Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63198 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Sanjakis*

• Tuga gleda unazad,briga gleda okolo,a samo vera gleda gore...
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 164
  • Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #67 poslato: 25. Mart 2015. 22:31:10 »
Daaa.... Karma je cudo... Ja sam inace licna 4, i imam da otplacujem i svoje i grijehove svojih predaka... A vas dvoje se znate od ranije, zato ste i zajedno... Steta sto ne znam jos vise o Numerologiji da vamm pogledam slaganje imena kao i pocetak ljubavne veze... Sve se to gleda... :) :* Grlim jaaaakoooo, jaaaakoo... <3
Dosta je i ovo za pocetak.....istrazivacemo zajedno! :* :hugfriend: :lupa:

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #66 poslato: 25. Mart 2015. 22:15:14 »
Daaa.... Karma je cudo... Ja sam inace licna 4, i imam da otplacujem i svoje i grijehove svojih predaka... A vas dvoje se znate od ranije, zato ste i zajedno... Steta sto ne znam jos vise o Numerologiji da vamm pogledam slaganje imena kao i pocetak ljubavne veze... Sve se to gleda... :) :* Grlim jaaaakoooo, jaaaakoo... <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Sanjakis*

• * Svraća na kafu *
  • Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!Sanjakis is awe-inspiring!
« Odgovor #65 poslato: 25. Mart 2015. 22:06:25 »
Daaaa, odlicno si izracunala sveee... :)) Vas spoj je 448, karmicki ali i sa velikom podrskom Boga, imate regeneraciju i mislim da je vasa ljubav ogromna... <3 (:
:* :rh:hvalaaaa....e pazi sad nesto povezijem ove brojke i ovo sto si mi rekla(karmicki spoj) pa se setih onoga sto smo komentarisale na temi karmicka astrologija...da mi se tacno vidi da sam dosla opet na more da odradim moju karmu....pa sad kakav god ishod da bude.

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #64 poslato: 25. Mart 2015. 21:57:10 »
Daaaa, odlicno si izracunala sveee... :)) Vas spoj je 448, karmicki ali i sa velikom podrskom Boga, imate regeneraciju i mislim da je vasa ljubav ogromna... <3 (:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Sanjakis*

• * Svraća na kafu *
« Odgovor #63 poslato: 25. Mart 2015. 21:40:00 »
Ajd da probam da vidim sta sam skapirala....daklem ja sam 786....a on bi bio(17.07.1976) 652....jesam li ja sad to dobro sracunala?Obasjana pomagaj.... :mislilac: :lupa:

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #62 poslato: 23. Mart 2015. 10:56:46 »
Nema na čemu, zadovoljstvo je moje.  :rh: :a4:

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #61 poslato: 23. Mart 2015. 09:10:54 »
O pa to zvuci dobro, nadams e da ce biti tako, hvala ti puno :D

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #60 poslato: 22. Mart 2015. 22:49:25 »
Ti si u godini pojačane energije, valjalo bi da se zdravo hraniš, da se baviš rekreativno nekim sportom, i inače si u godini regeneracije i finansijskog preporoda posebno ako si bila vrijedna, poštena itd jer se nalaziš u godini Anđela Čuvara, znači ili nagrade ili kazne, u svakom slučaju transformacije neke stoje... Ovo je uopšteno. <3 :*

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #59 poslato: 22. Mart 2015. 22:38:15 »
Citat
Pa ne moze da tezi ove godine porodici kad se nalazi u promjenlivoj Uranovovskoj godini 7... Sledece godine ce promijeniti fokus. :) Jeste li vi u vezi ili ne, da znam u kojem "pravcu da raspalim"? (: Hvala naaa feedbacku.

e dodjavola, da sam makar ovo znala pre nego sto sam raskinula  :0 5:  ;) da duga veza je bila, ali on je izgleda vec godinama bio u toj uranovskoj fazi pa sam ja malo izgubila strpljenje inace je velika ljubav bila... prosto nisam mogla da se izborim, nijedne godine jelte, posto je on taj dominantni kec a ja se kao dvojka uvek prilagodjavam. ne znam ni sta mi se desilo, u kojoj sam ja godini sad? racunala sam 8, sta bi to za mene znacilo?

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #58 poslato: 22. Mart 2015. 12:59:36 »
Hvala ti mnogo sve si u pravu osim sto on ne tezi porodici :( a sta je posebno u ovoj godini i sta mozemo ocekivati?

Pa ne moze da tezi ove godine porodici kad se nalazi u promjenlivoj Uranovovskoj godini 7... Sledece godine ce promijeniti fokus. :) Jeste li vi u vezi ili ne, da znam u kojem "pravcu da raspalim"? (: Hvala naaa feedbacku. <3 :* :* :*

sve je tacno, emocije ljubav strast i to ali meni iz prakse se zajednicka trojka nije pokazala kao dobitna varijanta. Zaista parovi moraju mnogo da rade na sebi ,da bi izdrzali sva iskusenja :necije avanture, hirove i to...
Nije mi jasno zasto se taj odnos ponekad zavrsi ruznim recima kad je 3 jupiter

Evo ja sam se kao pomirila sa onim mojim bivsim sto nam je spoj 393, osjeca se koliko smo vezani i koliko se volimo i dalje, al on je i dalje kukavica i ne zeli ozbiljniju vezu a mene kao licnu 4 to odbija... Inace on je kod 628, itekako 8 teze porodici, samo se pojedine boje ocigledno... Ja sam recimo njega zilion puta udalajavala od sebe i rekla mu da ne zelim ni u kontaktu da budemo, njega je to slomilo, al i dalje me je razumio jer za njega sam ja mala beba... Mozda i jesam, sa retro Jupiterom u 5 polju. I tacno je da partneri moraju dosta da rade na sebi da bi opstali ako nema zajednicke saradnje, jedno def. odlazi... Ako je pored 3 bila 1, 5 ili 7 u numero sinastriji onda ne cudi sto je doslo do opakih rijeci...