Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63824 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35603
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • 067 701 48 17 § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #207 poslato: 04. Januar 2017. 00:20:48 »
🔮 Natalče šareno 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #206 poslato: 04. Januar 2017. 00:15:29 »
     Evo ovde :book: https://astroportal.in/numeroloska-sinastrija-zajednicki-kod-1-dio/20268
nasla za jednog ali nema za drugih dvojicu hahaahahah......samo ima do petice ili ja ne videh dalje :)

Van mreže Nena*

• Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova
  • * Glavni & Odgovorni *
  • Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!Nena is awe-inspiring!
« Odgovor #205 poslato: 04. Januar 2017. 00:11:24 »
🔮 Natalče šareno 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #204 poslato: 04. Januar 2017. 00:10:08 »
<3 :skocko: Hvala :srceto: Ima da istetoviram ove brojeve da ih ne zaboravim =) Ne razumem kako sam tako duduk za Numerologiju :blush2:

Evo šta nadjoh :

"Zbir 685 – stabilna veza rođena iz strasti. Ponekad može biti turbulentna, zbog impulsivnosti oba partnera. Šestica u prvom polju daje potrebu za porodicom, potomstvom i požrtvovanošću."

Šta mislite o ovome : https://www.srbijadanas.com/clanak/numerologija-izracunajte-da-li-ste-kompaktibilni-sa-vasim-partnerom-04-02-2015 ?

nema na cemu....a gde nadje ovo za zbir sta kaze?

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #203 poslato: 04. Januar 2017. 00:02:33 »
da joj pomognem ti si 448 a on je 246 zajedno ste 685 ljubav,zastita andjela cuvara i prijateljstvo ;) nista tu lose nema po meni hahahaahah

<3 :skocko: Hvala :srceto: Ima da istetoviram ove brojeve da ih ne zaboravim =) Ne razumem kako sam tako duduk za Numerologiju :blush2:

Evo šta nadjoh :

"Zbir 685 – stabilna veza rođena iz strasti. Ponekad može biti turbulentna, zbog impulsivnosti oba partnera. Šestica u prvom polju daje potrebu za porodicom, potomstvom i požrtvovanošću."

Šta mislite o ovome : https://www.srbijadanas.com/clanak/numerologija-izracunajte-da-li-ste-kompaktibilni-sa-vasim-partnerom-04-02-2015 ?
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #202 poslato: 03. Januar 2017. 23:55:15 »
Ajd' :84s:
• ja sam : 03+10+1975
Bik je : 06+05+1975
~ dalje ne znam :blush1: (ubiće me Vladarka :lol: )

da joj pomognem ti si 448 a on je 246 zajedno ste 685 ljubav,zastita andjela cuvara i prijateljstvo ;) nista tu lose nema po meni hahahaahah

Van mreže Nena*

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #201 poslato: 03. Januar 2017. 23:50:03 »
Ajd' :84s:
• ja sam : 03+10+1975
Bik je : 06+05+1975
~ dalje ne znam :blush1: (ubiće me Vladarka :lol: )
🔮 Natalče šareno 🔮

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Princess77*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 130
  • Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!Princess77 is awe-inspiring!
  • Coincidence is God's way of remaining anonymous...
« Odgovor #200 poslato: 03. Januar 2017. 23:43:09 »
Nadjoh maloprije ovo na netu

843 - veza koja je energetski jaka. prisutna stabilnost, materijalizam i oslonac u muškarcu. pošto su partneri veoma praktični, teškoće prevazilaze brzo i lagano. naravno da ima i emocije, no ta emocija je više razumska nego stihijska i impulsivna. ovakve veze obično vode u brak.
poslovno - dobra kombinacija, materijalno stabilna, naročito ako je delatnost građevina, nekretnine.

U nasem slucaju je tacno da je materijalizam i oslonac u njemu, do sada smo sve teskoce prelazili i on zaista jeste veoma praktican. Za njega bih rekla da je emocija bila razumska dok je kod mene bilo svega sem razuma kad je on u pitanju.
Elem, zanimljivo mi i to da smo u 2016. bili u godini 843 ako sam dobro izracunala, ponovio se kod. Sledeca je 954, ako bude sta pametno javim vam...

Van mreže lasupadoraa*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 48
  • lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.lasupadoraa has a powerful will.
« Odgovor #199 poslato: 03. Januar 2017. 21:35:00 »
Hvala puno Vladarka <3

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #198 poslato: 03. Januar 2017. 20:58:05 »
Hvala puno Vladarka :)
Nisam u vezi :(
Zivim sa roditeljima a i ne verujem da cu kupovati neku nekretninu jer trenutno ne radim a i ovo sto sam radila sve je bilo po nekim ugovorima...
Mozda upoznam nekog? ;)

uff vec mi muka od iste price u Srbiji...

svakako moze da se desi da upoznas nekog, ali ne kako i kada hoces vec kada ti odozgo se potrefi i to ti je to....svakako je godina za emocije
dvojka su pare, prihvati svaki posao jer ako krenes ka tome velike su sanse da kad krenes da zivis sama aktiviraju se svi pozitivni aspekti. prema tome, radi i ne pitaj i dva posla ako treba, jer svakako numerologe astrologe valja poslusati kada vec pitas za savet.