Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63695 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #187 poslato: 25. Novembar 2016. 23:59:00 »
hvala ti...kaze da su otezanja neminovna,da vremenom mogu postati  jaka kombinacija,mogu jedno drugo pomagati ...ako ne dodje do zahladjenja...

ma vremenom u braku svakom dodje do zahladjenja ...tako da jbg...ne mora nista to lose da znaci...pa kog koga gori strast posle 10-15 godina

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #186 poslato: 25. Novembar 2016. 13:04:24 »

Nemoj nikome slomiti srce ima samo jedno,
slomi mu kost ima ih 206

daneta*

• Gost
« Odgovor #185 poslato: 25. Novembar 2016. 12:52:58 »
hvala ti...kaze da su otezanja neminovna,da vremenom mogu postati  jaka kombinacija,mogu jedno drugo pomagati ...ako ne dodje do zahladjenja...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #184 poslato: 25. Novembar 2016. 12:45:41 »
kakav je spoj moj kod je 865,njegov 268...zajednicki 134...
negde sam citala da ovo uspeva i vremenom mogu postati kompatibilni,mogu se pomagati i uzajamno postovati...

ima i za i protiv...kod ovakvih uporednih brojeva vidis, sinastriju i resis nedoumice...moze biti jaka strast, koja se vremenom oladi zbog 4...

daneta*

• Gost
« Odgovor #183 poslato: 08. Avgust 2016. 20:51:06 »
kakav je spoj moj kod je 865,njegov 268...zajednicki 134...
negde sam citala da ovo uspeva i vremenom mogu postati kompatibilni,mogu se pomagati i uzajamno postovati...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #182 poslato: 07. Avgust 2016. 13:40:06 »
Uporedna 4 uspeva ako osobe poseduju zrelost. U kasnijim godinama ili ako neko vec ima brak, decu iza sebe. To je saturn. Dobra je ta 6 u zajednickom bioritmu. 7 u generacijskom donosi promene i stres.

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #181 poslato: 07. Avgust 2016. 13:33:37 »
Ja sam 268, on 415, zajedno 674. Ima li ovde perspektive?

Ganci,evo sta sam ja nasla za Zbir 674 –
 prvo polje predstavlja simbol porodice, braka i istrajnosti. Oko sebe širi jedan specifičan fluid fizičke privlačnosti i seksualnosti, koji svojom snagom prevazilazi mnoge teškoće.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4185
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #180 poslato: 07. Avgust 2016. 11:56:52 »
Ja sam 268, on 415, zajedno 674. Ima li ovde perspektive?
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #179 poslato: 06. Avgust 2016. 23:11:37 »
Moj dragi 448 a ja 966.Znaci zajednicki-415.Vereni smo.kakva je perspektiva?

Mila, ne znam sta da ti kazme...Ovo je kod za prijatelje i poslove saradnike. Ako temeljite vezu na zajednickom interesu, i to materijalnom , onda ok...samo ti kao 966 nemas veze sa tom pricom... U uporednom 5 uvek ima neki ljubavni trougao

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #178 poslato: 06. Avgust 2016. 23:09:12 »
628 je izrazito ljubavnicki kod, pun emocija, sudbinskog spoja, strasti itd..

pogresno si stavila...ovo na kraju je LICNI 628...a to nema veze sa uporednim...

posto ste u godinmi sestice, ovo je godina kada ces da se nauzivas s ovim tipom...