Autor Tema: Povratak Marsa  (Pročitano 6847 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #15 poslato: 15. Maj 2019. 21:17:40 »
sva sranja ce da popuste,odradila si vala...direkcijama pliso se odmakli od smca,vala su ti se skinuli i di i tercijalni sa sa meseca...dir mesec muci jos kroz 12,ali popustice...i onda nastupa ovo ostalo sto sam dole pomenula...pogledacu jos sta vidim,ali sve sto smo uocile su ipak velika desavanja a evo u tercijalima venera 120 saturn,venera0 dsc tr 120 venera....ma tako dalje,tako dalje...ima dosta tranzita i tercijala i direkcija da niko ne moze da mi kaze da nesto se nece okinuti...jedino sto isto pokazuje i tvoje opiraje staro i novo...otvori se

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #14 poslato: 15. Maj 2019. 21:04:12 »
     Pa neko "muško" i jete bilo, najviše tata daobog i eto pokojni Zoran... pogledam malo kasnije sam čart za ovaj sad majski Mars povratak :84s:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #13 poslato: 15. Maj 2019. 21:02:27 »
i nije cudo 2017 ti dir sa bio na mo

Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #12 poslato: 15. Maj 2019. 20:58:46 »
     Da navedem od skorijeg datuma Mars povratak... Sećam se Mars povratka Maj 2002... pored njega bio i Saturn... tj i ne želim da ga se sećam... Sećam se Mars povratka kraj Aprila 2004, tata imao prvu operaciju na srcu, jedva preživeo... Sećam se Aprila 2006, isto tatina operacija... Septembar 2007 ostajem trudna sa Dudom... Januar 2008 napuštam posao... Februar ista godina, tata operacija tumora na debelom crevu... Avgust 2009 prodajem kuću u Deliblatu... Jul 2011 kreće Dudino "lečenje", a i tati opet loše, stentovi... Jul 2013 tata odlazi u penziju, vrlo brzo "pada u krevet" i kreće borba sa nj zdravljem... Jun 2015 težak period, na svim poljima... Maj 2017 pronalaženje kupca za stari stan i okretanje novog lista u životu... Sada ćemo da vidimo šta će ovaj period Maja da donese...
jel vidis ti to :ww: molim te,vidi koje direkcije su ga pratile...mislim,realno sve je u simbolici osme.ja tipujem neku znacajnu osobu musku u tvom zivotu,videcemo.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #11 poslato: 15. Maj 2019. 20:55:39 »
     Da navedem od skorijeg datuma Mars povratak... Sećam se Mars povratka Maj 2002... pored njega bio i Saturn... tj i ne želim da ga se sećam... Sećam se Mars povratka kraj Aprila 2004, tata imao prvu operaciju na srcu, jedva preživeo... Sećam se Aprila 2006, isto tatina operacija... Septembar 2007 ostajem trudna sa Dudom... Januar 2008 napuštam posao... Februar ista godina, tata operacija tumora na debelom crevu... Avgust 2009 prodajem kuću u Deliblatu... Jul 2011 kreće Dudino "lečenje", a i tati opet loše, stentovi... Jul 2013 tata odlazi u penziju, vrlo brzo "pada u krevet" i kreće borba sa nj zdravljem... Jun 2015 težak period, na svim poljima... Maj 2017 pronalaženje kupca za stari stan i okretanje novog lista u životu... Sada ćemo da vidimo šta će ovaj period Maja da donese...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #10 poslato: 15. Maj 2019. 20:22:03 »
tebi je jos nije okinuo,sad ce tek...jos je u orbisu,mora biti propracen i drugim faktorima...evo venere ti na dsc i u trigonu sa tim marovima u osmoj i merkur ti okida mesec,a mars urana i veneru...asc ...ma tebe sad tek ce da krene da radi i to fino netso da donese,neko otvaranje potpuno i novu energiju. i jos ti direkcijama mars na mc egz i u sekstilom sa suncem i trigon neptun koji ti vl 4 i 5 ...ma definitivno neke promene u okviru doma,dude,klijenata...ovo tek treba da proradi

Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #9 poslato: 15. Maj 2019. 20:16:46 »
Ja ne umem stvaro po TA,meni je jaka ta moja osma jer sve se sliva u nju,a vidim da je menjao energiju kroz situacije ,a kazem povezujem i sestru...s obziron da je tu gde jestea hvala Bogu i prave dobre aspekte,da ne kazem pitome...sestri kroz cetvrtu kucu,s obzirom da je nama dominantan roditelj bio otac jer majku nismo pa ni imale skoro,vidis da se desavalo oko tate,od loseg ipak nesto se izrodi,a u svim ciklusima je donosio nesto bas veliko,nisam ni obracala paznju dok sad nisam krenula da cesljam desavanja...naravno da moram propratiti i ostalo,sto me sustinski mrzi da pisem jer su bile propracene i jakim direkcijama i tranzitima,a ova godina je ista jer imam tu jaku po mom misljenju direkciju venera120 mesec.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #8 poslato: 15. Maj 2019. 20:06:07 »
     Ja takođe sad imala Mars povratak, kroz Blizanci u 9 polju... Generalka što se tiče samovrednovanja, finansija (suvladar 2 polja) kao i uverenja, odnosa sa klijentima (u 9 polju) a i kristalizovanja nekih odnosa sa potencijalnim "partnerima" (vladar 7 polja) Na sreću, pa je imao dobre aspekte sa :nat: planetama, pa je sve nekako išlo džombasto, ali u dobrom pravcu :ok:

     Ja gledam tvoj Mars da je isto u 9 polju, pa kao suvladar 1 polja, doneće ti verovatno promene u tebi samoj, a kao vladar 6 polja, može da ti donese promene vezane za zdravlje, ili pak da ti promeni životnu svakodnevnicu, a sama postavka u 9 polju uz Jupiter može da ti donese kontakt sa ljudima iz bližeg & daljeg inostranstva. Naravno, on sam je prirodni malefik, pa će sve da ide "gore dole" neko vreme, ali ipak baš zbog :0: sa Jupiter kod tebe trebalo bi sve na kraju da bude kako treba :aha:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže likica*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2689
  • Reputaciona snaga: 383
  • likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!likica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Povratak Marsa
« Odgovor #7 poslato: 15. Maj 2019. 19:35:18 »


De ste zene? imam marsov povratak i zanimalo me sta se desavalo, ciklus mu je svake dve godine otprilike,elem, pre cetiri i po godine sam upoznala muza tj zapocela vezu,saturn bio retrogradan,pre dve godine testament i papiroloski sve zavrseno,pa me zainteresovalo sta je sestri se desavalo da bih videla da je njena cetvrta ,derivatima moja osma i obratno,na njen marsov povratak se pokrenuo postupak testamenta, u cetvrtoj kuci je marsov...ove godine ,nakon dve ona je uzela kredit da podignemo spomenik,a ne znam sta ce se meni biti jer je tu ,sad na putu. Ono sto mi jos bode oci je sad ovaj pun mesec u 11 kuci na plutonu u vagi,merkur mi na suncu,Venera ulazi u Bika u konj sa Uraonm u Biku u sekstilu sa Jupiterom0Marsom/Marsom i kvadrta venera i trigon sunce i merkur...zanimljivo mi je isto da je saturn u tim ciklusima isto bio retrogradan kao i sad...saturn 120 mesec i sunce merkur(u orbibisu apl) smc 60 mesec i me ...itd sustina je da nesto ce okinuti,a ne mogu da shvatim sta jer treba dublja analiza za predpostavku iako sve se nadam poslu ili ljubavi...kakva su vasa iskustva?

Van mreže ☆ Bibliotekar ☆*

  • Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 30596
  • Reputaciona snaga: 1244
  • ☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!☆ Bibliotekar ☆ is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
Odg: Povtatak Marsa
« Odgovor #6 poslato: 30. Decembar 2014. 14:20:10 »
Ja ga imam sad :lol: kroz 5 polje Vodolije, a uz to i Period Saturn / Mars :haha:

dogadja se dogadja, videcemo i u kom smeru ce sve da krene! :lol:
Za sad je pozitivno a naknadno? Videcemo!
(sreca pa mi taj mars i nije tako los jadna mu majka (ma120sa))
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

***
Saturn
Kad dolazi da uzme ono što je njegovo, on to čini polako, teško i mučno.
Kao dželat koji prvo progoni krivca,
uništava sve na šta se krivac može osloniti,
uklanja njemu bitne i bliske,
jednog po jednog da bi sa samim krivcem tek na kraju završio.