Autor Tema: LJUBAV i brojke ☺  (Pročitano 63232 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5775
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: LJUBAV i brojke :)
« Odgovor #57 poslato: 22. Mart 2015. 12:37:38 »
Iz mog iskustva( i ja sa suprugom u zajednickom imam cak 2 trojke) ima previse ljubavi, cak nekad ti nije dobro od toga, gusi te, strast, emocije bas izrazene, meni je djelovalo sve dvostruko, ali tako i problema i iskusenja dvostruko. Jer sto vise volis, vise te i boli kad te neko povrijedi. Medjutim ono sto je svojstveno ( iz mog iskustva, e sad mozda je to i zbog 9, jer mi smo 933) veza se ne prekida tako lako, i tesko da ce se desiti da se bar jedna osoba ne bori svojski iz petnih zila da to opstane, kad nastupi neki period krize. ..Jer u trenutcima kad sam se ja osjecala lose i razmisljala dosta mi je svga, moj suprug je cinio nemoguce stvari da popravi nas odnos tako da je to spoj dosta dinamican u svakom pogledu

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #56 poslato: 22. Mart 2015. 11:57:29 »
Veza bi zavisila od njega... On je mnogo zahtjevan, vaznije mu je da bude u pravu nego u miru... Ti si ta koja bi istrplila njegove izlete, promjenu raspolozenja, odluka, posebno u ovoj godini. Spoj vam je vise nego dobar. :) Ima emocija, privlacite se i tezili bi zajednici, porodici... :) Sto se mene tice, imate zeleno svijetlo...  :rh: :*
sve je tacno, emocije ljubav strast i to ali meni iz prakse se zajednicka trojka nije pokazala kao dobitna varijanta. Zaista parovi moraju mnogo da rade na sebi ,da bi izdrzali sva iskusenja :necije avanture, hirove i to...
Nije mi jasno zasto se taj odnos ponekad zavrsi ruznim recima kad je 3 jupiter

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #55 poslato: 22. Mart 2015. 11:40:22 »
Hvala ti mnogo sve si u pravu osim sto on ne tezi porodici :( a sta je posebno u ovoj godini i sta mozemo ocekivati?

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #54 poslato: 22. Mart 2015. 10:33:08 »
Veza bi zavisila od njega... On je mnogo zahtjevan, vaznije mu je da bude u pravu nego u miru... Ti si ta koja bi istrplila njegove izlete, promjenu raspolozenja, odluka, posebno u ovoj godini. Spoj vam je vise nego dobar. :) Ima emocija, privlacite se i tezili bi zajednici, porodici... :) Sto se mene tice, imate zeleno svijetlo...  :rh: :*
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže mesecarka*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 955
  • mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!mesecarka is awe-inspiring!
  • U
« Odgovor #53 poslato: 22. Mart 2015. 09:56:02 »
Jel bi hteo neko da mi samo ukratko napise kako ide slaganje ova dva broja, ja 922 on 821, zajednicki broj ako sam to dobro uhvatila  je 843? moj licni je 2 a njegov 1, astroloski sam izanalizirala do besvesti ali me sad i ovo zainteresovalo, bas bi mi znacilo makar ukratko ako neko moze da napise

• *Drugar iz komšiluka *
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
« Odgovor #52 poslato: 16. Mart 2015. 22:22:40 »
Daaaaaa, Jung je institucija  :160s: jos kad bi nabavile neku valajnu literaturu u vezi Numerologije i prognoza... Ljepotaa! ::))
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #51 poslato: 16. Mart 2015. 21:35:15 »
Daaaa, puno sam ga voljela a zapravo bijase neozbiljna veza... Imadoh dva slucaja al jedan je bio spoj 393 a drugi 573, ti spojevi su bili... Najduza veza mi je bila trobroj 854, to je bila i moja prva veza moja prva ljubav... Djevica... Al bjezim od njih sada...  Zbog ovog kolege sa faksa... <3

ooo ne mogu da verujem i moja prva ljubav je 584, a ladno je astroloski kombinacija isto sto i ti...
ooo kako se energije privlace....mnogo radi ta Jungova teorija sinhroniciteta :)

Van mreže damsel*

• Natalna
  • * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 62
  • damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!damsel has great potential!
« Odgovor #50 poslato: 16. Mart 2015. 10:47:07 »

pa evo:
to sto se pojavljuje jedinica u zajednickom egu predstavlja borbu za vlast. Savet je smanjite ego! Verovatno i jedan i drugi imate momente "hocu da je sve po mom". Dobra strana jedinice je seksualna privlacnost i slaganje u seksu (to znam da je slucaj kada je zadnja jedinica, al neka Obasjana potvrdi)
Dvojka je najpozeljnija za sinastriju jer donosi emocionalna slaganja, teznju ka osnivanju stabilne zajednice, materinstvo, obostrane emocije...
Znam da je to sto je poslednja u nizu trojka, da su to kod zena VELIKE ljubavi ali vodi racuna da se ne zavrsi teskim recima...

Evo ove rečenice su živa istina u našem odnosu, vezi!!!
A i to da je za žene ovo veeeelika ljubav....skupa smo već 11 godina sa nekoliko uspona i padova ali uvijek se neka "renesansa" dogodi u našem odnosu.

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #49 poslato: 15. Mart 2015. 23:09:29 »
A valjda je to kao i JU, afera, prolazna veza, sve povrsno a crnjak je su te trojke nama VEEEELIKE ljubavi!

Daaaa, puno sam ga voljela a zapravo bijase neozbiljna veza... Imadoh dva slucaja al jedan je bio spoj 393 a drugi 573, ti spojevi su bili... Najduza veza mi je bila trobroj 854, to je bila i moja prva veza moja prva ljubav... Djevica... Al bjezim od njih sada...  Zbog ovog kolege sa faksa... <3

Beskrajnost55*

• Gost
« Odgovor #48 poslato: 15. Mart 2015. 19:38:37 »
Za bilo kakvo tumacenje Draganice procitaj pravilnik
http://www.dnevnikastrologa.com/index.php?topic=633.0

OBAVEŠTENJE ZA NOVE ČLANOVE : :welcome:

Dobro došli i drago nam je što želite da se družite sa nama!

OSNOVNA PRAVILA FORUMA :

-1- Prvo pročitati Pravilnik Foruma

-2- Na svim temama vezanim za analize i tumačenja :
~ Svaki član mora
da ima više od 20 postova na Forumu
da bi mogao da dobije objašnjenje & tumačenje!

Svi koji tumače,
to rade na dobrovoljnoj bazi, ko kada ima vremena, raspoloženja,
ništa nije obavezno,
pa se mole članovi da imaju strpljenja i razumevanja
i da ne uznemiravaju ostale članove Foruma pitanjima preko privatnih poruka.
U suprotnom u skladu sa Pravilnikom Foruma biće spovedene opomene i sankcije.

Hvala i drago nam je što ste sa nama.