Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63284 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4184
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #217 poslato: 23. Januar 2017. 22:22:04 »
MA trebalo bi da predjete pod isti krov...mogli bi u  junu...recimo...tebi bese ionako ovan sedmo polje

Yes,  Ovan :)
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #216 poslato: 23. Januar 2017. 22:20:10 »
MA trebalo bi da predjete pod isti krov...mogli bi u  junu...recimo...tebi bese ionako ovan sedmo polje

I da dodam da onaj link sto je nena stavila, nema veze s mozgom, ono ko je pisao treba ga tuci.
Uporedna devetka cesto ostaje dozivotno zajedno kao na primer kod 639 ili 369...a tek 999

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #215 poslato: 23. Januar 2017. 22:17:26 »
ala je on uspesan u poslu, kako ga cekaju pare..
odlicno je samo ovu vezu ucvrscujte zejdnickom imovinom hehehe - zbog te 8

MIslim da mozete ove godine da stabilizujete vezu tipa da udjete u zjaednicki zivot?
Ako ne, sledi zahladjenje...zbog 4 SA
Hvala ti, dusa si prava <3
Sad je  pocelo neko intenzivnije upoznavanje, nije jos to postala veza...platonsko je vise mada jako vuce da se predje granica.
Sta u tom slucaju? Imamo potencijal da predjemo na nesto vise ili je tesko zbog 4?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #214 poslato: 23. Januar 2017. 22:14:31 »
268 ja
189 on
358 :)
Sta mislis Vladarka? :)

ala je on uspesan u poslu, kako ga cekaju pare..
odlicno je samo ovu vezu ucvrscujte zejdnickom imovinom hehehe - zbog te 8

MIslim da mozete ove godine da stabilizujete vezu tipa da udjete u zjaednicki zivot?
Ako ne, sledi zahladjenje...zbog 4 SA

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #213 poslato: 23. Januar 2017. 22:13:02 »
kod za mog sex simbola i mene

Zbir 753 – viši duhovni spoj, koji je veoma bitan kao spona. Komunikacija uglavnom dobra, emocija stabilna i daje mogućnost prevazilaženja teškoća, koje se javljaju zbog različitosti karaktera.

e pazi kolko god da je kontradiktorno...ovih 357, 753 nadjoh po brakovima kolko god je protivno svim pravilima

a sto se tice 224, rekoh ti teska karma i to bas

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #212 poslato: 23. Januar 2017. 22:06:15 »
Ajd' :84s:
• ja sam : 03+10+1975
Bik je : 06+05+1975
~ dalje ne znam :blush1: (ubiće me Vladarka :lol: )

pa znas, kako, meni se isto desi da omasim

Svakako je vas uporedni kod jedna od redjih petica koja uspeva...uglavnom se rastaju zbog trece osobe...medjutim kada je prvi broj, tj bioritamski 6 on predstavlja ljubav...cistu, da cistija ne moze. 8 pored andjela cuvara predstavlja i strast, sex i pricnip ogledala..kako cinis tako ti se vraca
Ovde mora da se udje ciste duse i bez losih namera, petica je prijateljstvo i dobra komunikacija. Kada vidimo ovaj kod, znaci moramo da zadovoljimo 3 aspekta i potrebe kod ovog para:
6 venera, ljubav i romantika
8 strast, redovan sex, ubudjivanje
5 mora da se radi na dobroj komunikaciji,jer ako  toga nema - nema nista

Ovo je kod koji obecava..nego reci mi jel doslo do nekog prekida sada posle nove godine ili mozda cak u oktobru?

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #211 poslato: 23. Januar 2017. 22:00:42 »
268 ja
189 on
358 :)
Sta mislis Vladarka? :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #210 poslato: 04. Januar 2017. 13:15:31 »
a sa ovim imam konj dva nasa meseca u strelcu

Zbir 224 – veza koja je morala da se dogodi, sudbinski spoj na prva dva polja. Partneri moraju nastojati da u odnosi budu direktniji i jasniji, u razgovorima i htenjima, zbog zamućenosti realnosti. Ovo je teška kombinacija za brak, jer se kroz treće polje vrše karmička pročišćenja.

kod bas govori o tome da ja i sama odavno znam da ta veza-ako bi bila brak ne i bila dobra

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #209 poslato: 04. Januar 2017. 13:12:36 »
kod za mog sex simbola i mene

Zbir 753 – viši duhovni spoj, koji je veoma bitan kao spona. Komunikacija uglavnom dobra, emocija stabilna i daje mogućnost prevazilaženja teškoća, koje se javljaju zbog različitosti karaktera.

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #208 poslato: 04. Januar 2017. 00:27:42 »
     Ovo je nastavak "2 deo" : https://astroportal.in/numeroloska-sinastrija-zajednicki-kod-2-dio/20286

Zbir 246 – ovakav spoj uvek vodi u brak, pre ili kasnije. Partnerka dominira na jedan veoma suptilan način, okružuje svog izabranika pažnjom, emocijom i toplinom. Partner beskrajno uživa u svemu, i to su atributi koji će ga zadržati u vezi, i održati samu vezu.
ovo je taj rad hahahah :)