Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 56019 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5464
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #16 poslato: 06. Mart 2015. 16:19:54 »
Ja sam sa jednim momkom gdje je zbir bio 944 samo dva puta se samo vidjela, ni u kontaktu ostali nismo. A sa momkom gdje je zbir bio 854 dugo smo izlazili al sam stalno raskidala ali i mirili smo se, 8- u zbiru dvoje natusa daje obnovu, Božiji otisak, Anđeosku pomoć... Uglavnom te veze uspijevaju dosta... Kako sam bila 4 u ličnom broju od mene je veza zavisila (jer sam lična 4) i on i dan danas da mu ja kažem da hoću da se pomirimo on bi pristao... Al ja njega više ne volim kao nekada, iako je moja prva ljubav. Definitivno sa Djevicama nikad više (ova nova Djevica mi ne uzvraća na ljubav) znam samo da mu je bioritamski broj 3 a moj je 6 to daje famoznu 9. U mom slučaju 9-e ne rade posao kao u nekim primjerima, zašto, otkrićemo vremenom... :)
Suprug i ja 933, opstajemo 23 g, mogla bih reci da prvi put kad su nam se pogledi sreli bila je neka neobjasnjiva privlacnost.Brak imao uspona i padova. Nekako mislim da ja vuce cijeli nas odnos, medjutim kad smo imali krize i kad sam ja razmisljala da li da prekinem, onda je on bio taj koji je potencirao i trudio se.

Van mreže MajaLo*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 1375
  • MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!MajaLo is awe-inspiring!
« Odgovor #15 poslato: 06. Mart 2015. 09:49:44 »
Hm. .Kako to izračunati! ?
Ja 02.07.1979
Suprug 12.12.1973

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #14 poslato: 06. Mart 2015. 09:15:23 »
Ja sam sa jednim momkom gdje je zbir bio 944 samo dva puta se samo vidjela, ni u kontaktu ostali nismo. A sa momkom gdje je zbir bio 854 dugo smo izlazili al sam stalno raskidala ali i mirili smo se, 8- u zbiru dvoje natusa daje obnovu, Božiji otisak, Anđeosku pomoć... Uglavnom te veze uspijevaju dosta... Kako sam bila 4 u ličnom broju od mene je veza zavisila (jer sam lična 4) i on i dan danas da mu ja kažem da hoću da se pomirimo on bi pristao... Al ja njega više ne volim kao nekada, iako je moja prva ljubav. Definitivno sa Djevicama nikad više (ova nova Djevica mi ne uzvraća na ljubav) znam samo da mu je bioritamski broj 3 a moj je 6 to daje famoznu 9. U mom slučaju 9-e ne rade posao kao u nekim primjerima, zašto, otkrićemo vremenom... :)
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4180
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #13 poslato: 06. Mart 2015. 09:02:34 »
Ja sam primetila da parovi koji imaju zajednicki licni broj devet cesto budu u vezi dugo ( cak se nekoliko primera koje znam potrefilo da budu u vezi onoliko godina koliko daje njihov bioritamski zajednicki broj) npr.ako je zajednicki kod 729 oni se rastanu posle 7 godina ili ako je 639 posle 6...mozda je ovo slucajnost ali mi zapalo za oko.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #12 poslato: 05. Mart 2015. 23:10:09 »
Odlicna temmmaaa!!!  :rh:

Pisem cim nadjem vremena, inace sad sam i premorena, Duša mi spava... Mozete na svojim primjerima dosta da naucite... :) <3 :*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #11 poslato: 04. Mart 2015. 21:45:51 »
Tek sam sad procitala ostatak za parnu godinu. Pa to bi bilo divno, jedna devojcica- princezica  <3 a ona uporedna jedinica- jel se to isto odnosi na mene....kako si je dobila?

Ma ja to zapocela da pisem za svaki broj, i vidim da si ti dosla na temu sa pitanjem u isto vreme dok sam pisala taj post...Nastavljam cim stignem. Mada znam nesto ukratko ali makar cemo znati sustinu

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #10 poslato: 04. Mart 2015. 11:34:59 »
izvini sto se na ovoj temi ubacujem...
ali, zaboravih u analizi f.s. da ti napisem
da decu pravite van stana, na putu ili u hotelu, u gostima, svugde van te zgrade zge vam je stan.
Razumeces me.
 <3

Da, znam na sta mislis ...hvala ti od <3 a to i planiram hihihih na moru cmok Gasi za tebe VELIKI

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15713
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #9 poslato: 04. Mart 2015. 11:20:40 »
Tek sam sad procitala ostatak za parnu godinu. Pa to bi bilo divno, jedna devojcica- princezica  <3 a ona uporedna jedinica- jel se to isto odnosi na mene....kako si je dobila?
izvini sto se na ovoj temi ubacujem...
ali, zaboravih u analizi f.s. da ti napisem
da decu pravite van stana, na putu ili u hotelu, u gostima, svugde van te zgrade zge vam je stan.
Razumeces me.
 <3

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5464
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #8 poslato: 04. Mart 2015. 10:48:33 »
Ja 235, suprug 797

zajednicki 933
Zanimljivo, molim znalce da pogledaju, hvala.

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #7 poslato: 04. Mart 2015. 09:42:32 »