Autor Tema: Godisnja Prognoza (kako izracunati?)  (Pročitano 28043 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže momira.đ*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnja Prognoza (kako izracunati?)
« Odgovor #28 poslato: 17. Decembar 2013. 21:56:59 »
daj mi tvoj datum poslasticarnice.. generalno sve sto si rekla je tako .. 4 je teska za sve osim posao... 5 je dobra u globalu.. 6 za ljubav.. ali kad racunas gledas da li je to ok po tvom celom trocifreom kodu...
npr. moj kod je 281
pa mi 6 i nije donela trajniju ljubav .. jeste ljubav, ali sa svadjama i prekidima.. jer mi je    281
                                                                                                                            6
                                                                                                                           ---
                                                                                                                             7
meni bi sad 9 trebala da donese ono pravo.. a kako sam sracunala.. upoznala sam ga u mojoj osmici, tj. 2013. godini

Na mreži poslasticarnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 457
  • poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!poslasticarnica is awe-inspiring!
« Odgovor #27 poslato: 17. Decembar 2013. 20:13:53 »
KOd mene deluje od godine do godine,i to bukvalno od 1. januara do 31. decembra.Reciimo godina broja 4...Citala sam da je to godina u kojoj se covek oseca kao da je okruzen sa 4 zida. Godina koja predstavlja sve staro,i gde covek „spas” pronalazi u poslu. Meni je ta godina pocela tako sto mi je izbio pozar u stanu,i to prvog januara. Koliko god da smo cimerka i ja htele da odemo odatle,nije nam se dalo te godine da se odselimo. Onda mi je telefon upao u reku,pa sam umesto njega pocela da koristim neki praistorijski,kao nekoliko dana dok ne kupim novi,i na kraju sam ga cele godine nosila,svi su mi se smejali i dan danas zbog tog telefona. Veza mi je bila u velikoj krizi,bukvalno nije bilo dana da nisam zaplakala,spas sam trazila u poslu. Radila sam cele godine po 12 sati i vise dnevno,odmor nisam ni imala. Cele godine se nisam pokrenula dalje od Beograda,cele te godine nisam videla svoje kuci. Dakle bas kao u cetiri zida. Ne ponovila se... A onda godina broja 5...godina noviteta i promena. Vec 1. januara drugarica mi poklanja novi telefon,da me vise ne gleda sa onim starim. Posle godinu dana dolazim kod mojih i brat mi poklanja novi telefon :-D. Dolazi do velikih promena na poslu,putujem mnogo cesce. U vezi malo bolja situacija,ali mnogo udvaraca sa svih strana i mogucnosti za novu vezu,ali nisam htela da ga prevarim. Preselila se jednom u okviru grada,pa se posle vratila svojoj kuci i dala otkaz na poslu,i decko raskinuo samnom,i u medjuvremenu diplomirala...dakle promene i promene. E sledece godine mi je godina broja 6 i nadam se da ce mi doneti nesto dobro u ljubavi..I jedva cekam 1. januar i da prodje ova godina...

Van mreže jadrankar*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 2821
  • jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
« Odgovor #26 poslato: 17. Decembar 2013. 17:39:16 »
uh, ja gledam od godine do godine.. npr... godina 2013 je godina 6... moj datum je 27.11.1988. dakle  kod je 281... ove godine sam u godini osmice.
godina osmice donosi obnovu .. sam broj 8 vezuje se za andjela cuvara.. npr. broj 7 je vezan za papirologiju itd pa sam u toj godini zavrsila fax i zaposlila se - brdo papira... 7 se vezuje za poslove, sastanke.. povoljno.
ako se gleda za ljubav, sedmica donosi svadje, prekide.. zato je osmica obnavlja..pa je osmica dobra za setvu i zetvu, za kupovinu nekretnine..
I ja takodje gledamo d godine do god .  Ova  2013 god 6 i na moj bior ,br 1  u godini Urana izdrmuso me nervno samo tako . A i sva druga desavanja bila su u njegovoj simbolici . Razlog vise da jedva cekam da izadjem iz ove god . Nadam se boljem u godini 8
:lucky: http://tinypic.com/view.php?pic=vo215z&s=9#.VmA65V4so-g[/url]

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Sajt: http://strelac662010.wix.com/astro-vulkan
Blog: http://astro-vulkan.bloginternet.net
Blog: http://astro-vulkan.blogspot.com/

Van mreže momira.đ*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 110
  • momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!momira.đ is awe-inspiring!
« Odgovor #25 poslato: 16. Novembar 2013. 21:52:22 »
uh, ja gledam od godine do godine.. npr... godina 2013 je godina 6... moj datum je 27.11.1988. dakle  kod je 281... ove godine sam u godini osmice.
godina osmice donosi obnovu .. sam broj 8 vezuje se za andjela cuvara.. npr. broj 7 je vezan za papirologiju itd pa sam u toj godini zavrsila fax i zaposlila se - brdo papira... 7 se vezuje za poslove, sastanke.. povoljno.
ako se gleda za ljubav, sedmica donosi svadje, prekide.. zato je osmica obnavlja..pa je osmica dobra za setvu i zetvu, za kupovinu nekretnine..

Van mreže Kocka je bačena*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 6517
  • Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!Kocka je bačena is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 08. Oktobar 2013. 13:21:27 »
Šta mislite, kako se gleda numerološka godina? Kalendarski od 1.1.-31.12. ili od rođendana do rođendana?
ja sam nesto gledala po desavanjima i cini mi se da mi vise deluje od rodjendana do rodjendana. Npr prosle numeroloske godine od rodjendana do rodjendana sam bila u vezi sa stalnim prekidima, naglo prekid ali naglo i pomirenje-godina u broju 7.
Kako mi je pocela ova numeroloska godina u broju 8 mi smo prekinuli. Ne znam da li definitivno ali velika svadja svakako i udaljavanje za sad. A kazu da godina osmice donosi to, dakle odstranjuje sve sto nije valjalo. Ne znam koje bi jos bile manifestacije godine osmice pa da vidim sta jos moze da se zakljuci...
Kakva bi jos bila godina u broju 8?

Gledajući neke bitnije događaje u svom životu,došla sam do zaključka da mi numerološka godine traje od rođendana do rođendana...
Baš ja!

Đavo me vuče na tu stazu,a ispred mene stari dobri izlizani drum...

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #23 poslato: 08. Oktobar 2013. 13:09:21 »
Šta mislite, kako se gleda numerološka godina? Kalendarski od 1.1.-31.12. ili od rođendana do rođendana?
ja sam nesto gledala po desavanjima i cini mi se da mi vise deluje od rodjendana do rodjendana. Npr prosle numeroloske godine od rodjendana do rodjendana sam bila u vezi sa stalnim prekidima, naglo prekid ali naglo i pomirenje-godina u broju 7.
Kako mi je pocela ova numeroloska godina u broju 8 mi smo prekinuli. Ne znam da li definitivno ali velika svadja svakako i udaljavanje za sad. A kazu da godina osmice donosi to, dakle odstranjuje sve sto nije valjalo. Ne znam koje bi jos bile manifestacije godine osmice pa da vidim sta jos moze da se zakljuci...
Kakva bi jos bila godina u broju 8?
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže jadrankar*

• jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!jadrankar is awe-inspiring!
    • Astro Vulkan
Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #22 poslato: 09. Mart 2013. 09:21:05 »
PRELAZNO SLOVO

Svake godine osjećamo poseban uticaj jednog od slova našeg imena. To slovo ćemo odrediti u odnosu na godinu koja nas interesira. U obzir treba uzeti ime i prezime i dodati prvo slovo imena godini rođenja, a zatim ono što sljedi.

Značenje prelaznih slova:

A- Promjena na bolje, opšti boljitak. Povećanje aktivnosti.

(click to show/hide)
[/spoiler]

Prelazno slovo za moju 46 god je slovo A

Astroloske konsultacije u poslovnom prostoru Astro vulkan u Borci Zakazivanje na 060-3320-559 :lucky: 

Van mreže jadrankar*

• Astro Vulkan
Odg: Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #21 poslato: 09. Mart 2013. 09:17:29 »

PROGNOZA ZA GODINU BROJA 6

Ovo je najlepša godina u ciklusu. Godina u kojoj se treba okrenuti rešavanju određenih životnih situacija. Ovo je vreme traženja harmonije koju treba naći u svojoj porodici i u kontaktima sa prijateljima. Ukoliko su ostali aspekti dobri, ona vam može doneti lepe trenutke kroz porodicu, brak, ljubav vezu ili povećanje prorodice. U suprotnom donosi brige zbog nekog starijeg člana porodice, dece kao i probleme sa partnerom, ili pak razvod. Ovom godinom bićete opterećeni kontaktima sa porodicom, prijateljima, drugovima, familijom. Ove godine će vam se dešavati promene na tom planu - pozitivne i negativne. Npr. status porodice, status ličnosti, vaš status čoveka, u najširem smislu, a najčešće se dogodi unapređenje. Dobar deo godine bićete zaokupljeni porodičnim problemima, obavezama i odgovornostima, jer sledi neka suštinska promena u porodici: odlazak ili dolazak. Neki će možda otići na školovanje, drugi će se venčati ili rađati decu – i svi će očekivati da im se “nađete”. Mnogi će od vas očekivati pomoć, pa i tražiti novčanu pomoć, a u nekim situacijama i smeštaj. Neki će možda upasti u emocionalne probleme, pa će im biti potreban vaš savet, pomoć ili podrška – ili rame za plakanje. Mnogi će vam poveravati svoje probleme, tražiti od vas savet, a ponekad i utehu. Šta vam je činiti? Pa, to što i traže i očekuju: žrtvovanje, oprost, milost, razumevanje. Pomognite im najviše što možete, dajte sve od sebe, ali tako da ne ugrozite svoj opstanak i egzistenciju, bilo da su to prijatelji, neprijatelji, porodica, dobronamerni, nedobronamerni, prosjaci, itd. Na taj način vraćate dug iz prošlosti (za sve lepo što vam se dogodilo). Prema tome govori se o duhovnosti. Zato, ne nadajte se zahvalnosti. Ali među njima morate prepoznati one zlonamerne, koji žele da vas prevare ili iskoriste, ili da vas uvuku u neke prljave igre, spletke ili intrige.

Na poslovnom planu ne bi trebalo da bude problema, naprotiv. A ako ste u potraži za poslom - sada bi ga lako mogli naći, tj. promeniti. Sada je izvrsno vreme za promociju nekog vašeg talenta ili biznisa, jer je period lakše zarade ili povećanje plate, a sve to može da se desi iznenada. Ipak, novac trošite racionalno, smanjite troškove, štedite.

Period je romantičnog raspoloženja, pa ne bi bilo čudno da se pojavi nova ljubav, ili venčanje - ali i rastanak, i razvod! Brak, sklopljen u ovom razdoblju ima velike šanse da uspe, jer je predodređena za susrete, veze, brak, i to će biti nešto što je moralo da se u njoj dogodi, ali ne znači da će i biti uspešno – to zavisi od slaganja karaktera. A ako se veza sada završila, ne očajavajte - i trebala je da se tako završi, ali neko vreme bićete i dalje u kontaktu, kroz suđenja, podelu imovine itd, ali bez daljeg tereta, osim što ćete u naredne tri godine biti u tihoj patnji i teško da ćete u tom periodu naći novog partnera.

Eventualni zdravstveni problemi mogu se odnositi na ORL, pluća, grudi. Krajnje je vreme da posvetite više pažnje svom fizičkom izgledu.

OVA GODINA JE:

Dobra za porodične odnose, jer oslobađa od kućnih briga i problema, dobra za dizajnere interijera, glumce, muzikante, pesnike i slikare, filmadžije, ljude iz pozorišta i estradne zabavljače, dobra za zlatare i ljude koji se bave parfemima, dobra za trošenje u ukrašavanju doma, zabavu i uživanje, dobra nezaposlenima, jer je vreme da se zaposle, svima donosi prilike da se pozabave lepim stvarima, senzualnim užicima, godina poklona, godina prilika za neočekivano bogatstvo i povećanje prihoda.

Kao što vidite - godina posvećena drugima, ali ne brinite, uzvratiće vam se lepim, jer je ovo godina užitaka i zadovoljstava. Dobar je period da započnete s nečim što vam se mnogo dopada ili vas jako zanima.

Godine liče jedna na drugu i razlikuju se u pojedinostima, ali svaku karakteriše ponešto. Ovu godinu karakteriše to da ćete više nego drugih godina biti posvećeni porodičnim temama, kao i pomaganju i pružanju pomoći drugim ljudima. Kada dođe vreme da se raskine jedna veza ili bračna zajednica treba znati koje je vreme najpovoljnije da se to uradi, kako raskid ne bi ostavio prevelike štetne posledice na budući život. Najčešće se veze i brakovi spajaju, ili razdvajaju u godini koje nosi broj Šest – a to je ova godina.

Srećni meseci su jul i septembar.

UTICAJ GODINE BROJA ŠEST NA LIČNE BROJEVE

1. Treba da se okrene sređivanju porodične situacije, inače sledi razočarenje.

2. Godina kada je u posledici i na iskušenju sklapanja i rastave braka, gubitaka i dobitaka.

3. Nastupaju promene na porodičnom planu.

4. Kontakti, interesantni susreti, promene u familiji. Sređivanje porodičnih prilika.

5. Razrešenja važnih situacija u porodici: ulazak u vezu, brak, ili raskid i razvod.

6. Sada se najbolje oseća. Dogodiće se pozitivne promene, koje će je rasteretiti. Preokupiranost vezama, porodicom, familijom, druženjima,

7. Treba da se okrene sređivanju porodične situacije, inače sledi razočarenje.

8. Lepe predispozicije vezane za porodicu, za kontakte sa javnošću i ljudima. Susreti. Lepi trenuci vezani za život, porodicu, ljubav, prijatelje; predispozicije za lepo.

9. Ovo je godina kada je u posledici i na iskušenju sklapanja i rastave braka, gubitaka i dobitaka.

Na osnovu konsultacija sa uhy    i prihvatanjem njenog misljenja da  prilikom postupka za izracunavanje u kojoj se licnoj godini nalazimo  a to je da se upravljamo od rodjendana do rodjendana. kako sam ja Oktobarsko dete  samim tim 2012 god tj godinu br 5 trebam da racunam do Oktobra 2013 . Samim tim kada na svoj bioritamski broj 1  dodam godinu u br 5 ( 2012 )  moja sadasnja licna godina je u broju 6 .

Prognoza za godinu br 6 deluje mi prilicno optimisticki  a   i u opisu pronalazim trenutna aktuelna desavanja po mnogim stvarima.

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #20 poslato: 09. Mart 2013. 04:38:25 »
LIČNA GODINA U BROJU 1

1. Kao početak nečega što se može smatrati ciklusom od 9 godina, ovo je vreme koje najavljuje mnogih velikih i važnih poslova i ujedno predstavlja trenutak za "okretanje lista". Posebno treba paziti kada se planiraju i preduzimaju novi zahvati kako na radnom tako i na ličnom planu,jer ono što se tada počne u suštini ostaje nepromjenjeno tokom narednih 9.godina. Ne treba očekivati da će se išta "preliti" iz predhodnog perioda. Neophodno je koliko to pojedinačne snage omogućavaju ukloniti ili bar suzbiti svaku uočenu negativnost,iznad svega ljubomoru,mržnju i kriticizam po svaku cenu.

LIČNA GODINA U BROJU 2.

2. Planovi koji su utemeljeni u predhodnoj godini počininju sada da dobijaju obrise. Zbog činjenice da je ovo vrijeme naglašenih napora i pune aktivnosti, treba očekivati puno kretanja,kontakata, i putovanja. Prema svemu treba iskazivati povjerenje i naravno valja čuvati zdravlje, na šta se u vremenu naglašenih aktivnosti često zaboravlja.

LIČNA GODINA U BROJU 3.

3. Ovo je vreme punog uvida u sopstvena htenja vreme naglašenog napora za ličnim usavršavanjem. Prepreke na koje se sve češće nailazio deo su uobičajenog životnog miljea,pošto je ovo godina punopg društvenog angažovanja,pa je  s tim u vezi i broj izazova veći, a njihova suština složenija nego inače. Od bitnog je značaja sačuvati strpljenje i prevazići povremene sukobe.

LIČNA GODINA U BROJU 4

4. Ovo je već vreme da se čovek zaustavi osvrne oko sebe i pokuša da utvrdi šta je do sada činio. Tokom ove godine pojačan je utjecaj svere materijalnog i finansijkog što je u vezi sa poslom koji se obavlja i mogućnostima koje taj posao otvara. U principu može se očekivati pogodan razvoj okolnost. Oni kojima ovo vreme izgleda jednolično i bez uzbuđenja treba da se sami pobrinu i učine svoje postojanje življim. Sve je još uvijek u rukama pojedinca treba samo biti istrajan.

LIČNA GODINA U BROJU 5.

5.
Promene i nove aktivnosti nagoveštene su u okviru ove godišnje ciklične vibracije.Preokreti su mogući,dešavaju se sasvim neočekivano i poneki put mogu da uplaše. Ukoliko godina počne loše znači da će se tako i završiti. Ovo je vreme kada pojedinci mogu očekivati burne i naglašene ljubavi,vreme kada čovek prihvata sve porive svoje duše i ne skriva želje svoga tela. One ljubavne veze koje nastanu tokom 5-te godine neće biti duga veka,gotovo da će sagoretiu sopstvenom žaru. Ovaj period pun izazova karakterišu nestrpljenje,i stalno neumorno traganje. Ljubavna pisma koja se šalju ili dobijaju mogu sadržavati veoma bitne poruke upravo one koje mjenjaju život iz temelja. Emocije su sve u svemu veoma pojačane,a preosjetljivost naručito dolazio do izražaja, pa se razočaranja ne smeju smatrati iznenađenjem.

LIČNA GODINA U BROJU 6.

6.
Tokom ove godine treba očekivati puno ljubavno i emocionalno zadovoljenje što se može odraziti i skladom koji vodi u brak. Usamljenici koji žele da nađu partnera i sklope brak tokom ove godine mogu očekivati ispunjenje davnašnjih htenja. Ljubav,odanost,dom,srce,sve su to pojmovi koji obeležavaju ovo vreme. I na privatnom i na radnom planu treba očekivati pogodnosti stoga valja izbegavati one prilike koje ugrožavaju ovako utemeljenu životnu stazu(kao što su:svađe,zameranja,neodlučnost,kriticizam...)

LIČNA GODINA U BROJU 7.

7.
Ima numerologa koji ovu godinu nazivaju "Godina nedeljnog ciklusa",neki kažu da je to godina preokreta, godina završnice. Bez obzira kako je ko nazivao svi se slažu da je ovo godina za odmor i razmišljanje. (ima istu ulogu kao i nedelja u okviru sedmice) Duboka unutrašnja samoanaliza može dovesti do boljeg razumevanja duhovnih i kreativnih snaga. Tokom ove godine treba se kloniti ukolotečenih društvenih obaveza i beznačajne odnosno ne sadržajne zabave. Veoma često u ovoj godini mogu početi duboke i sadržajne ljubavne veze,neki put iznenađujuče jake čak neobične,što samo popunjava nepredvidivi životni mozaik koje, se ni u snu nismo nadali. To je vreme koje pokreće kreativne snage do tada uspavane i prikrivene. Treba živeti tiho i neprimetno,uživati u snazio i ishodu sopstvene mašte. Bez sumlje period dubokog duhovnog sadržaja.

LIČNA GODINA U BROJU 8.

8
Kada se većizađe iz godine koju obeležava istaknuto prisustvo duhovnih svojstava,ulazi se u vreme puno događanja i očekivanja na planu materijalnog. Više pažnje biti će usmereno na stvari koje se tiču posla. To je ono što bi neki numerolozio nazvali "Vrenenom opipljivog sveta",opipljivog na svim poljima čulnog reagovanja. I razmišljanja će se odvijati u skladu sa materijalnim prohtevima. Ženske osobe koje sanjaju o tome da se bogato udaju  imat će u ovoj godini dobru priliku za to. Po onoj staroj"da je u ljubavi i u ratu sve fer" odvijat će se proces usklađenja ljudske unutrašnjosti i njegove materijalne zbilje.

LIČNA GODINA U BROJU 9.

9.
  Ovu godinu neki nazivaju"Jesen 9. godišnjeg ciklusa". Ona je pogodno vreme da se srede utisci i uberu plodovi začeti u predhodnim periodima. Ujedno sada nastaje iskušenje gde i kako zatvoritio knjigu koju smo čitali 9.godina i kako se pripremiti za novi početak. Ova godina označava kraj svih starih obaveza naručito onih koje su dugo trajale,a nije dolazilo do zadovoljavajućih rešenja. Mnoge će prestati same od sebe. A one koje su nas dugo pritiskale pokazat će put ka izlazu. Mogu se očekivati i neke drastične situacije, porodične veze mogu naglo popustiti,ljubavna veza koja dugo traje može se odjednom prekinuti, neki stari poznanici mogu jednostavno nestati iz vidokruga naše pažnje. Ima numerologa koji 9-tu godinu nazivaju godinom eliminacije videći u njoj priliku da čovek očisti sebe od svega što mu smeta i što ga koči,što je suvišno i nepoželjno. Treba imati u vidu da je život satkan od  promena od kojih će svaka dobro doći za novi korak u devetogodišnji ciklus koji samo što nije počeo.

Izvor:Josif Toah

Van mreže Uhy.O*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 0
  • Uhy.O has no influence.
Godisnja prognoza uz pomoc brojeva
« Odgovor #19 poslato: 09. Mart 2013. 02:58:18 »
TABELA GODIŠNJIH VIBRACIJA

Riječ je o općoj numerološkoj tabeli koja predvođene elemente dodaje godinama života. Ti elementi važe od jednog do drugog rođendana.Kako bi dobili potouniji uvid u sliku kakva će vam biti godina uzmite u obzir vibracije prije ali i nakon rođendana.

1. Početak.Povoljno razdoblje za ambicije i lične inicijative.

2. Naglasak na finansijama i prihodima (pogledati ličnu godinu i prelazno slovo za precizno određivanje pozetivnog i negativnog aspekta.) Pazite na zdravlje. Problemi zbog tajnih ljubavnih odnosa.

3. Pomoć drugih lični napredak. Boljitak na materijalnom planu. Kontakti,veze,porodični pdnosi.

4. Porodica i dom su na prvom mjestu. Napredovanje u profesiji. Ugovori koji donose dobit (naručito u godinama 1 i 8 )

5. Povoljno razdoblje za slobodno vrijeme i mir ali i za ljubav. Razmišljanje i zauzimanje novog položaja.

6.
Osnovna područja su profesija i zdravlje koji bi moglo biti razlog za zabrinutost i probleme.(pogledati ostale elemente) Neočekivani dobitak (igre na sreću nasljedstvo) Povoljno razdoblje za financiske transakcije.

7. Naglasak na braku i ozbiljnim vezama. (druženje - udruživanje) sa ličnom godinom 5 ljubavna veza;6. brak; 9. raskid veze.

8.
Opasnost po zdravlje i svi mogući problemi. Moguća tuga. Neočekivani povećaj novca. Razdoblje intenzivnog rada. Vodite računa o kondiciji.  Dijeta ili pregled općeg zdravstvenog stanja.

9. Bježanje. Putovanja. Duhovni napredak. Želja za druženjem sa strancima. Ljubavne veze. Razdoblje pogodno za trudnoću.

10. Socijalno stanje i profesija dominiraju ( pogledati i ličnu godinu i prelazno slovo) Mogući problemi kod kuće u porodici. Transakcija sa dobrima i nekretninama.

11. Povoljno razdoblje za projekte i nove planove. Zadovoljstvo na planu prijateljstva. Naglasak na komunikaciji i novinama. Odnosi sa braćom i sestrama.

12. Brige i muke. Napetosti. Treba kontrolirati financisko stanje. (pogledati ličnu godinu i prelazno slovo.)

Izvor: M.Duval "Abeceda Numerologije"