Autor Tema: Mudrosti  (Pročitano 5191 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Somewhere over the rainbow
Odg: Mudrosti
« Odgovor #674 poslato: 03. April 2021. 20:42:16 »
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Na mreži Alex94*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 432
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
« Odgovor #673 poslato: 03. April 2021. 18:53:55 »
"Sitnice mi boje život...Sitnice su sreća...Zato ja volim male stvari i velike torbe...Svuda ih sa sobom nosim, jer sebi dugujem još po neku šetnju između očekivanog i neplaniranog..."

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Reputaciona snaga: 36577
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #672 poslato: 03. April 2021. 18:49:22 »

Neki ljudi odu iz naših života, tiho ili uz galamu,
da bi ustupili mesto nekim drugim ljudima.

Neko od njih je greška uz koju se odrasta i sazreva,
neko od njih pouka života iz koje se uči i skuplja iskustvo.

A neko je tu da bi pomogao da se zatvore vrata koja više nikuda ne vode
i pomogao da se otvore druga neka vrata,
koja vode nekim drugim, novim, putem...
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Šmišonja*

• I dont fight because i hate what's in front of me. I fight because i love what's behind me.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!Šmišonja is awe-inspiring!
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #671 poslato: 02. April 2021. 20:42:13 »
:srce: Šmiš :mag: My Kipper on Imgur :pisac: Astrološke konsultacije & narudžbine :mail:

If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other more?

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Plava Orhideja*

• Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Reputaciona snaga: 6428
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #670 poslato: 24. Mart 2021. 17:12:40 »
Kad sam se ja rodila( a rodila se na praznik Usekovanje Jovana Krstitelja) i predlog je bio da se zovem Jovana...majka nije mogla da se slozi jer jedna koju je znala bila je alhos..a druga konfliktna i omrazena medj' ljudima... i onda dobijem toliko staromodno ime po majcinoj sestri..ali moja majka kaze,,pa ona je bila vrhunska ljepotica ,, haha

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #669 poslato: 24. Mart 2021. 16:51:51 »
Koliko verujemo u iluzije pokazala mi je jedna emisija na Nacionalnoj Geografiji...

Par ljudi je dobilo penkalo. Nisu znali cije je. I ponasali su se normalno.
Ali kada im je receno da je to penkalo Ajnstajnovo kojim je pisao zakon relativiteta, ljudi su bili odusevljeni.
Rado bih ga koristili.

Zatim im je dat dzemper i pitani su da li bi ga obukli. Vecina odgovora je bila : "Mozda"
Ali kada im je receno da je taj dzemper psihopate zgrozili su se.

Koja je razlika u ova dva slucaja?
Ono sto stvaraju nase misli. Iluziju.

Dakle,ako mislimo da je penkalo Ajnstajnovo verujemo da je to dobro, a psihopatin dzemper nesto lose.
U oba slucaja u pitanju je stvar koju je koristila neka osoba, i iluzija o necemu i nekome.

U svakodnevnom zivotu mi imamo bezbroj slicnih situacija iluzije a toga nismo svesni.

Pronašla na Fb, nepoznati autor...

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Na mreži Bess555*

• Prijatelj Foruma
  • Reputaciona snaga: 618
  • Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!Bess555 is awe-inspiring!
  • Somewhere over the rainbow
« Odgovor #668 poslato: 16. Mart 2021. 16:57:45 »
Predivno Neno <3 <3 <3 <3 <3
Natal
https://i.imgur.com/HfnKNKZ.png

Najveće postignuće
je da budete ono što jeste
u svijetu koji konstantno pokušava
od vas napraviti
ono što niste.

Ralph Waldo Emerson

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #667 poslato: 16. Mart 2021. 07:54:28 »

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~

Van mreže Maja*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 251
  • Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!Maja is awe-inspiring!
« Odgovor #666 poslato: 14. Februar 2021. 19:51:33 »
" Онај који чини лоша дела према другоме, примиће исти такав губитак или ће му се на други начин то лоше вратити, чак и преко његове породице и његове деце. "
Отац Тадеј

Čudno je to što se molimo Bogu da promeni neku situaciju, ne znajući da nam je On nju poslao, da bismo se promenili ~ mi...
Nepoznat autor

Не можемо се изговарати да је неко срећније време да бисмо и ми били срећнији. И у најбољем времену можемо изгубити и образ и душу, а у најгорем времену и у најтежим приликама можемо да сачувамо и образ и душу.
Патријарх Павле

Svaka cast ovo treba stalno citati .

Van mreže Šmišonja*

• * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • ❤️ 0611704231 ❤️
« Odgovor #665 poslato: 12. Februar 2021. 14:40:36 »
" Онај који чини лоша дела према другоме, примиће исти такав губитак или ће му се на други начин то лоше вратити, чак и преко његове породице и његове деце. "
Отац Тадеј

Čudno je to što se molimo Bogu da promeni neku situaciju, ne znajući da nam je On nju poslao, da bismo se promenili ~ mi...
Nepoznat autor

Не можемо се изговарати да је неко срећније време да бисмо и ми били срећнији. И у најбољем времену можемо изгубити и образ и душу, а у најгорем времену и у најтежим приликама можемо да сачувамо и образ и душу.
Патријарх Павле

~ 7 Lots ~ Lenormand  ~