Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63095 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #107 poslato: 16. Jun 2015. 15:20:28 »
Moram ovde da pomenem, kad već pominjete laži: imam slučaj veza sa osobom isti kod kao moj, 134, dakle 268. To bi trebalo da da nešto lepo, zar ne?
Tu je bilo laži i prevara koliko u svim španskim serijama zajedno, ako ne i više (sa njegove strane). Pritom, on i ja isti kodovi, a potpuno različite osobe.
:)

Van mreže Nena*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35552
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 17h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #106 poslato: 16. Jun 2015. 11:21:07 »
     Vladarka, kako ja ovo da izračunam? Ja sam ipak totalni duduk za numerologiju :blush1: Interesuje me za mene i Spasoja =)
(click to show/hide)
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #105 poslato: 16. Jun 2015. 09:35:27 »
a, kako se gleda kakva ce veza biti recimo u 2015.g.-jel se broj godine svede na prost broj-i onda sabira sa krajnjim bojem,ili sa svim brojevima u zadatoj analizi?
recimo, ako imam sa deckom zbir 753, a (2015) je 8?
Da li se sabira sa svakim ,pa ispadne 642?Ili samo sa brojem 3-pa je ishod 2?

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #104 poslato: 15. Jun 2015. 23:39:05 »
jeste, nažalost, ali istina je takva ;) lažov da mi zapadne, a lažove mrzim

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #103 poslato: 15. Jun 2015. 23:29:23 »
istina živa! veliko ti hvala Vladarka  <3
eto i tebi pogodila znaci? :)

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #102 poslato: 15. Jun 2015. 23:25:58 »
ona je lazov Mrgude, veeeliki...nestalna, prevrtljiva cas ovako cas onako a ti emotivac...
samo nemoj ozbiljno da je shvatas i upecaces je, zajednicka 7 daje neobaveznu vezu - ipak je to UR
istina živa! veliko ti hvala Vladarka  <3

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #101 poslato: 15. Jun 2015. 22:58:59 »

pa vladarka ima li ti ravne :).....ja se samo plasim da se ne "poubijamo" do jeseni mislim da ta cetvorka radi punom parom hahahahah.......nadam se da ovo nije samo knjiski najbolji kod...tj da radi i u reali ;).....ali me tesi sto ti ovo kazes.....jer verovala ja ne verovala,svidelo mi se ili ne....ti si nepogresiva....hvala puno :)
p.s. da dodam kako bi ostalima bilo jasnije....da ne zivimo u istom mestu.....da i njega posao vodi u inostranstvo povremeno....da zagorcava mi zivot....ne znam da li vara ali i to je moguce ;).....ostaje da vidimo ovo lepo kad ce se ispoljiti.....dakle VLADARKA vladas ;)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #100 poslato: 15. Jun 2015. 22:53:26 »
kuda svi Turci tuda i mali Muja :) hahahaah
dakle ja 944
on 292
a mi 246 :)
pa da vidimo valja li ovo sta ;) hvala unapred :)

Osim sto se zalepio za tebe ko blesav, verujem da ti zbog 4ke zagorcava zivot, pa...onako kako si ti to do sada kao 4 i iskusila.
Vi ste jedan od NAJBOLJIH kodova, koji su tipa - da ih niko i nista ne rastavi.
Problem kod te 4 (da se vratim na pricu) jeste taj sto donosi odvojenost zbog obaveza - porodica&posao.
Ili ste u razlicitim gradovima pa je to ljubav na distancu. Posto ste u godini 135, odlicno je ako ste posle nove godine zapoceli vezu
ali u celoj toj prici zbog 5 ima vrdanja, promena pa i lazi mozda preljube.
U sustini na jesen ocekuj stabiliaciju odnosa i mogucnost za zasnivanje zajednice. E da , zbog ovih 35 i narednih 246 izvesna je i trudnoca. Pozdrav i drzim fige!

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #99 poslato: 15. Jun 2015. 22:48:55 »
evo i ja da pitam
Ja 292,
Ona 955
Zbir 257

pa šta god to značilo? :D
hvala

ona je lazov Mrgude, veeeliki...nestalna, prevrtljiva cas ovako cas onako a ti emotivac...
samo nemoj ozbiljno da je shvatas i upecaces je, zajednicka 7 daje neobaveznu vezu - ipak je to UR

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #98 poslato: 15. Jun 2015. 22:29:18 »
kuda svi Turci tuda i mali Muja :) hahahaah
dakle ja 944
on 292
a mi 246 :)

pa da vidimo valja li ovo sta ;) hvala unapred :)