Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63823 puta)

0 Članovi i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #247 poslato: 28. Januar 2017. 12:19:09 »
Sada sam jako radoznala :)
Kojim znacima je omedjena ova moja vesela kombinacija???
Mislim brojevi su u simbolici kojim znacima....
Dal su dobri za zivot pod starost :)

5 je merkur, 2 je mesec, 7 je uran...tj vodolija si po numerologiji

Nina.p*

• Gost
« Odgovor #246 poslato: 28. Januar 2017. 11:44:56 »
Ovo je dosta inteligentna kombinacija, ali moze dati nervozu i nestrpljenje zbog toga sto dva vetropirasta i dinamicna broja kao sto su 5 i 7 su zaustavljena od 2, koja daje odlaganja i blokade, pa je jedna nemirna priroda prinudjena da ceka.
Svakako mi se svidja jer je ovo divna godina kada je ljubav u pitanju. Sada je vreme da sretnes pravu ljubav u godini 63...mozda se upoznate u aprilu pa do veze dodje u maju
Da li si sama ili u vezi?
Sada sam jako radoznala :)
Kojim znacima je omedjena ova moja vesela kombinacija???
Mislim brojevi su u simbolici kojim znacima....
Dal su dobri za zivot pod starost :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #245 poslato: 28. Januar 2017. 00:22:20 »
Ovo je moj kod draga,nije zajednicki...nisam znala da ces tako shvatiti

aaaa pa tema je ljubav i brojke...sto ne rece...

Meni je to uglavnom svalersko - zavodnicki kod ...hehehe mozda malo nervozan. evo ti iz A.slobodine tekst

Osmica u bioritmu vam daje energiju, snagu, volju, agresivnost, ambicije, ali i fanatizam. Takodje vam daje impulsivnost kao i strast u svakom obliku. Takodje vam je data osmica ovako polozena u segmentu izrazavanja kroz Andjela cuvara. Ukoliko ne budete postovali zakonitosti Neba i bilo sta pokusali i da smuvate, em vam nece uspeti, em cete debelo platiti za to, i Andjeo cuvar ce prestati da vam pomaze. Tada vi kroz vasu bioritmicku osmicu mozete da budete izazivac katastrofa i nemira uopste. Osmicu imaju genijalci ili kriminalci. Vama je dato da birate kojom cete se stazom zivota kretati i da li cete se odluciti za Andjela milosrdja ili Andjela pakla. U svakom slucaju temperamentni ste i zustri, branite svoje ideje i stavove i cesto ne dozvoljavate da iko bude ispred vas. Spremni ste na svako dobro, ali i zlo u zavisnosti kojom se stazom zivota krecete. Imate izrazenu zelju za nezavisnoscu i slobodom. Borba vam je u krvi, bilo da se borite za svoja ili tudja prava. Svoje stavove uvek cete opravdati i smatrati ih pravednim bez obzira gde lezi istina. Radni ste i volite drustvo na koje uvek ostavljate jak utisak bio on povoljan ili nepovoljan. Ako ste muskarac, volite zensko drustvo, jer vi zaista znate da volite, ali preljubu nikada ne oprastate. Umete da budete agresivni, a ljudi druge staze bestidni i razvratni. Ljudi prve staze su iskreni i vasa glavna oznaka je borbenost. Okruzite se malo zutom bojom bar u sitnicama. Umete da predosetite buducnost, jer cesto zivite izvan vremena u svom licnom svetu. Posedujete izuzetan sarm koji vam daje sestica u generacijskom broju. Iz proslih zivota nosite licnu karmu koju u ovom zivotu otplacujete na dosta bezbolan nacin. Vase zdravlje bi moglo da bude ugrozeno kada su organi za reprodukciju u pitanju kao i grlo, bubrezi i receptori u kozi. Venska cirkulacija rano pocinje da vam bude problem i to se manifestuje kroz trnjenje u prstima i ponekad hladne ruke ili noge.

daneta*

• Gost
« Odgovor #244 poslato: 27. Januar 2017. 23:56:16 »
Ovo je moj kod draga,nije zajednicki...nisam znala da ces tako shvatiti

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #243 poslato: 27. Januar 2017. 23:53:24 »
u slucaju da su jaki brojevi numeroloski,a astroloski planete koje vladaju brojevima nisu,znacaj same kombinacije brojeva malo znaci

pa ovo je jedna od malko boljih petica, jer one uglavnom vode u ljubavni trougao...
ako su planete VE, MA lose aspektovane, one samo predstavljaju zadatak ovog para za prevazilazenje
mada kvadrati MA i VE ne znam za lose...
Bitni su kako brojevi tako i sinastirja. U uporednim u karti najvise gledaj, cvorove, PF, svetla ieto neizbeznih prica...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #242 poslato: 27. Januar 2017. 23:50:59 »
Jesam, ako se savetnik ministra smatra najvećim dometom u karijeri. Ja pucam na više i bolje uvek.
Uvek su predamnom novi ciljevi, ne zadovoljavam se mrvicama. Želim i znam da zaslužujem samo najbolje .

Biti uspesan u karijeri znaci ostvariti svoje zelje, talente koji god da su. bavim se umetnoscu, neko jezicima, neko matematikom i nikom od nas ne pada na pamet da je vrhinac karijere savetnik ministra. U svakom slucaju, drago mi je da imas ovako pozitivan stav, jer je on taj koji dovodi do toga o cemu pricas.

daneta*

• Gost
« Odgovor #241 poslato: 26. Januar 2017. 20:23:43 »
Moze misljenje za kod 865?Kakve su mogucnosti?

u slucaju da su jaki brojevi numeroloski,a astroloski planete koje vladaju brojevima nisu,znacaj same kombinacije brojeva malo znaci

Van mreže vanja*

• * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 101
  • vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!vanja is awe-inspiring!
« Odgovor #240 poslato: 26. Januar 2017. 20:22:34 »
Vladarka,

a kakva je numeroloska sinastrija  ja 472 + on 977.Zajednicki 459. Bili smo u vezi,prekidali ali eto postoji povezanost neka.Od ovog meseca smo opet u nekoj komunikaciji.

Usli smo prvi put u vezu 2010.

U godini smo broja 561. <3

Nina.p*

• Gost
« Odgovor #239 poslato: 26. Januar 2017. 19:24:50 »
Pa mora da se reprogramira tvoj stav u glavi...ne znam ko to radi theta iscelitelji, terapeuti...mora da se kopa, jer je to genetski od predaka...daj ceo datum eto me posle 22h, moram veceru da postavim
Pa da, stalnog kocenja ne hvali svakako...ali onda vrijedi truda,borbe i kopanja  :)
Meni je zivot samo i borba i kopanje i rad na sebi,pa koliko stignem...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #238 poslato: 26. Januar 2017. 19:15:21 »
Hvala na odgovoru :) Istina je da sam jako nervozna iako prikriveno, ne iskaljujem.na okolinu....
Inace sam sama, nemam.emotivnog partnera....

Mislis da bi se mogla otkloniti blokada koja postoji ?? Pitam radi eventualnog postizanja nekih ciljeva zivotnih

Pa mora da se reprogramira tvoj stav u glavi...ne znam ko to radi theta iscelitelji, terapeuti...mora da se kopa, jer je to genetski od predaka...daj ceo datum eto me posle 22h, moram veceru da postavim