Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 53202 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže matilda

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • matilda has no influence.
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #261 poslato: 14. Februar 2017. 09:47:20 »
Biti uspesan u karijeri znaci ostvariti svoje zelje, talente koji god da su. bavim se umetnoscu, neko jezicima, neko matematikom i nikom od nas ne pada na pamet da je vrhinac karijere savetnik ministra. U svakom slucaju, drago mi je da imas ovako pozitivan stav, jer je on taj koji dovodi do toga o cemu pricas.
hvala
Apsolutno zaslužujem najbolje, mislim da vredim,zato  imam ugled u društvu . Šta kaže moj broj za ljubav ?? Je li dobar  za nekog supruga na položaju  <3 <3

Van mreže Nina.p

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 7
  • Nina.p has no influence.
« Odgovor #260 poslato: 13. Februar 2017. 14:53:04 »
Znam mnogo karmickih veza koje imaju ovaj uporedni kod. Bezmalo vode u brakove pune uspona i padova. Ovaj par moze da spoji posao, ili da se desi da rade zajedno. Svakako se vremenom stvara zajednicki kapital, i to nekako ordrzava energiju veze.
Ceste su svadje, i prekidi i opet pomirenja i ttako u krug.
Devetka cesto ostane do kraja zivota zajedno. Osim jedino 729 ili 279 okda ili 459....oni su najtezi
E znači da bismo ostali i uspjeli po više pitanja :). I ja mislim da bi se u poslu dobro slagali i da bi kao prijatelji generalno mogli da funkcionišemo...a sad, ljubav, moguće da bi ostala i ta naklonost kao što sada postoji,  no definitivno postoji privlačnost jako jako velika, kao i neki neobjašnjivi osjećaji,,,,,
Nismo u vezi ali imali smo faze kada se jako jako svadjamo i onda se kao izmirimo, pa onda faza kada bi se poubijali i tako u krug....
Najmirnije je kada su sjekire zakopane :)

Mada, ja sam sama dosta temperamentna ne znam koliko to numerološka analiza priznaje ali eto, moguće za ovog momka, možda i previše temperamentna ....a možda generalno za okolinu,,,ne znam

Inače, ako imaš još neki savjet u vezi ove moje jake kombinacije, piši ako ti nije mučno :)  I hvala,  na raspisivanju, :)

Van mreže Unikatna

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #259 poslato: 09. Februar 2017. 21:18:48 »
evo recimo mesec 37, kod tebe u februaru, iznenadni preokret srece...nesto neocekivano...mozda iznenadni put tako nesto...
pa to bi bilo bas lepo....hvala ti vlado puno  <3 javljam ako sta bude

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #258 poslato: 09. Februar 2017. 21:16:35 »
pa sa komunikacijom nikad problem i nemam hahahahah i ovo za mladjeg mi se svidja.....posao ce krenuti verujem.....tako da mozda malo sve sa zakasnjenjem i kroz cekanje ali dodje sve na svoje uvek :)
evo recimo mesec 37, kod tebe u februaru, iznenadni preokret srece...nesto neocekivano...mozda iznenadni put tako nesto...

Van mreže Unikatna

• *Drugar iz komšiluka *
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #257 poslato: 09. Februar 2017. 21:14:47 »
Pa reci joj malo o tome...eto vidis da nije strasno...
Tebi je ovo godina odlicna za posao, komunikaciju i za odnos sa mladjim muskarcem...Sledeca godina 26 je sudbinska za ljubav i udaju
pa sa komunikacijom nikad problem i nemam hahahahah i ovo za mladjeg mi se svidja.....posao ce krenuti verujem.....tako da mozda malo sve sa zakasnjenjem i kroz cekanje ali dodje sve na svoje uvek :)

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #256 poslato: 09. Februar 2017. 21:07:23 »
ja sam kod 944....i ne mozgu reci da ne vucem karmu :) ali nije to nista tako strasno kako mozda zvuci :)

Pa reci joj malo o tome...eto vidis da nije strasno...
Tebi je ovo godina odlicna za posao, komunikaciju i za odnos sa mladjim muskarcem...Sledeca godina 26 je sudbinska za ljubav i udaju

Van mreže Unikatna

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #255 poslato: 09. Februar 2017. 21:03:54 »
moze ...auu pa nisam se nadala oviom odgovoru...Hvala
944 moze imati neko karmicko opterecenje...?
ja sam kod 944....i ne mozgu reci da ne vucem karmu :) ali nije to nista tako strasno kako mozda zvuci :)

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #254 poslato: 09. Februar 2017. 20:21:49 »
Kad vec pominjete spojeve partnerske....
moja je 527 a druge moguce strane je 382....
527 ja
382 on...
Da li bismo se luuudo voljeli i postovali :)

Znam mnogo karmickih veza koje imaju ovaj uporedni kod. Bezmalo vode u brakove pune uspona i padova. Ovaj par moze da spoji posao, ili da se desi da rade zajedno. Svakako se vremenom stvara zajednicki kapital, i to nekako ordrzava energiju veze.
Ceste su svadje, i prekidi i opet pomirenja i ttako u krug.
Devetka cesto ostane do kraja zivota zajedno. Osim jedino 729 ili 279 okda ili 459....oni su najtezi

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #253 poslato: 09. Februar 2017. 20:17:39 »
moze ...auu pa nisam se nadala oviom odgovoru...Hvala
944 moze imati neko karmicko opterecenje...?

ne postoji nista strasno sa tim kodom...jednostavno ljudi mnogo rade i vredni su....

Van mreže Nina.p

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 7
  • Nina.p has no influence.
« Odgovor #252 poslato: 31. Januar 2017. 19:39:39 »
Kad vec pominjete spojeve partnerske....
moja je 527 a druge moguce strane je 382....
527 ja
382 on...
Da li bismo se luuudo voljeli i postovali :)