Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63096 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #97 poslato: 15. Jun 2015. 21:00:06 »
Pa draga ovo ti je sve "knjiska" analiza, ima parova znas koji kodovi i sinastrije i opet zajedno i bole ih usi.

Stvarno tako. U cemu je fora sa tim?

P. S. Ne znam gde da se sad prebace ovo pitanje i odgovor ili odgovori, da se ne spamuje ova tema. :hum:
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Mrgud*

• Gost
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #96 poslato: 15. Jun 2015. 20:55:53 »
evo i ja da pitam
Ja 292,
Ona 955
Zbir 257

pa šta god to značilo? :D
hvala

Van mreže Biriboza*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1714
  • Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!Biriboza is awe-inspiring!
« Odgovor #95 poslato: 31. Maj 2015. 00:25:24 »
Ja 718
On 538
Zajedno 347 (mislim da je tacan "racun").
Sta mislite? Hvala. :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #94 poslato: 30. Maj 2015. 23:07:16 »
ja se drzim strogo poslovnog odnosa, on sve vreme ( 9 god) povremeno pokusava i vise od toga, ja se pravim da ne primecujem..i nicega i nema..sem posla...
na put ne idemo, ide sam ili sa kolegama...
neptun je -lazi?Prevare?
A zar 5 nije mentalno kapiranje, a ima ga izrazenog u cak 2 petice?
Pa draga ovo ti je sve "knjiska" analiza, ima parova znas koji kodovi i sinastrije i opet zajedno i bole ih usi.
5 jeste mentalno kapiranje ali i komunikacija iznad svega, moras sa njim otvoreno o svemu!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #93 poslato: 22. Maj 2015. 13:44:13 »
595 hm pazi se ti moja lazi i prevare...
u pozitivnom smislu ako udarite na putovanja "prebili ste simboliku" ali ako od toganema nista cuvaj se
e
9 je Neptun da znas....

ja se drzim strogo poslovnog odnosa, on sve vreme ( 9 god) povremeno pokusava i vise od toga, ja se pravim da ne primecujem..i nicega i nema..sem posla...
na put ne idemo, ide sam ili sa kolegama...
neptun je -lazi?Prevare?
A zar 5 nije mentalno kapiranje, a ima ga izrazenog u cak 2 petice?

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #92 poslato: 22. Maj 2015. 13:10:28 »
hvala puno na iskrenoj analizi

meni su oba ova odnosa uzasno teska i komplikovana - 843 maltene borba prsa u pras, razdvojenost, i teske reci na kraju. doduse,, odlican sex ali...mnogo znam primera ovaj kod da su veze bila uzasno itenzivne, za pamcenje, naravno karmicke i krah na kraju
729 ajd kao zbog dvojek je ok ali mi ni to ne odaje neku vibraciju da mogu da budu u harmonicnom odnosu , u takvom slucaju valja gledati sinastriju

ovo za 843 je tacno donekle, tesko i karmicki po sinastriji ako sudimo, bez otvorene borbe ali to je po meni jos gore... ima ljubavi puno ali nije dovoljna da se to odrzi.

za ovaj drugi kod jos ne mogu nista da provereno kazem, ali ima li tu veze kao i u sinastriji ako gledamo licni broj pa ga poredimo sa kodom zajednickim, recimo ja bih laicki rekla da bi meni taj odnos vise pasovao jer sam sama 922 pa ima tog poklapanja brojeva, a i datum rodjenja mi je 279 znaci tacno ide uz taj kod, dal bi se ja tu osecala na svome, veza po mojoj meri? ako razumes sta pokusavam da kazem

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #91 poslato: 21. Maj 2015. 22:48:33 »
ovo je zanimljivo, direktor i ja -slazemo se u poslu

on 04.02.1959.               6+6=3
ja 10.07.1965.               8+3=2
----------------------------------------------
                                     5+9=5

dve 5-mentalno kapiranje!!
samo ....sta li je ova 9?
595 hm pazi se ti moja lazi i prevare...
u pozitivnom smislu ako udarite na putovanja "prebili ste simboliku" ali ako od toganema nista cuvaj se
e
9 je Neptun da znas....

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #90 poslato: 21. Maj 2015. 22:45:48 »
evo za devetku sa pocetka teme, i mene zanima i ne umem da protumacim

mozda glupo pitanje ali da li je bolje imati za ljubavni odnos 8 4 3 ili 2 7 9 ako to uopste moze tako da se pita i da se poredi?

meni su oba ova odnosa uzasno teska i komplikovana - 843 maltene borba prsa u pras, razdvojenost, i teske reci na kraju. doduse,, odlican sex ali...mnogo znam primera ovaj kod da su veze bila uzasno itenzivne, za pamcenje, naravno karmicke i krah na kraju
729 ajd kao zbog dvojek je ok ali mi ni to ne odaje neku vibraciju da mogu da budu u harmonicnom odnosu , u takvom slucaju valja gledati sinastriju

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #89 poslato: 20. Maj 2015. 13:44:53 »
evo za devetku sa pocetka teme, i mene zanima i ne umem da protumacim

Citat
I nakraju 9, kao i sam NE koji nije dovoljno proucen daje raznorazne ondnose - od 369 koji se ne rastavlja ceo zivot do recim 999 za koji mnogima nije jasno kako su uopste ostali zajedno posle prvog sastanka, jer zaista zavrse nekako nezadovoljni i jedva cekaju da se rasture.

mozda glupo pitanje ali da li je bolje imati za ljubavni odnos 8 4 3 ili 2 7 9 ako to uopste moze tako da se pita i da se poredi?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #88 poslato: 20. Maj 2015. 13:36:13 »
ovo je zanimljivo, direktor i ja -slazemo se u poslu

on 04.02.1959.               6+6=3
ja 10.07.1965.               8+3=2
----------------------------------------------
                                     5+9=5

dve 5-mentalno kapiranje!!
samo ....sta li je ova 9?