Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63703 puta)

0 Članovi i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

DRAGANICA*

• Gost
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #47 poslato: 15. Mart 2015. 19:33:01 »
LJUDI DA LI SAM JA OVO DOBRO SABRALA?

347 I 224?

JEL 562 ILI 572
ako mi mozete nesto reci o ovoj vezi :) hvala ljudima dobre volje  <3

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • duboko plavo more....
« Odgovor #46 poslato: 15. Mart 2015. 14:14:58 »
Imala sam ja ovu 3 u bioritmu i licnom broju, nikad vise s njim... Nikad... Al bilo je lijepo u pocetku dok nijesam utvrdila da njemu zapravo nije stalo do mene tj do ozbiljnije veze...
A valjda je to kao i JU, afera, prolazna veza, sve povrsno a crnjak je su te trojke nama VEEEELIKE ljubavi!

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #45 poslato: 15. Mart 2015. 09:20:02 »
Imala sam ja ovu 3 u bioritmu i licnom broju, nikad vise s njim... Nikad... Al bilo je lijepo u pocetku dok nijesam utvrdila da njemu zapravo nije stalo do mene tj do ozbiljnije veze...
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #44 poslato: 15. Mart 2015. 08:59:11 »
... nasla iz drugarcicinh spisa...

VEZA BROJ 3

lepa, harmonicna, emotivna, traje dok su emocije jake, moze da traje do kraja zivota ili dok postoje fluidi koji cine vezu senzibilnom.

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #43 poslato: 13. Mart 2015. 11:21:15 »
Jesmo mi zajednička 3???

Jel može malo neko pojašnjenje veze kroz brojeve?

pa evo:
to sto se pojavljuje jedinica u zajednickom egu predstavlja borbu za vlast. Savet je smanjite ego! Verovatno i jedan i drugi imate momente "hocu da je sve po mom". Dobra strana jedinice je seksualna privlacnost i slaganje u seksu (to znam da je slucaj kada je zadnja jedinica, al neka Obasjana potvrdi)
Dvojka je najpozeljnija za sinastriju jer donosi emocionalna slaganja, teznju ka osnivanju stabilne zajednice, materinstvo, obostrane emocije...
Znam da je to sto je poslednja u nizu trojka, da su to kod zena VELIKE ljubavi ali vodi racuna da se ne zavrsi teskim recima...

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • duboko plavo more....
« Odgovor #42 poslato: 13. Mart 2015. 11:09:51 »
eHEJ narode, nisam se pravilno izrazila , sori

nastavite s ovom pricom na temi KARMICKA NUMEROLOGIJA, ovde se bavimo samo UPOREDNIM

a moze poslovni, prijateljski itd..

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 12. Mart 2015. 22:38:25 »
Dobro došla ti nama... Hvala puuno na pozdravuuuu, i ja tebi šaljem puuuno pozdrava, toplih, sunčanih...  :sun: <3 (: Moja majka je imala mozdani, ja isto toga moram da se cuvam... Zato preporucujem biljnu ishranu svima, sto siroviju, to je lijek za sve i naravno zdrav stil zivota, pozitivne misli... <3 :*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #40 poslato: 12. Mart 2015. 09:16:40 »
ja sam 718 a partner 494, zajednički kod bi nam bio 213...skupa smo 11godina
može li mi netko kratko opisati naš odnos kroz brojke???

Jesmo mi zajednička 3???

Jel može malo neko pojašnjenje veze kroz brojeve?

Primal*

• Gost
« Odgovor #39 poslato: 11. Mart 2015. 21:54:54 »
super link i super tema, prebacujmo se na karmicku numerologiju...i ja sam se pronasla medju ovim tumacenjem..

Zajednicka petica - razgovarajte ,  razgovarajte i razgovarajte?
Inace jel putujete zajedno?
Ne jos, ne putujemo zajedno, ali bice toga sigurno. A komunikacija je vrhunska ;)

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #38 poslato: 11. Mart 2015. 21:49:32 »
674
Nažalost, kombinacija vaših brojeva šestice u bioritmu, sedmice u generacijskom broju i četvorke u ličnom broju, govori da ste svojim rođenjem uzeli na sebe da platite karmički dug svih svojih predaka. Saturn, ekvivalent broja četiri biće vaš mučitelj i kroz život stvaraće vam prepreke i otežanja na svim segmentima života. Nemojte da vas to obeshrabri, jer bez obzira na karmu koju plaćate i nasledne kodove vi možete da postignete zavidne rezultate. Probajte da koristite moć intuicije koju imate kroz sedmicu u generacijskom broju. Slušajte svoju intuiciju. To je obično prva misao koja nam padne na pamet kada krenemo da rešavamo neki problem. Probajte da tada potpuno isključite racio, jer ste več videli da vam on nikada nije doneo rezultate. Vaša životna deviza morala bi da bude rad, red i disciplina, jer samo tako sve što radite privešćete kraju i sve če se završiti na vaše veliko zadovoljstvo. Obratite pažnju na vašu genetiku, da li je neko od vaših predaka imao moždani udar, jer bi kasnijim godinama to moglo da se dogodi i vama. Zato vam je moj savet nemojte se nervirati, nemojte dozvoliti da vam stresovi budu preokupacija. Znam da je to teško postići, ali u ime života i zdravlja pogotovo kod nasledne genetike vi to naprosto morate. Šestica u generacijskom broju daje vam šarm koji bi trebalo da koristite u svakoj životnoj situaciji. To je vaše najveće oružje. Porodica vam je veoma važna i vi ste tu da u svojoj porodice nađete mir i spokojstvo. Probajte da više razmišljate o sebi i da se više posvetite sebi, jer tada možete da promenite svoju zacrtanu stazu života. Vaša lepota zrači iz vaše duše i zato izgledate mnogo lepši nego što to zaiste i jeste. Vi ste jedna umetnička duša i najviše što vam leži u životu to su umetnost i mediji u svim oblicima. Samo kroz rad, ali upravo ako to bude javan posao vi možete da nađete smisao svog života i da za divno čudo budete izuzetno srećni. Bili biste izuzetno dobar političar ili diplomata gde biste smeli sve javno da iznesete pred narod, a narod bi vas za uzvrat mnogo voleo. Dopada mi se vaša kombinacija brojeva, i ako vi mislite da je više kombinacija ružnog nego lepog. Na vama je da odaberete pravu stazu života i sreća vas neće mimoići. Kada je zdravlje u pitanju vodite računa o vašim moždanim funkcijama i zglobovima. Znate i sami da posedujete telesni elektricitet i jasno vam je koliko se razlikujete od drugih.
Vaš prošli život je bio vrlo interesantan. Proživeli ste ga na tlu današnjeg Kuvajta. Bili ste žena i život ste proveli u haremu. Da biste postigli da budete glavna ljubavnica svom gospodaru, bavili ste se raznim intrigama. Otkrivali ste skrivene mane svojih suparnica i to koristili protiv njih. Iznad svega ste voleli nakit i zlato. Da ste mogli i da se moglo, vaša odeća bi cela bila od zlata.
U ovom životu ste izuzetno šarmantni, na vama je kako ćete taj šarm iskoristiti. Imate dobru intuiciju i neka vam ona bude vodič za sve vaše odluke.
U sledećem životu bićete neka vrsta zabavljača naroda.

Andjela Slobodina je ovo odlicno opisala, kod mene je zaista ovakav slucaj e sad ovo za Kuvajt ne znam... Moguce... :)