Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 60172 puta)

0 Članovi i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #216 poslato: 23. Januar 2017. 22:20:10 »
MA trebalo bi da predjete pod isti krov...mogli bi u  junu...recimo...tebi bese ionako ovan sedmo polje

I da dodam da onaj link sto je nena stavila, nema veze s mozgom, ono ko je pisao treba ga tuci.
Uporedna devetka cesto ostaje dozivotno zajedno kao na primer kod 639 ili 369...a tek 999

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #215 poslato: 23. Januar 2017. 22:17:26 »
ala je on uspesan u poslu, kako ga cekaju pare..
odlicno je samo ovu vezu ucvrscujte zejdnickom imovinom hehehe - zbog te 8

MIslim da mozete ove godine da stabilizujete vezu tipa da udjete u zjaednicki zivot?
Ako ne, sledi zahladjenje...zbog 4 SA
Hvala ti, dusa si prava <3
Sad je  pocelo neko intenzivnije upoznavanje, nije jos to postala veza...platonsko je vise mada jako vuce da se predje granica.
Sta u tom slucaju? Imamo potencijal da predjemo na nesto vise ili je tesko zbog 4?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #214 poslato: 23. Januar 2017. 22:14:31 »
268 ja
189 on
358 :)
Sta mislis Vladarka? :)

ala je on uspesan u poslu, kako ga cekaju pare..
odlicno je samo ovu vezu ucvrscujte zejdnickom imovinom hehehe - zbog te 8

MIslim da mozete ove godine da stabilizujete vezu tipa da udjete u zjaednicki zivot?
Ako ne, sledi zahladjenje...zbog 4 SA

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #213 poslato: 23. Januar 2017. 22:13:02 »
kod za mog sex simbola i mene

Zbir 753 – viši duhovni spoj, koji je veoma bitan kao spona. Komunikacija uglavnom dobra, emocija stabilna i daje mogućnost prevazilaženja teškoća, koje se javljaju zbog različitosti karaktera.

e pazi kolko god da je kontradiktorno...ovih 357, 753 nadjoh po brakovima kolko god je protivno svim pravilima

a sto se tice 224, rekoh ti teska karma i to bas

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #212 poslato: 23. Januar 2017. 22:06:15 »
Ajd' :84s:
• ja sam : 03+10+1975
Bik je : 06+05+1975
~ dalje ne znam :blush1: (ubiće me Vladarka :lol: )

pa znas, kako, meni se isto desi da omasim

Svakako je vas uporedni kod jedna od redjih petica koja uspeva...uglavnom se rastaju zbog trece osobe...medjutim kada je prvi broj, tj bioritamski 6 on predstavlja ljubav...cistu, da cistija ne moze. 8 pored andjela cuvara predstavlja i strast, sex i pricnip ogledala..kako cinis tako ti se vraca
Ovde mora da se udje ciste duse i bez losih namera, petica je prijateljstvo i dobra komunikacija. Kada vidimo ovaj kod, znaci moramo da zadovoljimo 3 aspekta i potrebe kod ovog para:
6 venera, ljubav i romantika
8 strast, redovan sex, ubudjivanje
5 mora da se radi na dobroj komunikaciji,jer ako  toga nema - nema nista

Ovo je kod koji obecava..nego reci mi jel doslo do nekog prekida sada posle nove godine ili mozda cak u oktobru?

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #211 poslato: 23. Januar 2017. 22:00:42 »
268 ja
189 on
358 :)
Sta mislis Vladarka? :)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #210 poslato: 04. Januar 2017. 13:15:31 »
a sa ovim imam konj dva nasa meseca u strelcu

Zbir 224 – veza koja je morala da se dogodi, sudbinski spoj na prva dva polja. Partneri moraju nastojati da u odnosi budu direktniji i jasniji, u razgovorima i htenjima, zbog zamućenosti realnosti. Ovo je teška kombinacija za brak, jer se kroz treće polje vrše karmička pročišćenja.

kod bas govori o tome da ja i sama odavno znam da ta veza-ako bi bila brak ne i bila dobra

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15712
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #209 poslato: 04. Januar 2017. 13:12:36 »
kod za mog sex simbola i mene

Zbir 753 – viši duhovni spoj, koji je veoma bitan kao spona. Komunikacija uglavnom dobra, emocija stabilna i daje mogućnost prevazilaženja teškoća, koje se javljaju zbog različitosti karaktera.

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #208 poslato: 04. Januar 2017. 00:27:42 »
     Ovo je nastavak "2 deo" : https://astroportal.in/numeroloska-sinastrija-zajednicki-kod-2-dio/20286

Zbir 246 – ovakav spoj uvek vodi u brak, pre ili kasnije. Partnerka dominira na jedan veoma suptilan način, okružuje svog izabranika pažnjom, emocijom i toplinom. Partner beskrajno uživa u svemu, i to su atributi koji će ga zadržati u vezi, i održati samu vezu.
ovo je taj rad hahahah :)

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35409
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #207 poslato: 04. Januar 2017. 00:20:48 »
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva SlikaAmar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)