Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63103 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže iluzije i zavere*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 52
  • iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #277 poslato: 26. Februar 2019. 18:07:56 »
ti si 112...a on 213...

Van mreže Bebe*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 63
  • Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!Bebe has great potential!
  • Pol: Žena
  • Free bird
« Odgovor #276 poslato: 26. Februar 2019. 11:09:55 »
Devojke, može pomoć? :luda: Ne znam kako se ovo računa. Meni je rečeno da sam 211 kod a rođena sam 13.06.1990. A partner je 21.08.1990. Koji bi njegov kod bio? :cvetko:

Van mreže La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 45
  • La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!
« Odgovor #275 poslato: 24. Februar 2019. 16:27:42 »
ganci hvala ti na odgovoru...i ja tako mislim,a i osecam.... :223s:

a upoznala samnekog malog...opet eko dete...malo starije ovog puta _-_...njegov kod 933 ,a moj 865...je l postoji ovde nesto zanimljivo da se kaze...zajednicki kod 898..
valadrkin post
Zajednicku 8 imaju dugovecni parovi koji po meni imaju divne brakove. Ali u zavisnosti od kojih su brojeva. Npr 268 je ok dok 898 ili 178 iz mog iskustva je doneo nasilje... Kazu da su to spojevi koji mogu da imaju interes, novac, nekretnine zajednicki biznis itd. Daje gde god se nadje dobar sex i strast kao MA tj PL

nista drugo ne bi realno moglo biti...Hvala Vladarki

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4183
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #274 poslato: 18. Februar 2019. 13:53:53 »
bavi li se neko brojevima...2019 godina meni donese promene...cela je 291... ima da se nesto zavrsi emotivno,to bi bile one komplikovane i toksicne emocije koje su me pratile prethodne 3 godine...
polazem veru u novu pricu sa nekim novim u toku godine...
Da, 1 ti svakako može doneti promene. Meni je doneo u prethodnoj godini, bila sam 481 - promenila posao, preselila se, počela da živim sa dečkom. Bilo je tu još toga, ovo su samo one krupne promene.
Dvojka je promenljivost, emotivnost, čini mi se da sam negde pročitala i trudnoća.
Devetka može značiti završetak nečega, ciklusa životnog možda...
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže iluzije i zavere*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 52
  • iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.iluzije i zavere has a powerful will.
« Odgovor #273 poslato: 16. Februar 2019. 22:10:08 »
bavi li se neko brojevima...2019 godina meni donese promene...cela je 291... ima da se nesto zavrsi emotivno,to bi bile one komplikovane i toksicne emocije koje su me pratile prethodne 3 godine...
polazem veru u novu pricu sa nekim novim u toku godine...

Van mreže Maja291*

• * Padobranac *
  • Reputaciona snaga: 3
  • Maja291 has no influence.
« Odgovor #272 poslato: 27. Januar 2019. 08:43:50 »
Pozdrav svima,
Ja sam 371
Moj partner 865
Zajednicki 246

Nestvarno brzo smo se povezali, vrlo slicna zivotna prica. Iskreno toliko snazna emocija da se osecam kao zaljubljeno dete.
Volela bih da mi kazete nesto o ovom spoju...

Van mreže Endemika*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 5
  • Endemika has no influence.
« Odgovor #271 poslato: 23. Decembar 2018. 14:07:02 »
Pozdrav, evo malo da se uključim i ja.  😁💞

Moj kod je 731
On je 639
Zajednički 461

Stariji je od mene 9 godina, upoznali smo se u avionu na proputovanju. Živimo u različitim gradovima i još nismo ostvarili ništa konkretno. Propast 😂💞

Godina upoznavanja je bila moja 4, a njegova 3. Generalno 2013. je bila u simbolici 6.

Zanimljivije je da je tada godišnji zajednički kod 137, kontra mom numeričkom kodu. Što pokazuje da sam ja odlepila, blago rečeno. 😂😂💞

Samo se nadam i da će ovogodišnji moj kod 95 i lična godina 9, završiti sa tom pričom. Dojadilo mi je da se non-stop grejem i hladim.

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #270 poslato: 26. April 2017. 09:28:08 »
On 123 (on je inace Ovan kao i ja 6. April)
Ja  516
 = 639 (ja ne mogu da nadjem onaj link sa ovim znacenjima uporednim)
A hocu i da procitam za njega.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

daneta*

• Gost
« Odgovor #269 poslato: 06. Mart 2017. 13:20:54 »
Uporedna cetvorka je broj koji je daleko lakse ostvariti u zrelim godinama.
Na primer jedan od vas vec ima zivot iza sebe (brak, decu, razvod...) ili je jedan mnogo stariji
134 je bas cesta karmicka spona, ne mora da znaci da slabe
veoma je vazno da se gleda ko kolko godina ima, taj neki psiholoski profil sta on hoce kakava zena mu odgovara
E sad ako ti osecas tako jaku vibraciju, iz mog iskustva u radu s klijentima, i mnogih ljudi u mom okruzenju
ako si iskrena u osecanjima (da nije samo supstitut za prazan hod u tvom zivotu) to je OBOSTRANO!
I ne treba ti nikakav uporedni :)

Nije ovo losa kombinacija, on sam po sebi je 268...jer lepuskast, harizmatican? Da znas da ima veoma  izrazeno sesto culo!

ja sam starija od njega 8-9 godina...eto cetvorka ispunjava simboliku....on je lud mali...ima neku sklopku u glavi,talenat i prelep je ....djavo u ljudskom obliku...i sto je najgore neveran je...to sam mogla da zakljucim...ne treba mi njegova potvrda...

hvala ti ziva bila...on je moja kazna...nazalost...

Van mreže matilda*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • matilda has no influence.
« Odgovor #268 poslato: 05. Mart 2017. 18:32:56 »
Iz iskustva znam da zene, sa ovim kodom itekako imaju uspeha u karijeri
A nekako su im ti muskarci jos uspesniji. Da ima u tom kodu itekako izgleda za pravog muza, mada mi treba ceo datum
Hvala vam Vladarka,
Imam uspeha u karijeri za sada, jedino ni hvali znatno uspesniji  muz  :)