Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63825 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #127 poslato: 17. Jun 2015. 12:33:50 »
Zamolila bih Vladarku kada bude imala vremena da protumaci ja sam 639 on 448 situacija vec dugo godina veoma mucna u braku smo ima li kraja mojim mukama sa njim. Hvala unapred

Vas dvoje ste dve potuno razlicite prirode. Ti vesela i vedra, a on tezak i namcor. Zajedno ste 178. Sada ste u godini 967 sto negde moze da donese kraj vase price. Sa njim ima kraja jer si ti u godini petice pa ti slede promene. Znam zenu koja se razvela u godini petice. Ono sto je jos bolje, jeste da od oktobra ti vec mozes da se zaljubis u drugog a vibracija brojeva 63 ce se osecati tokom cele 2016. godine. Tako da je veoma moguce da jako brzo nakon razvoda udjes u vezu i to dosta uspenu - sa nekim potpuno novim (koliko god ti ovo zvucalo neverovatno svi se zaljubljujemo u godini 6ice kako god bilo)

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 743
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #126 poslato: 17. Jun 2015. 12:09:05 »
Karma, otezan odnos koji moze da traje sto godina.
Pazi se da ne preraste u neku vrstu patologije jer je sam 854 veoma tezak kada se nadje na jednom mestu, licno kod neke osobe ili u uporenom kodu.
Mozete cesto da budete radvojeni - ili da je veza stvarno na daljinu ili da ti ili on mnogo radite ili imate svoje neke obaveze
koje ne mogu da se odlazu. Ovo je dobar kod ako ste oboje u poznim godinama, recimo posle 45 i makar da je jedan od vas razveden i ima decu. Cetvorka trazi da udjete u taj odnos kao oformljene osobe. Jos kad bi imali zajednicki interes (zbog osmice) da zajedno radite, i da o svemu otvoreno pricate  (petica) tako bi doprineli da odnos bude uspesan.

Hvala, Vladarke!!! <3 Tacno, cesto smo razdvojeni. Veza na daljinu. Traje 7 god...Radili smo skupa. Moje je misljenja da sam ja zrelija. a i starija sam od njega 3 g...On tek sad zavrsava drugi fakultet, mijenja posao, pocinje iz pocetka I sad ce od kraja 2015 da trazi posao.  Na prijasnjem poslu dao otkaz I upisao drugi fakultet jer mu se nije dopadalo posao koji je radio je vise od 10 godina. Uticala sam nesvesno na njegov izbor drugog fakulteta.,...Njemu se dopada moj posao I moja firma...Nije mi to priznao, ali je uvek "zavidio" sefovima u mojoj firmi.
Fali nam tog "otvorenog"razgovora...

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
« Odgovor #125 poslato: 17. Jun 2015. 12:01:24 »
Probala sam sama da protumacim ovaj zajednicki kod preko simbolike brojeva i onoga sto pise za kod kao individualni, ali mi nesto ne ide. Kod je 911, ja sam 729, a on 281. Sta kazes Vladarka? Hvala unapred. :)
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #124 poslato: 17. Jun 2015. 11:20:11 »
Vladarka, sta kazes na ovu kombinaciju?

ja sam 718
on je 145
------------
mi smo je li 854

Karma, otezan odnos koji moze da traje sto godina.
Pazi se da ne preraste u neku vrstu patologije jer je sam 854 veoma tezak kada se nadje na jednom mestu, licno kod neke osobe ili u uporenom kodu.
Mozete cesto da budete radvojeni - ili da je veza stvarno na daljinu ili da ti ili on mnogo radite ili imate svoje neke obaveze
koje ne mogu da se odlazu. Ovo je dobar kod ako ste oboje u poznim godinama, recimo posle 45 i makar da je jedan od vas razveden i ima decu. Cetvorka trazi da udjete u taj odnos kao oformljene osobe. Jos kad bi imali zajednicki interes (zbog osmice) da zajedno radite, i da o svemu otvoreno pricate  (petica) tako bi doprineli da odnos bude uspesan.

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #123 poslato: 17. Jun 2015. 11:04:59 »
Zamolila bih Vladarku kada bude imala vremena da protumaci ja sam 639 on 448 situacija vec dugo godina veoma mucna u braku smo ima li kraja mojim mukama sa njim. Hvala unapred

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #122 poslato: 17. Jun 2015. 10:56:21 »
moguce je...ajd pogledacu cim nadjem kartu sa slovima...mada po mom iskustvu najduze traju zajednicka 2, 6 ili 9, ostalo moze i ne mora... s tim sto u 5ici uvek ima lazi, preljube i ostalo - Merkur
7 daje bezmalo razvode analogno Uran
1 se rastane kad prestane OBOSTRANA ljubav, 3 kad padnu teske reci, 8 ako prestane interes itd, ili zbog Mars dodje do nasilja i svadje itd...

ovo je dobro znati ;)
hvaalaa ti zeno sa super mocima :) <3

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #121 poslato: 17. Jun 2015. 10:34:19 »
ijao hvaaala ti <3 super zvuci.

nadam se da ce biti nesto uskoro, ali cini mi se da je opet zakocio stvar ovaj saturn povratkom u skorpiju, pa se septembar sa te strane cini realniji, iako se cela prica dosta brzo i lepo razvila, do pre neki dan kad je samo sve stalo bez nekog posebnog objasnjenja :(

evo kad si pomenula da je za dugotrajnost jedan od brojeva devetka, moji roditelji (966 i 663) imali su zajednicki broj 639 i opstali uprkos prilicnom broju trzavica

Bas sam htela da navedem daj cuveni 639 i/ili 369 kao NAJBOLJI zajednicki kod - knjiski, a i znam isto jos jedan brak koji opstaje uprkos svemu...Gledajuci im zaseban kod, mora da su oboje fini i pristojni ljudi

Van mreže Kora*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 743
  • Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!Kora is awe-inspiring!
« Odgovor #120 poslato: 17. Jun 2015. 10:26:29 »
Vladarka, sta kazes na ovu kombinaciju?

ja sam 718
on je 145
------------
mi smo je li 854

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35603
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #119 poslato: 17. Jun 2015. 09:21:36 »
@djotish majstore
Pa to je jedna od lepsih prica, za koju sam cula ikad
Ne znam gde je obasjana suncem sigurno bi ona dodala jos nesto
moram da nadjem kod moje Dude koja razbija numerologiju tablicu sa slovima da vidim kako ide...
znam da za taj kod 887 vazi da je karma - sudbina jer su oba broja na duhovnom planu prilicno jaka. Zaboravih da dodam da je 8 i Pluton...

:146s: :225s:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #118 poslato: 17. Jun 2015. 09:19:53 »
ijao hvaaala ti <3 super zvuci.

nadam se da ce biti nesto uskoro, ali cini mi se da je opet zakocio stvar ovaj saturn povratkom u skorpiju, pa se septembar sa te strane cini realniji, iako se cela prica dosta brzo i lepo razvila, do pre neki dan kad je samo sve stalo bez nekog posebnog objasnjenja :(

evo kad si pomenula da je za dugotrajnost jedan od brojeva devetka, moji roditelji (966 i 663) imali su zajednicki broj 639 i opstali uprkos prilicnom broju trzavica