Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 60089 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1223
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #226 poslato: 24. Januar 2017. 14:55:08 »
Imas ovde na drugoj strani za taj kod bas
Hvala  :herc:
Znala sam od pre da se svaka planeta vezuje za odredjeni broj od 1 do 9,sada mi je jasno kako se kombinuje.
Citala sam da Kinezi opasno cene br.8,i da gledaju da je ukombinuju kada imaju neke vazne zivotne dogadjaje.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #225 poslato: 24. Januar 2017. 14:34:48 »
Pa mi drugarice obe sa strelcevima pasemo,hahaah,koja fora.
Nego gde ima da se procitaju kombinacije brojeva?
Imas ovde na drugoj strani za taj kod bas

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #224 poslato: 24. Januar 2017. 14:10:53 »
Kosmo ti si 516 a on 639 zajedmo 246 to je ljubav....isti kod imamo strelac i ja 😂
Pa mi drugarice obe sa strelcevima pasemo,hahaah,koja fora.
Nego gde ima da se procitaju kombinacije brojeva?

Van mreže matilda*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • matilda has no influence.
« Odgovor #223 poslato: 24. Januar 2017. 12:27:50 »
Ćao, ćao, moj broj je 459, molim vas mogu li da očekujem sreću sa ovim brojevima ???

<3 <3 <3 <3

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #222 poslato: 24. Januar 2017. 12:02:03 »
Ajde i ja neuka za brojeve da pitam,
ja 11.3.1972
on 03.12.1965
Da vidimo sta nasa kombinacija obecava,sem dvoje dece,ahahahh.

Kosmo ti si 516 a on 639 zajedmo 246 to je ljubav....isti kod imamo strelac i ja 😂

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #221 poslato: 24. Januar 2017. 10:05:01 »
Ajde i ja neuka za brojeve da pitam,
ja 11.3.1972
on 03.12.1965
Da vidimo sta nasa kombinacija obecava,sem dvoje dece,ahahahh.

Na mreži vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 103
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #220 poslato: 23. Januar 2017. 22:54:35 »
a kakav je zajednicki kod 459?
Citala sam da cesto u ovoj kombinaciji jedna strana je emotivnija druga razumnija.Dobra komunikacija.Ali se odnos sporije razvije,To je vrv ybog ove 4-Saturn.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #219 poslato: 23. Januar 2017. 22:44:01 »
Pa eto stajanja na ludi kamen...mada vama kardinalnima sada JU aktivira taj T kvadrat pa bice drz se...jel imas i u solaru i progresijama pokazatelja za udaju
on koji je u godini 29 eto mu sudbinska zena iz proslog zivota

a tebi 37...hm...mlad usijane glave...a u mesecu 48 MA-SA lelel koja karma...kakva vam je sinastrija Ganci?

Nemam pojma, nisam gledala progresije i ostalo, a sto se tice sinastrije...hm, imamo njegov  Mesec  :0: moje  Sunce, njegovo  Sunce :0: moj  Saturn, imamo i T kvadarte, on ima  MarsOvan a moj je u  Jarac  :180: moje  Sunce :0: njegov  Mesec... ima svasta. Ne znam samo njegov raspored kuca, ne zna podznak. Venera mu u  Škorpija, to nam je  :60: i sa mojom  VeneraMars...
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #218 poslato: 23. Januar 2017. 22:29:00 »
Yes,  Ovan :)

Pa eto stajanja na ludi kamen...mada vama kardinalnima sada JU aktivira taj T kvadrat pa bice drz se...jel imas i u solaru i progresijama pokazatelja za udaju
on koji je u godini 29 eto mu sudbinska zena iz proslog zivota

a tebi 37...hm...mlad usijane glave...a u mesecu 48 MA-SA lelel koja karma...kakva vam je sinastrija Ganci?

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #217 poslato: 23. Januar 2017. 22:22:04 »
MA trebalo bi da predjete pod isti krov...mogli bi u  junu...recimo...tebi bese ionako ovan sedmo polje

Yes,  Ovan :)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *