Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63098 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #77 poslato: 26. Mart 2015. 21:02:16 »
Ja nisam bila ljubomorna, ali sam imala ružno iskustvo pa sam sada više nego oprezna. Ono što sam ja doživela je za neverovati, i dan danas sam besna na sebe što sam dozvolila da budem upletena u mrežu laži i manipulacija.
Ume baš da izjeda ljubomora, i ja je vrlo teško podnosim,  pritom, u trenucima kada se oslobodim od svega toga i ne posmatram ovog sadašnjeg kroz prizmu prethodnih loših iskustava, vidim da je osoba koja to ne bi uradila, i zaista je posvećen, i smatra da je najbitnije u životu imati oslonac i da ti ljubav i podrška voljene osobe daju snagu da istraješ. Ali ko  šta može da garantuje....
Garancije nema, bitno je da je vama lijepo zajedno, sve dok uzivate u vremenu koje provodite skupa, super je, onda nema mjesta ni ljubomori.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #76 poslato: 26. Mart 2015. 20:12:03 »
_______PREBACEN POST______

Pozdrav svima,nova sam na forumu!  <3

čitajući kroz forum,došla sam do nekih zapažanja:
 Probajte da koristite moć intuicije koju imate kroz sedmicu u generacijskom broju. Slušajte svoju intuiciju. To je obično prva misao koja nam padne na pamet kada krenemo da rešavamo neki problem. Probajte da tada potpuno isključite racio, jer ste več videli da vam on nikada nije doneo rezultate. Vaša životna deviza morala bi da bude rad, red i disciplina, jer samo tako sve što radite privešćete kraju i sve če se završiti na vaše veliko zadovoljstvo. Obratite pažnju na vašu genetiku, da li je neko od vaših predaka imao moždani udar, jer bi kasnijim godinama to moglo da se dogodi i vama. Zato vam je moj savet nemojte se nervirati, nemojte dozvoliti da vam stresovi budu preokupacija. Znam da je to teško postići, ali u ime života i zdravlja pogotovo kod nasledne genetike vi to naprosto morate.

znači sve ovo boldano,samo moždani u ranim dvadesetima :/  moj kod:573, znači da se ovo odnosi na sve generacijske 7

Obasjana suncem preuzela sam tvoj post,nadam se ne zamjeraš! pozdrav :)

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2900
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #75 poslato: 26. Mart 2015. 19:22:18 »
Ja nisam bila ljubomorna, ali sam imala ružno iskustvo pa sam sada više nego oprezna. Ono što sam ja doživela je za neverovati, i dan danas sam besna na sebe što sam dozvolila da budem upletena u mrežu laži i manipulacija.
Ume baš da izjeda ljubomora, i ja je vrlo teško podnosim,  pritom, u trenucima kada se oslobodim od svega toga i ne posmatram ovog sadašnjeg kroz prizmu prethodnih loših iskustava, vidim da je osoba koja to ne bi uradila, i zaista je posvećen, i smatra da je najbitnije u životu imati oslonac i da ti ljubav i podrška voljene osobe daju snagu da istraješ. Ali ko  šta može da garantuje....
:)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5774
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #74 poslato: 26. Mart 2015. 19:00:48 »
Anoid i ja sam kod 235.
Mogu ti reci da ni ja ne podnosim lazi i prevare, to mi je nesto najgore.A sto se ljubomore tice, bila sam strasno ljubomorna, nekad mi nije bilo dobro od toga, ali vremenom shvatis neke stvari...dok je meni mene ja se ne brinem.

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!Anoid is awe-inspiring!
« Odgovor #73 poslato: 26. Mart 2015. 18:49:22 »
Hm, možda ima i toga, on misli da sam ja malo šalalala, da bih odlepršala nekom drugom tek tako, što je daleko od istine, a ljubomorna sma i ja ali to potiče od prethodnog vrlo lošeg iskustva i bukvalno imam traume od laži, prevara i dvostrukog života.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #72 poslato: 26. Mart 2015. 18:29:32 »
Vjerovatno njemu smeta sto si ti ono sto jesi, i on bi da gusi tu tvoju slobodu... Otud vjerovatno ta ljubomora... Misli da te nije vrijedan zato se boji da te ne izgubi... Uglavnom, mislim da si rijesila misteriju i da si kod 235 a ne 134.  :rh: :zvezda: I nema na cemu da mi se zahvaljujes, tu sam i za tebe i za sve ostale, kad i koliko stignem, ispunjava me kad radim Numerologiju... <3 :shmish: :*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #71 poslato: 26. Mart 2015. 18:25:14 »
Hvala, Obasjana, dosadna sam sa ovim mojim brojkama nerazjašnjenim, htela sam da vidim koliko mi se ovo uklapa u opis, i uglavnom je tačno osim ovo za poklone, rasprave su česte ali je najčešći uzrok ljubomora, a ne nezavisnost.

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #70 poslato: 26. Mart 2015. 18:13:12 »
Ovo je prije svega porodicna karma, nesto je ostalo nerascisceno... 6 jeste broj ljubavi i harmonije ali zbog ove 9 u zbiru generacijskih brojeva govori o nerasciscenim stvarima iz nekog od ranijih zivota... Oboje tezite nezavisnosti i ovo moze biti jako nestabilna veza, sa dosta rasprava. U ovom slucaju ti si ta koja se vise trudi oko partnera... Mozda si dobijala puno poklona od njega... Sve u svemu, mozete se osloniti jedno na drugo ali posebno kao prijatelji ili oko drustvenih odnosa... Veza samo moze opstati dok postoji ljubav... Tezite porodice ali kao da vam se bas i ne da... Mejusobno pomaganje i razumijevanje isto stoji... <3 (:

:*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Anoid*

• Moderator
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #69 poslato: 26. Mart 2015. 12:22:14 »
Ja sad moram opet da pitam, posto vise ne znam u kom sam danu rodjena  :histerija: za kombinaciju 134+461=595 smo vec pisali, sta imate da kazete na 235+461=696? Da vidim sta mi se i tu bolje uklapa.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #68 poslato: 25. Mart 2015. 22:40:18 »
Pisala bih ti ja jos, al ne znam gdje se nalazim... Sinoc kasno legla, rano ustala, pa na posao, imali puuno posla, pa sa posla na faks da malo prelistam gradivo, pa na kolokvjum, te sreca te je tata dosao po mene... Inace bas sam slomljena... Nesto mi fali, neki minerali, vitamini al i san i cist vazduh jer ga na poslu nema...

daaa, zajedno cemo da dolazimo do mnogih saznanja... <3 :* :shmish: