Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 53201 puta)

0 Članovi i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Endemika

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 5
  • Endemika has no influence.
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #271 poslato: 23. Decembar 2018. 14:07:02 »
Pozdrav, evo malo da se uključim i ja.  😁💞

Moj kod je 731
On je 639
Zajednički 461

Stariji je od mene 9 godina, upoznali smo se u avionu na proputovanju. Živimo u različitim gradovima i još nismo ostvarili ništa konkretno. Propast 😂💞

Godina upoznavanja je bila moja 4, a njegova 3. Generalno 2013. je bila u simbolici 6.

Zanimljivije je da je tada godišnji zajednički kod 137, kontra mom numeričkom kodu. Što pokazuje da sam ja odlepila, blago rečeno. 😂😂💞

Samo se nadam i da će ovogodišnji moj kod 95 i lična godina 9, završiti sa tom pričom. Dojadilo mi je da se non-stop grejem i hladim.

Van mreže venerica

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2368
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #270 poslato: 26. April 2017. 09:28:08 »
On 123 (on je inace Ovan kao i ja 6. April)
Ja  516
 = 639 (ja ne mogu da nadjem onaj link sa ovim znacenjima uporednim)
A hocu i da procitam za njega.
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

daneta

• Gost
« Odgovor #269 poslato: 06. Mart 2017. 13:20:54 »
Uporedna cetvorka je broj koji je daleko lakse ostvariti u zrelim godinama.
Na primer jedan od vas vec ima zivot iza sebe (brak, decu, razvod...) ili je jedan mnogo stariji
134 je bas cesta karmicka spona, ne mora da znaci da slabe
veoma je vazno da se gleda ko kolko godina ima, taj neki psiholoski profil sta on hoce kakava zena mu odgovara
E sad ako ti osecas tako jaku vibraciju, iz mog iskustva u radu s klijentima, i mnogih ljudi u mom okruzenju
ako si iskrena u osecanjima (da nije samo supstitut za prazan hod u tvom zivotu) to je OBOSTRANO!
I ne treba ti nikakav uporedni :)

Nije ovo losa kombinacija, on sam po sebi je 268...jer lepuskast, harizmatican? Da znas da ima veoma  izrazeno sesto culo!

ja sam starija od njega 8-9 godina...eto cetvorka ispunjava simboliku....on je lud mali...ima neku sklopku u glavi,talenat i prelep je ....djavo u ljudskom obliku...i sto je najgore neveran je...to sam mogla da zakljucim...ne treba mi njegova potvrda...

hvala ti ziva bila...on je moja kazna...nazalost...

Van mreže matilda

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 6
  • matilda has no influence.
« Odgovor #268 poslato: 05. Mart 2017. 18:32:56 »
Iz iskustva znam da zene, sa ovim kodom itekako imaju uspeha u karijeri
A nekako su im ti muskarci jos uspesniji. Da ima u tom kodu itekako izgleda za pravog muza, mada mi treba ceo datum
Hvala vam Vladarka,
Imam uspeha u karijeri za sada, jedino ni hvali znatno uspesniji  muz  :)

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #267 poslato: 04. Mart 2017. 16:44:00 »
mene zanima da l se moze videti iz brojeva da l su se osobe morale sresti...u smislu karme i tako to...nebitno da li zavrse u vezi ili ne....
za jednu osobu me vezuje nesto ,tako sam osecala neku vrstu bliskosti i privrzenosti iako nismo bili zajedno...samo smo radili zajedno...al sam prethodno imala osecaj da cu ga upoznati...prosla godina je bila obojena tim osecanjima...
kontam da na njega ja nisam delovala tako ali on na mene jeste..
moj kod je 865 ,njegov 268...zajednicki 134

znam da si mi rekla da su strasti u toj vezi jake ,ali vremenom slabe zbog 4 ...e sad da l ima nesto jos da se doda o ovoj kombinaciji..posto strasti necemo dziveti ociglednoo

Uporedna cetvorka je broj koji je daleko lakse ostvariti u zrelim godinama.
Na primer jedan od vas vec ima zivot iza sebe (brak, decu, razvod...) ili je jedan mnogo stariji
134 je bas cesta karmicka spona, ne mora da znaci da slabe
veoma je vazno da se gleda ko kolko godina ima, taj neki psiholoski profil sta on hoce kakava zena mu odgovara
E sad ako ti osecas tako jaku vibraciju, iz mog iskustva u radu s klijentima, i mnogih ljudi u mom okruzenju
ako si iskrena u osecanjima (da nije samo supstitut za prazan hod u tvom zivotu) to je OBOSTRANO!
I ne treba ti nikakav uporedni :)

Nije ovo losa kombinacija, on sam po sebi je 268...jer lepuskast, harizmatican? Da znas da ima veoma  izrazeno sesto culo!

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #266 poslato: 04. Mart 2017. 16:36:25 »
hvala
Apsolutno zaslužujem najbolje, mislim da vredim,zato  imam ugled u društvu . Šta kaže moj broj za ljubav ?? Je li dobar  za nekog supruga na položaju  <3 <3

Iz iskustva znam da zene, sa ovim kodom itekako imaju uspeha u karijeri
A nekako su im ti muskarci jos uspesniji. Da ima u tom kodu itekako izgleda za pravog muza, mada mi treba ceo datum

Van mreže Amy

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #265 poslato: 22. Februar 2017. 21:31:20 »

Na primer Jelena je 729 Marko 538 zajedno su 358 - ovde je marko glavni i sve se pita jer nisu vecinski VEC SVI brojevi su njegovi.  Ili Sara je 281 Mihailo 685... zakedmp su 876 Ovde je MIhalo glavni jer su dva u zajednickom ista kao njegovi licni
Kod tebe se to po brojevima ne vidi...tj recimo da je 1:1...
Ne secam se koja je druga tema bila, ali se verovatno po toj metodi videlo nesto. Ovde ne znam da l moze da se vidi ko koga juri...

ok hvala...

Van mreže Vladarka

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #264 poslato: 22. Februar 2017. 15:16:17 »
Ako sam ja 911 a on 292 - zajednicki broj nam je 213....imamo li mi uopste perspektivu?

ili da preformulisem, pitanje za Vladarku jel to taj sto ce mene da juri kao sto si mi rekla na onoj drugoj temi  :love5:

Na primer Jelena je 729 Marko 538 zajedno su 358 - ovde je marko glavni i sve se pita jer nisu vecinski VEC SVI brojevi su njegovi.  Ili Sara je 281 Mihailo 685... zakedmp su 876 Ovde je MIhalo glavni jer su dva u zajednickom ista kao njegovi licni
Kod tebe se to po brojevima ne vidi...tj recimo da je 1:1...
Ne secam se koja je druga tema bila, ali se verovatno po toj metodi videlo nesto. Ovde ne znam da l moze da se vidi ko koga juri...

Van mreže Amy

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 42
  • Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!Amy is a rising star!
« Odgovor #263 poslato: 17. Februar 2017. 21:28:03 »
Ako sam ja 911 a on 292 - zajednicki broj nam je 213....imamo li mi uopste perspektivu?

ili da preformulisem, pitanje za Vladarku jel to taj sto ce mene da juri kao sto si mi rekla na onoj drugoj temi  :love5:

daneta

• Gost
« Odgovor #262 poslato: 14. Februar 2017. 10:25:34 »
mene zanima da l se moze videti iz brojeva da l su se osobe morale sresti...u smislu karme i tako to...nebitno da li zavrse u vezi ili ne....
za jednu osobu me vezuje nesto ,tako sam osecala neku vrstu bliskosti i privrzenosti iako nismo bili zajedno...samo smo radili zajedno...al sam prethodno imala osecaj da cu ga upoznati...prosla godina je bila obojena tim osecanjima...
kontam da na njega ja nisam delovala tako ali on na mene jeste..
moj kod je 865 ,njegov 268...zajednicki 134

znam da si mi rekla da su strasti u toj vezi jake ,ali vremenom slabe zbog 4 ...e sad da l ima nesto jos da se doda o ovoj kombinaciji..posto strasti necemo dziveti ociglednoo