Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63097 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #87 poslato: 20. Maj 2015. 12:15:07 »
meni se cini neptun da je devetka ali ne znam koliko je on pozitivan za ljubavnu vezu, mars je osmica ili gresim?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #86 poslato: 20. Maj 2015. 12:11:29 »
dvojka je mesec-emocije
7-uran
devetka-mars
...ako nisam pogresila,proveri to <3

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #85 poslato: 20. Maj 2015. 12:03:22 »
gde da nadjem sta bi zajednicki brojevi 2 7 9 znacili? vec sam pohvatala malo, dvojka ljubav privrzenost, 7 uran iznenada, a sta mu dodje devetka? je li dobra ili losa za ljubavne odnose?

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #84 poslato: 20. Maj 2015. 11:02:28 »
Pa da...svaleracija, preljuba moze da dodje od te petice...

Sad gledam dasu br 1 hm...jaooo i ja i moj bivsi muz smo 224, plus konjukcija dva meseca...tezak odnos ubi boze, ovde samo moze da bude visak ljubavi i emocija od kojih se poludi, i udri na svadje. Zajednicka cetvorka je tezak odnos jer daje razdvojenost tipa, jedan mnogo radi i ne vidjaju se iako zive zajedno...ili donosi i fizicku razdvojenost, zbog brige prema svojima, rada u inostranstvu, problemi sa zdravljem...Ona uspeva u kasnijim godinama, i to uvek da neko ima brak decu iza sebe, da si zrela oformljena licnost e tek onda. Verovatno je i potrebno da si izivljen i da ti odgovara taj stabilan i "rutinski" odnos medju partnerima.
Numeroloski spoj i ta konjukcija ti donose da ces ceo zivot biti vezana za njega...Ne mogu sa tobom a ni bez tebe...
hahahha zajednicka 3ka - odlican sex!

jbt, pa sve si bas ubola!!!:)
nemam reci!!! :)

Kaze mi ovaj sa konjukcijom dva meseca (2 2 4) udaj se za ovog, a mi cemo se vidjati do kraja zivota ;)
samo ga maaloo strah sto ovaj drugi trenira dziudzicu,i dva puta je prvak evrope,i dva puta bronaza:)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #83 poslato: 20. Maj 2015. 10:53:45 »
Pa da...svaleracija, preljuba moze da dodje od te petice...

Sad gledam dasu br 1 hm...jaooo i ja i moj bivsi muz smo 224, plus konjukcija dva meseca...tezak odnos ubi boze, ovde samo moze da bude visak ljubavi i emocija od kojih se poludi, i udri na svadje. Zajednicka cetvorka je tezak odnos jer daje razdvojenost tipa, jedan mnogo radi i ne vidjaju se iako zive zajedno...ili donosi i fizicku razdvojenost, zbog brige prema svojima, rada u inostranstvu, problemi sa zdravljem...Ona uspeva u kasnijim godinama, i to uvek da neko ima brak decu iza sebe, da si zrela oformljena licnost e tek onda. Verovatno je i potrebno da si izivljen i da ti odgovara taj stabilan i "rutinski" odnos medju partnerima.
Numeroloski spoj i ta konjukcija ti donose da ces ceo zivot biti vezana za njega...Ne mogu sa tobom a ni bez tebe...
hahahha zajednicka 3ka - odlican sex!

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #82 poslato: 20. Maj 2015. 10:32:07 »
7 5 3
Ovo sustinski moze da bude tvoja velika ljubav kao prvo, ima dosta mentalnog poklapanja. Gde se pojavi petica u zajednickom broju tu mora da se razgovara otvoreno o svemu, inace...
Pocetna sedmica ukazuje ili na to da ste oboje razvedeni (makar jedan) i/ili da je veza pocela iz prijateljstva. Postoji mogucnost da je tu i efekat "grom iz vedra neba" da je sve krenulo onako uranski ludo, brzo...
mislila sam da mozes da ostavis i od onog drugog podatke...ili u tvom slucaju prvog xexe
da, mentalno poklapanje je extra!!Ja i insistiram na iskrenosti, ali on navikao da druge ribe mulja, i vara, pa tu imam sa njim problem svaler nevidjeli, a lep ko lutka :)
-zatim, jeste ljubav -efekat groma..ko sto kazes;)-i to uraganski je tacno!!!
-oboje razvedeni,i to je tacno ( prijateljstvo..pa mozda kasnije na pocetku ne;)

a ima od tog drugog tipa na forumu numero tema, to tumacenje
on je 10.02.1961.      3+8=11=2                                  (secas se konjukcija dva meseca)
ja       10.07.1965.      8+3=11=2
-----------------------------------------

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #81 poslato: 20. Maj 2015. 10:15:29 »
a kako ovo određujete, zajedničke brojeve mislim? ako sam ja 2, ona 4, koji nam je zajednički br?
daj cele datume

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #80 poslato: 20. Maj 2015. 10:09:34 »
a kako ovo određujete, zajedničke brojeve mislim? ako sam ja 2, ona 4, koji nam je zajednički br?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #79 poslato: 20. Maj 2015. 10:06:35 »
po Vladarkinom savetu, evo me na ovoj temi
:)

Novi decko   15.11.1964.         8+2=1
ja                 10.07.1965.         8+3=2

i, sta se tu moze nadalje desavati?:)
Znam da bi zajedno mogli pare da namlatimo-takav smo tim.
;)

7 5 3
Ovo sustinski moze da bude tvoja velika ljubav kao prvo, ima dosta mentalnog poklapanja. Gde se pojavi petica u zajednickom broju tu mora da se razgovara otvoreno o svemu, inace...
Pocetna sedmica ukazuje ili na to da ste oboje razvedeni (makar jedan) i/ili da je veza pocela iz prijateljstva. Postoji mogucnost da je tu i efekat "grom iz vedra neba" da je sve krenulo onako uranski ludo, brzo...
mislila sam da mozes da ostavis i od onog drugog podatke...ili u tvom slucaju prvog xexe

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #78 poslato: 20. Maj 2015. 07:46:05 »
po Vladarkinom savetu, evo me na ovoj temi
:)

Novi decko   15.11.1964.         8+2=1
ja                 10.07.1965.         8+3=2

i, sta se tu moze nadalje desavati?:)
Znam da bi zajedno mogli pare da namlatimo-takav smo tim.
;)