Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 61250 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #27 poslato: 08. Mart 2015. 23:07:16 »
Jooooooj, meni je ovo tako divnaaaaa ljubavna priča... <3 <3 <3 Sva sam se istopila... (: Eto kako je vas spoj nadjacao sve moguce prepreke, 933 ove emocije su nadjacale sve... Inace Neptun koji vlada 9-om je takodje cuvar vaseg odnosa, ali i ove dvije trojke... Trebalo bi da imate puuno djece, bar 3... :))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5506
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #26 poslato: 08. Mart 2015. 15:35:23 »
Obasjana, suprug i ja smo se sreli tri ili cetiri puta, slucajno na ulici i osjetili neobjasnjivu privlacnost( on tad bio na odsustvu iz vojske, koja je tad jos postojala), i onda se nismo vidjeli par mjeseci do njegovog odsluzenja vojnog roka. Tad on preko moje drugarice( koju je poznavao) uprilici upoznavnje i bio je spreman da zapocnemo vezu. Medjutim kod mene se desi neka odbojnost prema njemu( ne znam zasto), on se toliko trudio, a ja sam cak vise puta izjavila da necu biti sa njim cak i da je poslednji na svijetu i to traje oko godinu i jace( on ne odustaje, uvijek je u mom okruzenje, sve moje drugarice pridobio na svoju stranu). Ja odlucim da izadjem sa njim par puta da bih napravila ljubomornim nekog tipa koji mi se tad svidjao iiiii, posle mjesec dana izgubim tlo pod nogama, nakon 3,5 mjeseci zabavljanja stupimo u brak.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 07. Mart 2015. 22:45:12 »
To je to Ganci. Odnosi se  na "ukupan" broj tj na licni ako sam ja 729 tj licna devetka a ti 268 tj licna 8 zajedno smo 8... Izvini ako sam pogresila ali sitno ti je ispisan datum na ovoj karti (valjda sam ubola)
To sam i mislila, hvala ;) U pravu si, dobro si videla broj ;)
Ja sam do sad u uporednim imala uglavnom cetvorke i neslavno se zavrsvalo osim sa ovim poslednjim sa kojim cini mi se nikako da kazem da je prica gotova imam 562 (ja 268 a on 393) gde mi je i Obasjana suncem :) pomogla oko tumacenja. I za divno cudo nije veza pocela prijateljstvom vec je odmah buknula strast i dopadanje na prvi pogled.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #24 poslato: 07. Mart 2015. 22:18:50 »
@Vladarka da li se ovo sto si pisala za zajednicke kodove odnosi na bioriitamski ili na licni zajednicki broj?
Odlično je sve brojeve u numerološkim sinastrijama opisala, onako u kratkim crtama.  :rh: :* Po meni ovo što je ona navela, mislim da se odnosilo na zbir ličnih brojeva.  :sun:

To je to Ganci. Odnosi se  na "ukupan" broj tj na licni ako sam ja 729 tj licna devetka a ti 268 tj licna 8 zajedno smo 8... Izvini ako sam pogresila ali sitno ti je ispisan datum na ovoj karti (valjda sam ubola)

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 07. Mart 2015. 19:31:39 »
Odlično je sve brojeve u numerološkim sinastrijama opisala, onako u kratkim crtama.  :rh: :* Po meni ovo što je ona navela, mislim da se odnosilo na zbir ličnih brojeva.  :sun:
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #22 poslato: 07. Mart 2015. 18:09:05 »
@Vladarka da li se ovo sto si pisala za zajednicke kodove odnosi na bioriitamski ili na licni zajednicki broj?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #21 poslato: 07. Mart 2015. 17:22:22 »
Nema na čemu, zadovoljstvo je moje  :rh: hvala tebi.  :*: :a4:  :shmish:  :heartkiss:

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #20 poslato: 07. Mart 2015. 11:47:05 »
Ti si numerološki kod 988, a suprug ti je 628. Nemam sad vremena da dublje analiziram sve ovo, a nemam dostupnu literaturu koja mi je neohodna za "dublje analize" nažalost ili na sreću, ko zna... :) Vama je spoj 617, i vaš odnos zavisi više od tvog supruga, ti si ovdje da kažem potčinjena... Može biti ljubomore, unerazumijevanja al ova 6 i 1 u spoju koji imate vas uvijek vraćaju na stazu Ljubavi i Svjetlosti u vašim životima, a to su vjerovatno dječica... <3 :*

Jojjjj ANANINA, ja za onu moju Djevicu koja nece da mi se javi i koja me ignorise (svaka njemu cast kad ga ne zanimam, super (ko zna zasto tako mora biti) samo pominjem cinjenicu :) ), sumnjam da je godiste '76, i on bi onda imao kod 358 jer bas lici na taj spoj po opisu u svemu... I sa mnom 674, daje spoj 933... Puno emocija (sa moje strane naravno) koje su skrivene i neka karma def. Ja kad sam moju Djevicu prvi put srela rekla sam ovaj mi je neki iz proslog zivota sa kojim imam nesto nedovrseno, te smo se nakon dan od toga i upoznali on je prvi prisao (bioritamska 3) i kao povezali se i bjezi od mene od onih susreta od prije par sedmica, nema veze... Kako god hoce, ja ga ljublju daljše...Jače je od mene, ne mogu da se smirim kad pomislim na njega rade emocije a kako on ima 3 a u nasem spoju su cak dvije, boli njega uvo za mene... Nije me briga...  :rh: :a6: Pokusavam da se odljubim al ne ide... Trudicu se i dalje, cekam novog nekog (ono kao). ;)
Slažem sa Vladarkinim izlaganjem ovo za 5. :) Osim toga da dodam da pazite da ne zabebite, i da, ta vaša veza može voditi ka vanbracnoj zajednici gdje bi se miješala porodica i gdje biste vi recimo ako budete zajedno živjeli bili odvojeni od njegovih ili tvojih kako god... Ne znam ko je ovdje kod 461 zato rekoh ovo... Mozete dosta i da putujete, i da ucite jedno od drugog... Ova veza je nestalna i slobodna... Al vam je lijepo, mislim da ste prije svega dobri prijatelji pa tek onda ostalo. :) :*
Divna si!Velikooo hvalaaaa od <3 ! :* :* :* <3 ♡♡♡♡

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #19 poslato: 07. Mart 2015. 11:11:32 »
Zajednicki broj 2 daje jednu od najboljih kombinacija. Jer sama  dvojka predstavlja MO, dom, porodicu i emocije. Jedna od najtrajnijih kombinacija u uporednim, brojevima.

Zajednicka 3 daje avanture, dobar sex. Obicno je to velika ljubav za zenu kada joj se desi ta zajednicka trojka. Cesto se zavrsava ruznim recima i svadjom.

Zajednicka 4 daje bas mukotrpan odnos. Par moze da bude cesto razdvojen zbog obaveza tj posla, ili zive u razlicitom mestu. Ovo je karmicki spoj, koji vodi u mucan odnos, pa se par razvede narocito ako su mladi usli u brak. Ova veza uspeva u kasnijim godinama, posle 40te kad su ljudi zreli, neko moze da ima i brak iza sebe pa to onda uspeva.

Zajednicka 5 donosi laz, preljube, prevaru. Ako nije krenulo iz neke paralalne price, npr da je neko bio zauzet, onda donosi da se rastanu zbog neciji preljube. Moze biti i da traje kao brak (redje) ali uvek jedan ima nekog sa strane. Na kom god mestu da se nadje, zahteva komunikaciju medju partnerima kako bi se ocuvao odnos.
 Preporucuje se da odnos ostane na prijateljskoj osnovi, a kazu da je najbolji broj u odnosu roditelj - dete :)

Predpostavljate da zajednicka 6 koja predstavlja Veneru, daje obostranu ljubav, harmoniju i slaganje u vezi. Ovo su prave istinske ljubavi, i kad ih nadjem kod bracnih parova budem ponosna, jer znam da je brak iz ciste ljubavi :)

Zajednicki 7 nije uopste preporucljiva jer kao i UR kad - tad donsese razvod, raskid makar bili 20 godina zajedno. Preporucuje se za prijateljske odnose. Ako je na pocetku moze da ukaze da je odonos prvo poceo na prijateljskoj bazi pa onda je doslo do veze. Da bi odnos potrajao trebalo bi da date jedan drugom mnogo slobode.

Zajednicku 8 imaju dugovecni parovi koji po meni imaju divne brakove. Ali u zavisnosti od kojih su brojeva. Npr 268 je ok dok 898 ili 178 iz mog iskustva je doneo nasilje... Kazu da su to spojevi koji mogu da imaju interes, novac, nekretnine zajednicki biznis itd. Daje gde god se nadje dobar sex i strast kao MA tj PL

I nakraju 9, kao i sam NE koji nije dovoljno proucen daje raznorazne ondnose - od 369 koji se ne rastavlja ceo zivot do recim 999 za koji mnogima nije jasno kako su uopste ostali zajedno posle prvog sastanka, jer zaista zavrse nekako nezadovoljni i jedva cekaju da se rasture.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #18 poslato: 06. Mart 2015. 22:55:00 »
Hm. .Kako to izračunati! ?
Ja 02.07.1979
Suprug 12.12.1973

Ti si numerološki kod 988, a suprug ti je 628. Nemam sad vremena da dublje analiziram sve ovo, a nemam dostupnu literaturu koja mi je neohodna za "dublje analize" nažalost ili na sreću, ko zna... :) Vama je spoj 617, i vaš odnos zavisi više od tvog supruga, ti si ovdje da kažem potčinjena... Može biti ljubomore, nerazumijevanja al ova 6 i 1 u spoju koji imate vas uvijek vraćaju na stazu Ljubavi i Svjetlosti u vašim životima, a to su vjerovatno dječica... <3 :*

Suprug i ja 933, opstajemo 23 g, mogla bih reci da prvi put kad su nam se pogledi sreli bila je neka neobjasnjiva privlacnost.Brak imao uspona i padova. Nekako mislim da ja vuce cijeli nas odnos, medjutim kad smo imali krize i kad sam ja razmisljala da li da prekinem, onda je on bio taj koji je potencirao i trudio se.

Jojjjj ANANINA, ja za onu moju Djevicu koja nece da mi se javi i koja me ignorise (svaka njemu cast kad ga ne zanimam, super (ko zna zasto tako mora biti) samo pominjem cinjenicu :) ), sumnjam da je godiste '76, i on bi onda imao kod 358 jer bas lici na taj spoj po opisu u svemu... I sa mnom 674, daje spoj 933... Puno emocija (sa moje strane naravno) koje su skrivene i neka karma def. Ja kad sam moju Djevicu prvi put srela rekla sam ovaj mi je neki iz proslog zivota sa kojim imam nesto nedovrseno, te smo se nakon dan od toga i upoznali on je prvi prisao (bioritamska 3) i kao povezali se i bjezi od mene od onih susreta od prije par sedmica, nema veze... Kako god hoce, ja ga ljublju daljše...Jače je od mene, ne mogu da se smirim kad pomislim na njega rade emocije a kako on ima 3 a u nasem spoju su cak dvije, boli njega uvo za mene... Nije me briga...  :rh: :a6: Pokusavam da se odljubim al ne ide... Trudicu se i dalje, cekam novog nekog (ono kao). ;)
Ovo me fasciniralo, moj slučaj, oboje ušli u vezu iz veze. 134+461=595,  jel krajnji zajednicki zbir licnih brojeva, tj. 4+1=5 ili 5+9+5=19=1?

Slažem sa Vladarkinim izlaganjem ovo za 5. :) Osim toga da dodam da pazite da ne zabebite, i da, ta vaša veza može voditi ka vanbracnoj zajednici gdje bi se miješala porodica i gdje biste vi recimo ako budete zajedno živjeli bili odvojeni od njegovih ili tvojih kako god... Ne znam ko je ovdje kod 461 zato rekoh ovo... Mozete dosta i da putujete, i da ucite jedno od drugog... Ova veza je nestalna i slobodna... Al vam je lijepo, mislim da ste prije svega dobri prijatelji pa tek onda ostalo. :) :*