte marsa i je li vreme povoljno i da li ce nas podrzati ostatak horoskopa kako ne bi izazvali podsmehe i fiasko, jer ovde u 10 polju s elako primecujete!


Mars u 11 polju

ovo je odlicno vreme za planiranje sastanaka s prijateljima i drustvom koje volite, sa  grupama ili organizacijama u kojim ucetvujete. Jednistavno obratiti paznju na aspekte marsa pa se po tome vladati kako ne bi dolazilo i do okrsaja umesto prosleriteta i ucvrscivanja.


Mars u 12 Kuci

osecaj samoizolacije ovde preovladava, osecaj frustracije takodjer kao i osecaj gusenja od drugih. ovaj marsov povratak moze vas podstaci da se povucete u sebe i prepoznate i bolje upoznate to svoje drugo lice koje nekad upravlja vasom licnosti i osecanjima na javi. ovo je odlicno vreme za povlacenje i prepoznavanje visljih nivo kod sebe, na primer meditacija kako biste postogli balans izmedju stvarnosti koja vas okruzuje i duhivnosti koja u vama moze da se probudi.
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Povtatak Marsa
« Odgovor #2 poslato: 28. Decembar 2014. 23:36:30 »
POVRATAK MARSA PO POLJIMA


Mars u 1 kuci

ovde se oseca kontrola nad licnim zivotom, puno vam je lakse se izraziti jer mars u prvoj kuci podrzava zahteve pitanja na licnom planu jer osoba ovde postaje i Centar Paznje bas iz razloga sto je Socijalna Interakcija ovde jaka. Mars u Prvoj Kuci olaksava bitisanje i puno ce vam biti lakse da delujete i da se izrazavate, naravno, u shodu i kako vam je isti planet i postavljen u natalu, pa obratite paznju da ako vam je mars lose postavljen u nagalu tako ce i delovati, destrukturirajuce i unistavajuce po sebe i okolinu ili obrnuto!


Mars u 2 Kuci

Ovde sa marsom finacije dolaze do izrazaja, stvari se mogu naglo poboljsati ali i potrosnja isto moze biti naglasena, pa na osnovi toga treba oobratifi paznju i kako je mars postavljen u natalu da bi se izbegla losa kalulacija sa kapitalom ili poboljsala i umnozila ista kroz dobru postavku marsa i tako sacuvali sebe od propasti ili obezbedili sebi buducnost!


Mars u 3 Kuci

mars u ovoj kuci naglasava mentalno jako aktivno vreme kod osobe. Daje snagu za prosirenjem sa puno nvih ideja, daje zelju ka putovanjima, razmene misli i filozofije sa drugima,  delom i sa porodicom, naravno, sve u shodu i kako vam je mars postavljen u natalu pa da sve postane pozitivino ili negativno!


Mars u 4 Kuci

mars ovde naglasava jace ulaganje energije u porodicu i licni dom. mars ovde podrzava sve aktivnosti u kuci u smeru raznih promen i popravki, sredivanje prostorija i svega sto ste odavno vec planinrali a zapostavljali ste citav period. mars u ovom poplju podrzava druzenje i razne akice sa licnom porodicom , planiranja ili jednostavan odmor sa njima kroz razna opustanja koja ce da prijaju svim clanovima porodice. ako ste se odlucili povuci iz javnog zivota ovaj period marsovog povrata je idealan da odaljavanje. u svakom slucaju mars ovde daje do izrazaja koliko ce vam dom i porodica postati bitni , naravno, sve po tome i kako vam je mars postavljen u natalu.


Mars u 5 Kuci

mars u ovoj kuci podstice licnu kreativnost i zabavu. Kod zena ovaj povratak marsa moze da natera da se razmislja o novoj prinovi u porodici jer je to dobar ciklus za trudnocu. ovaj ciklus marsovog povratka u psiholoskom terminu je jako povoljan za decu. marsov povratak u petoj kuci aktivira svere da se podje nesto dogadjati pozitivno, stvaranje novih hobija ili posvecivanje starom hobiju za koji niste imali vremena... u svakom slucaju podstoce nove talente i budi kreativnost a sve u zavisnosti i kako vam je mars postavljen u natalu!


Mars u 6 Kuci

povratak marsa kroz sesto polje nagivestava jake aktivnosti na polju licnog biznisa ili posla kojim se trenutno bavite, imacete puno vise snage da se samodokazujete, na vreme obvljate obaveze, postanete definitivno kreativniji u obavljanju i izvrsenju, cak sta vise pozelecete i da napredujete u shodu ostvarenog. obratite paznju i kako je mars postavljen u vasem natalu pa da ne dodje do gubitka posla umesto unapredjenja.

(prevedeno sa nemackog)
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Povratak Marsa
« Odgovor #1 poslato: 28. Decembar 2014. 22:43:14 »
POVRATAK MARSA
u
NATALU


 :karo:

Marsovi povratci su posebno teški  i često donose ozbiljne probleme u životu. mars je mali malefik, ali ništa problematičniji od onog velikog, čak brže i ličnije deluje i uvek nosi opasnost po život natusa, ili nekog drugog koga reprezentuje svojom simbolikom i pozicijom u natalu. Dobar primer jeste pevačice Ksenije Pajčin, kojoj je Mars pre ubistva u kratkom roku imao dva povratka na natalnu poziciju. Iz etičkih razloga (nemam dozvolu njene porodice), dalje se neću baviti njenom kartom, koja je veoma komplikovana, i samo je navodim kao opšte poznati primer.
U još nekoliko primera imao sam priliku da vidim kako marsov povratak najavljuje nagla i fatalna dogadjanja zapisana u natalu. U dva primera bila je iznenadna smrt.

http://astrolog-mihailocukic.blogspot.ch

sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.