Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 62344 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #267 poslato: 04. Mart 2017. 16:44:00 »
mene zanima da l se moze videti iz brojeva da l su se osobe morale sresti...u smislu karme i tako to...nebitno da li zavrse u vezi ili ne....
za jednu osobu me vezuje nesto ,tako sam osecala neku vrstu bliskosti i privrzenosti iako nismo bili zajedno...samo smo radili zajedno...al sam prethodno imala osecaj da cu ga upoznati...prosla godina je bila obojena tim osecanjima...
kontam da na njega ja nisam delovala tako ali on na mene jeste..
moj kod je 865 ,njegov 268...zajednicki 134

znam da si mi rekla da su strasti u toj vezi jake ,ali vremenom slabe zbog 4 ...e sad da l ima nesto jos da se doda o ovoj kombinaciji..posto strasti necemo dziveti ociglednoo

Uporedna cetvorka je broj koji je daleko lakse ostvariti u zrelim godinama.
Na primer jedan od vas vec ima zivot iza sebe (brak, decu, razvod...) ili je jedan mnogo stariji
134 je bas cesta karmicka spona, ne mora da znaci da slabe
veoma je vazno da se gleda ko kolko godina ima, taj neki psiholoski profil sta on hoce kakava zena mu odgovara
E sad ako ti osecas tako jaku vibraciju, iz mog iskustva u radu s klijentima, i mnogih ljudi u mom okruzenju
ako si iskrena u osecanjima (da nije samo supstitut za prazan hod u tvom zivotu) to je OBOSTRANO!
I ne treba ti nikakav uporedni :)

Nije ovo losa kombinacija, on sam po sebi je 268...jer lepuskast, harizmatican? Da znas da ima veoma  izrazeno sesto culo!

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #266 poslato: 04. Mart 2017. 16:36:25 »
hvala
Apsolutno zaslužujem najbolje, mislim da vredim,zato  imam ugled u društvu . Šta kaže moj broj za ljubav ?? Je li dobar  za nekog supruga na položaju  <3 <3

Iz iskustva znam da zene, sa ovim kodom itekako imaju uspeha u karijeri
A nekako su im ti muskarci jos uspesniji. Da ima u tom kodu itekako izgleda za pravog muza, mada mi treba ceo datum

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #265 poslato: 22. Februar 2017. 21:31:20 »

Na primer Jelena je 729 Marko 538 zajedno su 358 - ovde je marko glavni i sve se pita jer nisu vecinski VEC SVI brojevi su njegovi.  Ili Sara je 281 Mihailo 685... zakedmp su 876 Ovde je MIhalo glavni jer su dva u zajednickom ista kao njegovi licni
Kod tebe se to po brojevima ne vidi...tj recimo da je 1:1...
Ne secam se koja je druga tema bila, ali se verovatno po toj metodi videlo nesto. Ovde ne znam da l moze da se vidi ko koga juri...

ok hvala...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #264 poslato: 22. Februar 2017. 15:16:17 »
Ako sam ja 911 a on 292 - zajednicki broj nam je 213....imamo li mi uopste perspektivu?

ili da preformulisem, pitanje za Vladarku jel to taj sto ce mene da juri kao sto si mi rekla na onoj drugoj temi  :love5:

Na primer Jelena je 729 Marko 538 zajedno su 358 - ovde je marko glavni i sve se pita jer nisu vecinski VEC SVI brojevi su njegovi.  Ili Sara je 281 Mihailo 685... zakedmp su 876 Ovde je MIhalo glavni jer su dva u zajednickom ista kao njegovi licni
Kod tebe se to po brojevima ne vidi...tj recimo da je 1:1...
Ne secam se koja je druga tema bila, ali se verovatno po toj metodi videlo nesto. Ovde ne znam da l moze da se vidi ko koga juri...

Van mreže Amy*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #263 poslato: 17. Februar 2017. 21:28:03 »
Ako sam ja 911 a on 292 - zajednicki broj nam je 213....imamo li mi uopste perspektivu?

ili da preformulisem, pitanje za Vladarku jel to taj sto ce mene da juri kao sto si mi rekla na onoj drugoj temi  :love5:

daneta*

• Gost
« Odgovor #262 poslato: 14. Februar 2017. 10:25:34 »
mene zanima da l se moze videti iz brojeva da l su se osobe morale sresti...u smislu karme i tako to...nebitno da li zavrse u vezi ili ne....
za jednu osobu me vezuje nesto ,tako sam osecala neku vrstu bliskosti i privrzenosti iako nismo bili zajedno...samo smo radili zajedno...al sam prethodno imala osecaj da cu ga upoznati...prosla godina je bila obojena tim osecanjima...
kontam da na njega ja nisam delovala tako ali on na mene jeste..
moj kod je 865 ,njegov 268...zajednicki 134

znam da si mi rekla da su strasti u toj vezi jake ,ali vremenom slabe zbog 4 ...e sad da l ima nesto jos da se doda o ovoj kombinaciji..posto strasti necemo dziveti ociglednoo

Van mreže matilda*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • matilda has no influence.
« Odgovor #261 poslato: 14. Februar 2017. 09:47:20 »
Biti uspesan u karijeri znaci ostvariti svoje zelje, talente koji god da su. bavim se umetnoscu, neko jezicima, neko matematikom i nikom od nas ne pada na pamet da je vrhinac karijere savetnik ministra. U svakom slucaju, drago mi je da imas ovako pozitivan stav, jer je on taj koji dovodi do toga o cemu pricas.
hvala
Apsolutno zaslužujem najbolje, mislim da vredim,zato  imam ugled u društvu . Šta kaže moj broj za ljubav ?? Je li dobar  za nekog supruga na položaju  <3 <3

Nina.p*

• Gost
« Odgovor #260 poslato: 13. Februar 2017. 14:53:04 »
Znam mnogo karmickih veza koje imaju ovaj uporedni kod. Bezmalo vode u brakove pune uspona i padova. Ovaj par moze da spoji posao, ili da se desi da rade zajedno. Svakako se vremenom stvara zajednicki kapital, i to nekako ordrzava energiju veze.
Ceste su svadje, i prekidi i opet pomirenja i ttako u krug.
Devetka cesto ostane do kraja zivota zajedno. Osim jedino 729 ili 279 okda ili 459....oni su najtezi
E znači da bismo ostali i uspjeli po više pitanja :). I ja mislim da bi se u poslu dobro slagali i da bi kao prijatelji generalno mogli da funkcionišemo...a sad, ljubav, moguće da bi ostala i ta naklonost kao što sada postoji,  no definitivno postoji privlačnost jako jako velika, kao i neki neobjašnjivi osjećaji,,,,,
Nismo u vezi ali imali smo faze kada se jako jako svadjamo i onda se kao izmirimo, pa onda faza kada bi se poubijali i tako u krug....
Najmirnije je kada su sjekire zakopane :)

Mada, ja sam sama dosta temperamentna ne znam koliko to numerološka analiza priznaje ali eto, moguće za ovog momka, možda i previše temperamentna ....a možda generalno za okolinu,,,ne znam

Inače, ako imaš još neki savjet u vezi ove moje jake kombinacije, piši ako ti nije mučno :)  I hvala,  na raspisivanju, :)

Van mreže Unikatna*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1026
  • Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!Unikatna is awe-inspiring!
« Odgovor #259 poslato: 09. Februar 2017. 21:18:48 »
evo recimo mesec 37, kod tebe u februaru, iznenadni preokret srece...nesto neocekivano...mozda iznenadni put tako nesto...
pa to bi bilo bas lepo....hvala ti vlado puno  <3 javljam ako sta bude

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #258 poslato: 09. Februar 2017. 21:16:35 »
pa sa komunikacijom nikad problem i nemam hahahahah i ovo za mladjeg mi se svidja.....posao ce krenuti verujem.....tako da mozda malo sve sa zakasnjenjem i kroz cekanje ali dodje sve na svoje uvek :)
evo recimo mesec 37, kod tebe u februaru, iznenadni preokret srece...nesto neocekivano...mozda iznenadni put tako nesto...