Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 62724 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #37 poslato: 11. Mart 2015. 20:35:01 »
Evo ovde kako se dobija :)

http://www.brija.com/forum/index.php?topic=17576.0 Znaci haos, prica o proslim zivotima za moj kod potvrdjuje viziju koju sam imala u snu. Nesto je drugacija. Jesam bila jako lepa (narcis :D) i jesam se bavila vesticarenjem.

super link i super tema, prebacujmo se na karmicku numerologiju...i ja sam se pronasla medju ovim tumacenjem..

Zajednicka petica - razgovarajte ,  razgovarajte i razgovarajte?
Inace jel putujete zajedno?

Primal*

• Gost
« Odgovor #36 poslato: 10. Mart 2015. 13:23:53 »

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #35 poslato: 10. Mart 2015. 13:21:06 »
A kako si dosla do ovih podataka? Gde mogu da nadjem sta znace kodovi? :) Hvala puno  <3

značenje kodova točno ne bih znala niti ja, zato sam i postavila pitanje iznad tvog posta a do tih kodova dođeš kad pozbrajaš prvo svoj bioritamski broj s brojem godine rođenja
znači ti si 28.10.1989.
2+8+1 = 11 =2
godina 1989. je broj 1+9+8+9 =27=9
2+9 =11=2

Primal*

• Gost
« Odgovor #34 poslato: 10. Mart 2015. 13:15:04 »
Evo ovde kako se dobija :)

http://www.brija.com/forum/index.php?topic=17576.0 Znaci haos, prica o proslim zivotima za moj kod potvrdjuje viziju koju sam imala u snu. Nesto je drugacija. Jesam bila jako lepa (narcis :D) i jesam se bavila vesticarenjem.

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #33 poslato: 10. Mart 2015. 13:05:24 »
Kako se racunaju ti kodovi?

Ja 28.10.1989.
Dragi 24.01.1985.

ti si              292
on je            753
zajednički    955

Primal*

• Gost
« Odgovor #32 poslato: 10. Mart 2015. 12:47:18 »
Kako se racunaju ti kodovi?

Ja 28.10.1989.
Dragi 24.01.1985.

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #31 poslato: 10. Mart 2015. 12:44:02 »
ja sam 718 a partner 494, zajednički kod bi nam bio 213...skupa smo 11godina
može li mi netko kratko opisati naš odnos kroz brojke???

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #30 poslato: 10. Mart 2015. 00:04:11 »
Svaka ti čast! Slažem se sa tobom u potpunosti i veliko hvala na feedback-u.  :rh: :*: :*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #29 poslato: 09. Mart 2015. 23:49:17 »
Jooooooj, meni je ovo tako divnaaaaa ljubavna priča... <3 <3 <3 Sva sam se istopila... (: Eto kako je vas spoj nadjacao sve moguce prepreke, 933 ove emocije su nadjacale sve... Inace Neptun koji vlada 9-om je takodje cuvar vaseg odnosa, ali i ove dvije trojke... Trebalo bi da imate puuno djece, bar 3... :))
Sve prepreke u zivotu postoje da bi nas ocvrsnule, samo mi nismo uvijek toga svjesni. Ja se kroz zivot sjecam samo lijepih stvari, lijepih trenutaka, dok one manje lijepe, da ne kazem ruzne ,zaboravim,kao da se nikad nisu ni desile i trudim se da o njima ne pricam ( jer tako ih opet prozivljavam, a to nije dobro)Mislim da me zivot naucio strpljenju( a to nije mala stvar) i prastanju.
A sto se tice djece imamo dvije cerke, mada je suprug imao jako veliku zelju za trecim djetetom( po mogucnosti sinom), ali ja nisam bila zainteresovana.

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 08. Mart 2015. 23:37:04 »
Bas je lijepa prica Ananina ::) <3