Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 62720 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • Reputaciona snaga: 480
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #7 poslato: 04. Mart 2015. 09:42:32 »
Tek sam sad procitala ostatak za parnu godinu. Pa to bi bilo divno, jedna devojcica- princezica  <3 a ona uporedna jedinica- jel se to isto odnosi na mene....kako si je dobila?

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
  • zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!zora is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 04. Mart 2015. 09:35:05 »
Sloboda....mozda je to nasa strast prema putovanjima, i svaki put deluje ko neka avantura....ali uvek zajedno <3

Inace,to je moj suprug. Mi smo se zabavljali 14 godina, a u braku smo vec 2 godine....

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
« Odgovor #5 poslato: 04. Mart 2015. 09:30:08 »
Dobro si sabrala.... 7 kako predstavlja UR moze doneti vezu koja je pocela iz prijateljstva ili ima povremene prekide. Daje nagle preokrete i iznenadjenja u vezi. Takodje je i zagovornik slobode.
Krajnja 5 moze da donese da ste ili vas dvoje krenuli iz neke paralelne veze u zajednicku pricu a ako ne onda moze doneti laz i preljube. Ako zelis da veza duze traje onda je komunikacija pod MORANJE kao i davanje slobode jedan drugom. Aj da seacekamo sta ce Suncem Obasjana da kaze :)

E pa u pravu si....mi smo imali duge veze iza nas kada smo se "smuvali"...i bili smo pre toga drugovi:)
 Nismo imali nikada prekid veze( mislim emotivni), osim kada je isao u vojsku....ali to smo bili odvojeni fizicki....otadzbina ga je zvala :) :) :)

Inace komunikacija je osnova naseg odnosa, i to je tacno...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #4 poslato: 04. Mart 2015. 09:22:13 »
evo sam hihihi:

Ja 29.04.1980 - kod 696
on 11.08.1978- kod 178

mi  <3

ako se sabiraju:775- ovo nije sigurno ja to sama tako lupila...

Dobro si sabrala.... 7 kako predstavlja UR moze doneti vezu koja je pocela iz prijateljstva ili ima povremene prekide. Daje nagle preokrete i iznenadjenja u vezi. Takodje je i zagovornik slobode.
Krajnja 5 moze da donese da ste ili vas dvoje krenuli iz neke paralelne veze u zajednicku pricu a ako ne onda moze doneti laz i preljube. Ako zelis da veza duze traje onda je komunikacija pod MORANJE kao i davanje slobode jedan drugom. Aj da seacekamo sta ce Suncem Obasjana da kaze :)

Od oktobra ste u 664 sto moze da donese ljubav, a mozda i trudnocu jer od X 2015. ulazite u 775 sto je rodjenje deteta. Koliko se secam ako se dogodi trudnoca u parnoj godini (tvojoj licnoj) onda je zensko dete ako je u neparnoj onda je musko... To sam zaboravila neka pise koji znade :)

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #3 poslato: 04. Mart 2015. 09:18:53 »
Uporedna jedinica moze doneti partnerima odlicno slaganje na erotskom planu (skoro najbolji za one stvari), veliku zaljubljenosti i entuzijazam.
Mana ovog odnosa jeste borba ega - ko ce da bude glavni i cija je zadnja rec. Usled borbe za dominacijom veza trpi, ali dokle god traju OBOSTRANA osecanja veza ili brak traje :)

Van mreže zora*

• TA Urednik
  • * Svraća na kafu *
« Odgovor #2 poslato: 04. Mart 2015. 08:44:11 »
evo sam hihihi:

Ja 29.04.1980 - kod 696
on 11.08.1978- kod 178

mi  <3

ako se sabiraju:775- ovo nije sigurno ja to sama tako lupila...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
LJUBAV i brojke ☺
« Odgovor #1 poslato: 04. Mart 2015. 08:40:23 »
:love1:                                       :valentinovo:                                            :heart kiss:

Evo ovde mozemo da ostavljamo datume svoje i svojih partnera da vidimo sta nam sledi. Mislim da mozemo da radimo i godisnje prognoze sa tim zajednickim kodom takodje....