Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 62814 puta)

0 Članovi i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Nina.p*

• Gost
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #237 poslato: 26. Januar 2017. 19:05:16 »
Ovo je dosta inteligentna kombinacija, ali moze dati nervozu i nestrpljenje zbog toga sto dva vetropirasta i dinamicna broja kao sto su 5 i 7 su zaustavljena od 2, koja daje odlaganja i blokade, pa je jedna nemirna priroda prinudjena da ceka.
Svakako mi se svidja jer je ovo divna godina kada je ljubav u pitanju. Sada je vreme da sretnes pravu ljubav u godini 63...mozda se upoznate u aprilu pa do veze dodje u maju
Da li si sama ili u vezi?
Hvala na odgovoru :) Istina je da sam jako nervozna iako prikriveno, ne iskaljujem.na okolinu....
Inace sam sama, nemam.emotivnog partnera....

Mislis da bi se mogla otkloniti blokada koja postoji ?? Pitam radi eventualnog postizanja nekih ciljeva zivotnih

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #236 poslato: 26. Januar 2017. 19:02:27 »
Ovo je moja licna kombinacija 527  :)

Ovo je dosta inteligentna kombinacija, ali moze dati nervozu i nestrpljenje zbog toga sto dva vetropirasta i dinamicna broja kao sto su 5 i 7 su zaustavljena od 2, koja daje odlaganja i blokade, pa je jedna nemirna priroda prinudjena da ceka.
Svakako mi se svidja jer je ovo divna godina kada je ljubav u pitanju. Sada je vreme da sretnes pravu ljubav u godini 63...mozda se upoznate u aprilu pa do veze dodje u maju
Da li si sama ili u vezi?

daneta*

• Gost
« Odgovor #235 poslato: 25. Januar 2017. 13:25:26 »
Moze misljenje za kod 865?Kakve su mogucnosti?

Van mreže matilda*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • matilda has no influence.
« Odgovor #234 poslato: 25. Januar 2017. 08:59:36 »
Stvar srece je samo stvar stava.
Sa brojevima 459 ocekuj mnogo rada, a samim tim i uspeha.
ovo je mudra kombinacija, ali moraces mnogo toga u zivotu da se odreknes.
Predpostavljam da si uspesna u poslu?
Jesam, ako se savetnik ministra smatra najvećim dometom u karijeri. Ja pucam na više i bolje uvek.
Uvek su predamnom novi ciljevi, ne zadovoljavam se mrvicama. Želim i znam da zaslužujem samo najbolje .

Nina.p*

• Gost
« Odgovor #233 poslato: 25. Januar 2017. 05:51:23 »
Izvini samo jedno pitanje, jel ovo licna tvoja kombinacija ili sa nekim. Ako si sa nekim daj i njegove promene...
Ovo je moja licna kombinacija 527  :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #232 poslato: 24. Januar 2017. 20:49:58 »
Dobro vece,..moja kombinacija brojeva je 527...kakva je situacija sa ovim spojem ??
Hvala :)

Izvini samo jedno pitanje, jel ovo licna tvoja kombinacija ili sa nekim. Ako si sa nekim daj i njegove promene...

Nina.p*

• Gost
« Odgovor #231 poslato: 24. Januar 2017. 20:08:01 »
Dobro vece,..moja kombinacija brojeva je 527...kakva je situacija sa ovim spojem ??
Hvala :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #230 poslato: 24. Januar 2017. 18:08:59 »
Ćao, ćao, moj broj je 459, molim vas mogu li da očekujem sreću sa ovim brojevima ???

<3 <3 <3 <3

Stvar srece je samo stvar stava.
Sa brojevima 459 ocekuj mnogo rada, a samim tim i uspeha.
ovo je mudra kombinacija, ali moraces mnogo toga u zivotu da se odreknes.
Predpostavljam da si uspesna u poslu?

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #229 poslato: 24. Januar 2017. 18:07:18 »
mislim pre ovaj prvi bioritamski sabiras, zajedno ste 7 a trenutno 8 pa njega pre gledas

Imas pravo.
Zajedno ste 753, zajedno ste 3 tj Jupiter...
Ako gledamo godisnje prognoze, posmatra se najvise bioritamski
Znaci u godini ste 86 - MA i VE, strast, svadje, turbulencije i u krug....vise je pozitivno nego negativno
predpostavljam da ste se spandjali u godini 6ice tj 2015?

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #228 poslato: 24. Januar 2017. 16:35:56 »
mislim pre ovaj prvi bioritamski sabiras, zajedno ste 7 a trenutno 8 pa njega pre gledas