Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63768 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #167 poslato: 21. Avgust 2015. 12:58:35 »
Ja sam imala 224 sa Mike
i moj je Mika ;)
sta da ti pricam, kad sve znas :)

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #166 poslato: 21. Avgust 2015. 12:50:02 »

Sad gledam dasu br 1 hm...jaooo i ja i moj bivsi muz smo 224, plus konjukcija dva meseca...tezak odnos ubi boze, ovde samo moze da bude visak ljubavi i emocija od kojih se poludi, i udri na svadje. Zajednicka cetvorka je tezak odnos jer daje razdvojenost tipa, jedan mnogo radi i ne vidjaju se iako zive zajedno...ili donosi i fizicku razdvojenost, zbog brige prema svojima, rada u inostranstvu, problemi sa zdravljem...Ona uspeva u kasnijim godinama, i to uvek da neko ima brak decu iza sebe, da si zrela oformljena licnost e tek onda. Verovatno je i potrebno da si izivljen i da ti odgovara taj stabilan i "rutinski" odnos medju partnerima.
Numeroloski spoj i ta konjukcija ti donose da ces ceo zivot biti vezana za njega...Ne mogu sa tobom a ni bez tebe...
hahahha zajednicka 3ka - odlican sex!

Vladarka ovo si mi pisala za tipa koji je
382
a ja sam
832
mi smo
224

iii,opet smo zajedno :)
odlicno si mi rekla <3
 "Numeroloski spoj i ta konjukcija (dva meseca) ti donose da ces ceo zivot biti vezana za njega...Ne mogu sa tobom a ni bez tebe..."

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #165 poslato: 21. Avgust 2015. 12:36:59 »
Uf... Malo sam se rastuzila nakon iscitavanja svih postova jer sam zakljucila da se sa 7 kao zbirom licnih brojeva vezi ne pise dobro :uh: Ipak bih zelela da pitam one koji se razumeju malo bolje - kakva bi bila kombinacija 257 nastala kombinovanjem 191 i 156? Pretpostavljam da se isti zajednicki kod moze tumaciti drugacije u zavisnosti od toga od cega je nastao. Npr, nije ista sedmica nastala sabiranjem 5 i 2 i ona nastala od 1 i 6? Ili ipak jeste? Moze mala pomoc, pliz?

Ne znam sta da ti kazem, neko pridaje znacaja metodi iz kojih je brojeva nastalo, neko to ne razmatra nimalo pa skoro uopste i gleda samo kranji broj. Ne znam sta da ti kazem imas uporedne koji traju godinama npr 448 a to je kao MA i SA u istom kosu. SUstinski od neparnih osim zajednickih 1 i 9  nijedan nema neku perspektivu...Ne volim da budem vesnik losih vesti...to sto ste dugo zajedno je ta bioritamska 2 koja je sudbinska i od koje nema mrdanja...prosto je bilo sudjeno da se sretnete u nekom trenutku
Velika je razlika izmedju karaktera 1 i 6 tako da moze da dodje do tog iritiranja ili cestih prekida...
Uostalom, ja prva ne dozvoljavam da mi ezoterija diktira ljubavni zivot...Jbg kontam da kada nesto od srca zelis da to i dobijes

Van mreže majamar*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 85
  • majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!majamar is awe-inspiring!
« Odgovor #164 poslato: 18. Avgust 2015. 23:07:09 »
Uf... Malo sam se rastuzila nakon iscitavanja svih postova jer sam zakljucila da se sa 7 kao zbirom licnih brojeva vezi ne pise dobro :uh: Ipak bih zelela da pitam one koji se razumeju malo bolje - kakva bi bila kombinacija 257 nastala kombinovanjem 191 i 156? Pretpostavljam da se isti zajednicki kod moze tumaciti drugacije u zavisnosti od toga od cega je nastao. Npr, nije ista sedmica nastala sabiranjem 5 i 2 i ona nastala od 1 i 6? Ili ipak jeste? Moze mala pomoc, pliz?

Van mreže Andja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 160
  • Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!Andja is awe-inspiring!
« Odgovor #163 poslato: 08. Avgust 2015. 13:58:26 »
Jel moze neko nesto da mi kaze o 459 ?
ako su dobro izracunali  ^_^

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #162 poslato: 08. Avgust 2015. 13:23:43 »
Naravno da jeste...3 je broj za avanturu i super sex...
Izmedju ostalog su 8 i 1 dobre kada je sex u pitanju...

Kod tebe dodje to nesto...krecemo iz avanture i ludila i fizicke privlacnosti i paf...ljubav :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #161 poslato: 04. Avgust 2015. 15:02:49 »
Ljudi, ja jos jednom da priupitam... Ja sam 268 a on 369, zajedno 538.
Kako deluje? :)

Hm...ovo su oni odnosi, moze i ne mora...sanse 50-50, ima zajednickih osmica koje su godinama u braku
A ima i onih koje su striktno spojene preko posla. Bitna je otvorena komunikacija, i da stalno putujete, ucite zajedno jer na putovanje upucuju sva tri broja, a na ucenje 5 i 3

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4186
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #160 poslato: 04. Avgust 2015. 14:01:49 »
Ljudi, ja jos jednom da priupitam... Ja sam 268 a on 369, zajedno 538.
Kako deluje? :)
Natal

* Things are always working out for me *

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35600
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #159 poslato: 04. Avgust 2015. 13:44:15 »
http://www.vestinet.rs/zdravlje-2/postoji-verovanje-kako-kucni-broj-zgrade-ili-kuce-nosi-skriveno-znacenje-svojim-ukucanima

o kucnom broju
kod mene 17=8
dakle slab imunitet i upale besike...TACNO!!

Pošto se ne razumem dovoljno, moram ovako laički da kažem da ovo što pročitah ima smisla :hmm:

Citat
Kućni broj osam

Ovaj broj simbol je poštovanja, stabilnosti i snage. Ukućanima donosi dobar ugled, autoritet, pa čak i slavu, ali i veliku odgovornost koju često imaju prema drugima. Trude se da svima ugode, ali s merom koja ne ugrožava njihovu dobrobit i to je nešto što nauče tek u srednjoj životnoj dobi. Zbog toga mlađi ukućani znaju da budu nesrećni, ali to je kratkog veka. Broj osam donosi i poštovanje prema tradicionalnim vrednostima kao što su porodica, prijateljstva, rad, ljubav… Uprkos svojoj stabilnosti, u ovom domu su nužne česte popravke i ukućani koji ga dobro održavaju, inače može doći do problema. Enterijer je često u tamnim bojama, a za pojačavanje pozitivnog uticaja dobro je uneti u dom puno detalja i ukrasa, poput slika i ogledala. Najveći zdravstveni problemi su loš imunitet i česte prehlade i upale bešike.

Stan na vračaru bio 53 ( 8 ) i zaista je to bio dom gde se poštovala tradicija. Enterijer je zaista bio u tamnijim bojama i bio je krcat slikama, goblenima, vaznama, čuda božija...

Citat
Kućni broj tri

On je simbol širenja, obnova i poboljšanja. Ljudi koji žive na ovom broju često su perfekcionisti, obično su ljubazni, odani, s optimističnim pogledom na život, ali i suzdržani. Imaju istančan smisao za humor i čvrste stavove o slobodi, religiji i porodici. Znaju da se ponašati ekstravagantno i troše novac koji nemaju, što im donosi finansijske probleme. Često imaju veliku porodicu, vole da uživaju u porocima i uopšteno već u srednjoj dobi imaju probleme sa zdravljem. U njihovom su domu dobrodošli plavi tonovi i drvo kako bi se pojačao povoljan, a smanjio negativan uticaj broja. U životu bi trebalo da se trude da budu racionalni i praktični, a u zdravlju da održavaju primerenu težinu i proveravaju stanje srca i hormone.

Stan je bio broj 3. I stvarno se opet sve poklapa sa ovim napisanim.

Kućni broj šest

Citat
Ovaj broj simbolizuje odlučnost, čvrsti stav i krajnost. U njoj je ili skladno mesto izrazite tišine, ili haotičan dom s puno vike i stalnih promena. Jednako tako, ona može da bude dom intenzivnog razdora i odbojnosti među ukućanima, ili pak intenzivne strastvene ljubavi i iskrene povezanosti. Pomalo magičan, broj šest deluje tako da iz ljudi izvlači krajnje emocije, a dobro deluje na učenje novih stvari i posvećenost hobijima poput kuvanja, fotografisanja, bavljenja kompjuterima ili majstorijama. U ovom domu ljudi su izrazito kreativni. Da bi pojačali pozitivan, a umanjili negativan uticaj broja dobre su žute i svetlo zelene nijanse, kao i stvaranje velikog udobnog dnevnog boravka za okupljanje. Ukućani trebaju da pripaze na zdravlje zuba i kostiju.

Sad sam u zgradi pod brojem 6 i zaista su postojale te extremne oscilacije u tišini i galami. Od kako sam ovde ja i imam jako puno problema sa kostima (eto samo koleno me već preko 3 godine muči)

Citat
Kućni broj pet

Ovaj broj simbolizuje harmoniju, povoljne misli i emocije. U ovoj je kući izražena društvenost, nju posećuju, izmjenjuju se informacije i tračevi i puno se smeje. Solidarnost i stabilnost su glavni povoljni uticaji broja pet, a ukućani kuće obično su uspešni u privatno, a u srednjoj i kasnijoj dobi i u poslovnom životu. Oni svoju sreću grade polako i s ciljem, ali sve prepreke mogu nadići ako se fokusiraju na uporan rad. Loš aspekt broja je nepažljivost poput zaboravljanja ključeva, gašenja peći, pegli i sličnih stvari, što rezultira čestim privremenim neugodnostima. Dobar dodatak koji će pojačati pozitivan, a umanjiti negativan uticaj su predmeti od metala. Od zdravstvenih neugodnosti, ukućanima najviše preti povišen krvni pritisak i problemi s čestim infekcijama uha, grla i nosa.

Stan je broj 5. Do sad baš i nije bilo tako izražena društvenost, ali se nadam da će se to promeniti u budućnosti. Zaboravljanje je bilo, al nadam se da ga neće više biti :lol:
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #158 poslato: 04. Avgust 2015. 13:12:51 »
Na koga se ovo odnosi? Na cije brojeve? :hum:
Znam da je 8 Mars, a 9 Pluton.
Na Nenin licni broj...
Da u pravu si, moja greska...9 je za PL, 8 je Mars

sto se tice 336 moze da bude velika ljubav, samo ne smes da dozvolis da se neko treci mesa, kao sto su napisali na linku onom sto si stavila...ne svidja mi se link iako ima istine u jednoj od ovih recenica, al kako neko ko ne zna da pogodi sta je tacno od nabacanog...