Autor Tema: Godisnja Prognoza (kako izracunati?)  (Pročitano 27164 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Saša*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3791
  • Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!Saša is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • A sta ako je tvoja sudbina da menjas sudbinu?
Odg: Godisnja Prognoza (kako izracunati?)
« Odgovor #38 poslato: 21. Decembar 2013. 11:13:20 »
Cini mi se da i kod mene deluje od godine do godine. Jedva cekam da se zavrsi ova godina cetvorke, daleko joj lepa kuca. Bas je bila turbulentna, mnogo promena, imam osecaj kao da je nekoliko godina proslo u ovoj jednoj. Ova godina koja sledi bi trebalo da isto bude puna desavanja, nadam se pozitivnih za razliku od ove. Jedino sto ne ocekujem stabilne finansije, a ni putovanja. I selidbe karakterisu peticu, a i Soel mi je na temi solarca pomenuo ponovno preseljenje ove godine koja sledi. Sto to mrzim- ta nagla preseljenja, nadam se da ce ovo biti pozitivno. :/
Zanimljivo mi je to sto je 2014. godina sedmice sto je i moj bioritamski broj. :) Izgleda da ce i dalje vaziti ono nema odmora dok traje obnova. :lol:
http://oi60.tinypic.com/mbsk1i.jpg

Ona je zivela, a on je uzivao.

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #37 poslato: 18. Decembar 2013. 14:21:06 »
       Znam da je 876,ali zar ne dodajem na taj kod kod za tu godinu. Recimo za ovu godinu,na 876 dodajem 666.pa tako dobijem 543?

Tvoj bioritamski broj je takoreci vodic za sva desavanja u odredjenom periodu .

Samo na tvoj bioritamski broj dodajes aktuelnu god da bi odredila svoju licnu godinu . Kako je tvoj  br 8 u godini 2013  sto je broj 6 =Venera  tvoja licna godina je u broju 5 = Merkur

Iduca 2014 god je god 7 sto na tvoj broj 8  daje tvoju licnu god pod vladavinom br 6 a to je Venera:159s:
  Znam,tako mi je i najlakse,samo na bioritamskii dodam br godine. Nego sam mislila da se i pomocu koda isto racuna kakva ce biti godina,pa na kod dodam i kod za tu godinu ,pa dobijem novi kod samo za tu godinu.... Mora da sm ja nesto istripovala u vezi tih kodova...

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #36 poslato: 18. Decembar 2013. 14:10:02 »
       Znam da je 876,ali zar ne dodajem na taj kod kod za tu godinu. Recimo za ovu godinu,na 876 dodajem 666.pa tako dobijem 543?

Tvoj bioritamski broj je takoreci vodic za sva desavanja u odredjenom periodu .

Samo na tvoj bioritamski broj dodajes aktuelnu god da bi odredila svoju licnu godinu . Kako je tvoj  br 8 u godini 2013  sto je broj 6 =Venera  tvoja licna godina je u broju 5 = Merkur

Iduca 2014 god je god 7 sto na tvoj broj 8  daje tvoju licnu god pod vladavinom br 6 a to je Venera:159s:

:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže momira.đ*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #35 poslato: 18. Decembar 2013. 14:00:21 »
ja ne radim tako nego na kod npr. moj 281, dodajem broj godine npr. 6 i dobijem da sam u godini osmice, recimo :D

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #34 poslato: 18. Decembar 2013. 10:58:51 »

ne ne, kod ti je uvek isti a to je 876. sad je 2013 godina koja je 6. a ti si ove godne 8+6=5.. naredne godine ti je 6, 2015 ti je 7, 2016 ti je 8 itd...

2013. ti je mogla biti sjajna godina za ljubav...  dobra ti je i 2014... 

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4181
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #33 poslato: 18. Decembar 2013. 10:15:23 »
Ja  za godisnje prognoze nikako da utvrdim da li da gledam kalendarski godinu ili od rodjendana do rodjendana... mada sam bliza ovom drugom stanovistu.
Po tome mi se u godini 6 desila ljubav, 7 mi je bila ultra turbulentna, uglanom lose, sada je i dalje 8 gde dolaze fine parice i opstaju samo odnosi koji su pravi i imaju neku dublju notu...dosta toga se lomi i kristalizuju se neke stvari.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže momira.đ*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #32 poslato: 18. Decembar 2013. 10:03:22 »
   8.9.1987. Sledece godine mi je kod 654,ako  sam dobro izracunala ?Ne moze 4 da me zaobidje.

ne ne, kod ti je uvek isti a to je 876. sad je 2013 godina koja je 6. a ti si ove godne 8+6=5.. naredne godine ti je 6, 2015 ti je 7, 2016 ti je 8 itd...

2013. ti je mogla biti sjajna godina za ljubav...  dobra ti je i 2014...

Van mreže Vucica*

• * Posetilac *
  • *
  • Reputaciona snaga: 86
  • Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!Vucica is awe-inspiring!
« Odgovor #31 poslato: 18. Decembar 2013. 00:22:04 »
Citat
Kakva bi jos bila godina u broju 8?

Godina u br. 8 bi trebalo da donese i velike borbe za posao,oko posla,bitan je status,novac postaje bitna stavka u zivotu.Puno borbe,puno rada i naravno ide novcana nagrada.
8.-ca nosi u sebi energiju Marsa,ps je tu kao sto sam rekla energija za borbu,pa je treba dobro kanalisati.Mozete biti nervozniji nego inace,svadljiviji nego inace.Trebalo bi povezati sa  polozajem Marsa u natalnoj.Uglavnom nakon borbi donosi uspehe,donsi promene.

Moja je jos uvek u godini 7 toliko nepredvidljivih stvari,onako bas Uranskih iz vedra neba.Sredjivanje papirologije,mnogo trzavica.

U godini broja 9 ne treba nista zapocinjati,jer se ciklus zavrsava.To je vreme zetve i sabiranja uticaja svih prethodnih godina.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Kill all my demons and my angels might die too...
« Odgovor #30 poslato: 17. Decembar 2013. 23:59:26 »
daj mi tvoj datum poslasticarnice.. generalno sve sto si rekla je tako .. 4 je teska za sve osim posao... 5 je dobra u globalu.. 6 za ljubav.. ali kad racunas gledas da li je to ok po tvom celom trocifreom kodu...
npr. moj kod je 281
pa mi 6 i nije donela trajniju ljubav .. jeste ljubav, ali sa svadjama i prekidima.. jer mi je    281
                                                                                                                            6
                                                                                                                           ---
                                                                                                                             7
meni bi sad 9 trebala da donese ono pravo.. a kako sam sracunala.. upoznala sam ga u mojoj osmici, tj. 2013. godini

Momira jesam li ja razumela da ti i licni broj racunas sa brojem godine ili samo bioritamski?

Pitam zbog ovog 281
                         +6
                         7
http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

• * Drugar u prolazu *
  • **
« Odgovor #29 poslato: 17. Decembar 2013. 22:24:47 »
daj mi tvoj datum poslasticarnice.. generalno sve sto si rekla je tako .. 4 je teska za sve osim posao... 5 je dobra u globalu.. 6 za ljubav.. ali kad racunas gledas da li je to ok po tvom celom trocifreom kodu...
npr. moj kod je 281
pa mi 6 i nije donela trajniju ljubav .. jeste ljubav, ali sa svadjama i prekidima.. jer mi je    281
                                                                                                                            6
                                                                                                                           ---
                                                                                                                             7
meni bi sad 9 trebala da donese ono pravo.. a kako sam sracunala.. upoznala sam ga u mojoj osmici, tj. 2013. godini
   8.9.1987. Sledece godine mi je kod 654,ako  sam dobro izracunala ?Ne moze 4 da me zaobidje.