Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63636 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže lasupadoraa*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 48
  • lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #197 poslato: 03. Januar 2017. 20:40:15 »
Usurpadora, tebi je sudbinska godina - godina dvojke. Ako si u vezi donosi udaju, resavanje pitanja nekretnina. Malo donosi odlaganja, jer je dvojka blokada, ali sve na kraju dodje. Sudbinska godina takodje znaci da nista nije do tebe, vec se stvari desavaju same po sebi... nema mnogo izbora. Prepusti se , sve ce doci na svoje. Nemoj da te nerviraju odlaganja prosto je to taj vajb koji se oseca tokom cele godine. meni moze da znaci i neki novac od nekretnine, ili papiri vezani za kucu, porodicu....
Hvala puno Vladarka :)
Nisam u vezi :(
Zivim sa roditeljima a i ne verujem da cu kupovati neku nekretninu jer trenutno ne radim a i ovo sto sam radila sve je bilo po nekim ugovorima...
Mozda upoznam nekog? ;)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #196 poslato: 03. Januar 2017. 19:54:51 »
Vladarka kakva ce meni biti ova godina? :)
Moj kod je 145
Usurpadora, tebi je sudbinska godina - godina dvojke. Ako si u vezi donosi udaju, resavanje pitanja nekretnina. Malo donosi odlaganja, jer je dvojka blokada, ali sve na kraju dodje. Sudbinska godina takodje znaci da nista nije do tebe, vec se stvari desavaju same po sebi... nema mnogo izbora. Prepusti se , sve ce doci na svoje. Nemoj da te nerviraju odlaganja prosto je to taj vajb koji se oseca tokom cele godine. meni moze da znaci i neki novac od nekretnine, ili papiri vezani za kucu, porodicu....

Van mreže lasupadoraa*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 48
  • lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.
« Odgovor #195 poslato: 03. Januar 2017. 19:29:55 »
Vladarka kakva ce meni biti ova godina? :)
Moj kod je 145

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 130
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
  • Coincidence is God's way of remaining anonymous...
« Odgovor #194 poslato: 02. Januar 2017. 21:43:41 »
Hvala ti u svakom slucaju, mislim da si ovdje 100% u pravu. Znas ono kad ti neko udje u zivot i istog momenta znas da je to moralo biti. A iskreno ovaj raskid me vratio na razmisljanje o onom gore i njegovom planu i porukama za mene...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #193 poslato: 02. Januar 2017. 21:12:13 »
Ne znam sta da ti kazem. Zajedno ste 843...to je jedan od najkarmickijih spojeva. Slabo predikcije rade. Sve kako je onaj gore smislio...

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
« Odgovor #192 poslato: 02. Januar 2017. 11:42:44 »
Hvala Vladarka. Nemam djece, jedino bratanca kojeg volim kao da je moj.
Novac bi trebao pristizati vise jer pocinjem raditi sad u januaru, a trosice se vjerovatno isto kao sto bude dolazio :) Sto se tice emocija, i jesam i nisam nestabilna. Volim jos uvijek bivseg i nadam se pomirenju ali to ne zavisi samo od mene :(
Mozes li mi reci za njega, on je rodjen 02.02.1969, ima li kakve sanse za pomirenje ove godine?
Hvala ti puno jos jednom.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #191 poslato: 01. Januar 2017. 20:34:29 »
Ako si rodjena 21. januara 1977... 461...
Godina u kojoj si je godina petice - time mislim na 2017.
Zapravo si 57...to su prevashodno promene. dobro za novac, ali kao da ces mnogo da ga i trosis
kraca putovanja, posao, komunikaciju i papirologiju,
Emotivno daje neku promenljivost tj da sama nisi bas stabilna po pitanju emocija...
Dobro je za decu ako ih imas...

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #190 poslato: 01. Januar 2017. 19:38:35 »
Kako dobijate te brojeve? Ja sa rodjena 21.01.1977, kakva je sledeca tj vec ova godina za ljubav?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #189 poslato: 01. Januar 2017. 19:26:54 »
Vladarka,u pravu si bila za savet:"Cuvaj pare ove godine!":D Prosla godina mi je bila suuper za novac a ova bzv.
Kod mi je 472.
Mesecni je 694,a za sledeci 715.Jel tako?
Kako mi je naklonjen ostatak godine?♡♡♡

koji ostatak godine, od mesec dana hahahha
naredna godina ti 58 za pare ihaaaaaa.....kako u ljubavi kod tebe
jel bilo nekih starijih u igri?

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #188 poslato: 26. Novembar 2016. 00:21:34 »
Vladarka,u pravu si bila za savet:"Cuvaj pare ove godine!":D Prosla godina mi je bila suuper za novac a ova bzv.
Kod mi je 472.
Mesecni je 694,a za sledeci 715.Jel tako?
Kako mi je naklonjen ostatak godine?♡♡♡