Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63794 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #137 poslato: 26. Jun 2015. 10:26:51 »
 :histerija:
upoznah jednog kvalitetnog lika,
sa kojim sam se skapirala na prvu loptu, i kao da se znamo ceo zivot! :)

on 3 5 8
ja  8 3 2
---------------
    2 8 1
Kako se vama ovo cini?Prijateljstvo na duge staze?Svaki se dan cujemo!!

Moze da uspe, jer ima 2 za pocetak. Zajednicka jedinica kaze nema svadje i trke ko je glavni :) vec malo tolerancije Ovo je izuzetno dobar spoj na seksualnom planu a i pobudjuje obostrane emocije zbog 2. Eto Gasi, sad ste u godini 1, pa nije ni cudo sto cete da zapocnete nesto :) cudi me da nije bilo u maju tad ste bili 6, cekaj pocetak jula da te dovati (xixixixi)
Od septembra bi moglo da bude bas dobro

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #136 poslato: 26. Jun 2015. 10:15:56 »
Evo ga ja sam 134 BGL
On je              189
                      ___
                      224  zajednicki kod

Pa sta da ti kazem...ovo su oni kodovi kod kojih ni vrsni numerolozi nemaju komentar. Prvo ostanete na neki nacin vezani do kraja zivota. Jako je vazan odnos MO i SA u uporednom horoskopu i on mozda daje krajnji komentar. Po meni ovo nije odnos za mlade ljudi zbog 4. Videh da uspevaju u kasnim godinama, kad je jedan razveden i ima decu, ili neki zivot iza sebe.Problem je sto se taj odnos je super u pocetku, i vremenom postaje tezak. Svako pocinje da zivi svoj zivot, partner nikad nije kuci i ttako... U sustini koji ce ti odnos koji donosi patnju? Nisam htela da slusam forumase kada su mi skretali paznju na to sto moj MO trpi kvadrat SA jer ga zaista u pocetku veze nisam osecala a kako je vreme prolazilo prvo ubije ljubav i emociju a posle psihu. Gurne u depresiju.

Moras da budes ihaj karakter da podneses MO u jarcu tj da imas jako sunce, e onda ga izneses lako kao i kad postanes neko i nesto. Tako je i sa vezom 4. Jedno ogormno zivotno iskustvo koje ti verovatno nemas u ovim godinama (nemoj da se ljutis ovo je dobronamerno, a i koji ce ti jer su to muke Tanatalove)  je potreban da se ovakav uporedni izgura. Ako mozes da trpis i tolerises onda odrzi vezu ako ne onda...zna se sta ti je ciniti.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #135 poslato: 26. Jun 2015. 08:05:47 »
upoznah jednog kvalitetnog lika,
sa kojim sam se skapirala na prvu loptu, i kao da se znamo ceo zivot! :)

on 3 5 8
ja  8 3 2
---------------
    2 8 1
Kako se vama ovo cini?Prijateljstvo na duge staze?Svaki se dan cujemo!!

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #134 poslato: 25. Jun 2015. 19:25:41 »
ne, ja sam 134, kao i ti ako sam dobro ukapirala.
:)

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #133 poslato: 25. Jun 2015. 19:21:02 »
elena, imamo isti kod, mogle bi da uporedimo iskustva.
:)

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #132 poslato: 22. Jun 2015. 22:45:53 »
Je li ono bejase da zajednicka 9 daje neki zamagljen pogled po izmedju partnera,..neke lazi ,muljanja i tako to ?

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #131 poslato: 22. Jun 2015. 22:34:52 »
Ja 718
On 538
Zajedno 347 (mislim da je tacan "racun").
Sta mislite? Hvala. :)
Vladarka, ako si voljna sa pogledas...
 :146s:

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4186
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #130 poslato: 20. Jun 2015. 12:56:08 »
Je l' moze nesto o kombinaciji 538? :)
Ja sam 268 on je 369...
Natal

* Things are always working out for me *

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #129 poslato: 17. Jun 2015. 15:38:29 »
Analize za ne povjerovati...

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #128 poslato: 17. Jun 2015. 12:46:06 »
Vladarka hvala na brzom odgovoru ma samo da se ja njega resim odmah ce mi svanuti pa jos i da nadjem nekog normalnog mada sad o tome i ne razmisljam  blo bi divno javljam svaku promenu hvala jos jednom puuno <3