Autor Tema: Sandra Nikolic (moda/muzika)  (Pročitano 2458 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Sandra Nikolic Manekenka -grupa Models
« Odgovor #20 poslato: 27. Decembar 2015. 13:27:08 »
Sandra jeste lijepo opisana ovom Venerom u Ovnu: mrsava... vitka, ona osvaja i flertuje, igrom i atraktivnim izgledom zavodi...  (akcija - vl. Mars).
Zanimljivo da ona ima jak kvadrat Mjeseca i Venerice, a upravo taj aspekt govori o tome da se natus bori izmedju: biti majka il biti ljubavnica... -  Ona je tek nakon nekoliko godina rodila dijete (cerku Taru),  a pojasnjenja koja su se mogla procitati u medijima je da su htjeli da se posvete jedno drugom prvih godina braka.

Ipak je na kraju preovladao  MesecRak (mozda je i ON insistirao na djetetu).

Ona sa  SunceMerkurBik itekako razmislja materijalisticki. Cak mi se on vise dopada iz njenog natala. Bez obzira kako je stekao bogatstvo kao ruski tajkun, ima nesto milosrdno u sebi, bar sudeci po fotografijama. Nekako mi zraci familijarno (za razliku od vlasnika Celzija - Abramovica i dr. Rusa - nama poznatih tajkuna).

Van mreže ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35526
  • ✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!✨ 🔮 ✨ 🔮 ✨ is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #19 poslato: 27. Decembar 2015. 13:16:19 »
     Mislim da u celoj priči ne treba zaboraviti izbor njene profesije koji je 100% uticao i na opciju da dodje u takvu situaciju što se tiče braka...
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Katja*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 959
  • Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!Katja is awe-inspiring!
« Odgovor #18 poslato: 27. Decembar 2015. 13:03:06 »
Mesec vl. 7 u 7. polju na 15*  Rak (na Sirijusu) sigurno ima uticaja.
Procitala sam puno astro tumacenja o Sirijusu, odnosno, kada se svijetla ili planete nadju na toj BLJESTAVOJ nekretnici, ali:

... i meni je Mjesec vl.5 u 5. polju na 14.05 Raka (egzaktno na Sirijusu) pa niti sam imala bogatog i slavnog momka, a nemam ni dijete (simbolika 5.polja).

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #17 poslato: 26. Decembar 2015. 23:33:24 »
Ja sam cula za Sirijus  samo u Hary Poteru ;)
i?

Mrgud*

• Gost
« Odgovor #16 poslato: 26. Decembar 2015. 23:30:41 »
da, svakako, a danas ko "sija" kao Sirijus podrazumeva se da ima i milione

Axaxa i meni je vladar 7 Jupiter u 7 polju i na 15 Strelca pa nista ;) 
ali ovo je Sirijus ;)

Van mreže venerica*

• Podigni prstic, docrtaj SMAJLIJA na svaki turobni lik. :-) To je tvoj KRSTIĆ, tvoja AMAJLIJA koja te izbavlja od svih.
  • Savetnik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 2367
  • venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!venerica is awe-inspiring!
  • *Zadrhtacu bez sumnje- ako se ikad budemo sreli*
« Odgovor #15 poslato: 26. Decembar 2015. 22:54:53 »
Natal

A volela ga je puno, i previše ako mene pitate. Mislim da ni sama nije znala zašto i na koji način, ali volela ga je.
Koketirala je sa drugima, da se razumemo, i ljubila je druge, puno njih... Ali nije imala tu iskru u očima i taj osmeh na licu kao kada bi pričala sa njim...

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 44
  • Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #14 poslato: 26. Decembar 2015. 22:30:24 »
Citala sam da je neki astrolog pisao da planete na zadnjim stepenima vodenog znaka daju veci novac, tako da to povezujem. Na taj nacin moglo je da se predvidi da ce doci do veceg novca, bar ja mislim a to na koji nacin ne znam tacno kako se gleda.

Van mreže Srećnica*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 44
  • Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!Srećnica is a rising star!
  • Posle kise, sunce sija jace.
« Odgovor #13 poslato: 26. Decembar 2015. 19:05:03 »
Mars na 27 stepenu u vodenom znaku je glavni pokazatelj njene udaje za milijardera.

REJHANA*

• Gost
« Odgovor #12 poslato: 24. Maj 2015. 23:04:38 »
Ih,opasna je ona...i dobila more para,znala je sto treba da radi i uspjela je na kraju....

Imam i ja bezobraznu ,osakacenu  VeneraOvan,i u 3 kuci .... :shmish:

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #11 poslato: 24. Maj 2015. 23:00:23 »
hm,novac koji bi ona mogla da stekne je samo preko drugih ljudi,vladar 2.e-saturn u lavu u padu u 8.oj,muzevljeve finasije,pare drugih ljudi-mocnih,oceve...,znaci da samo na to puca na status,finansije,dispizitor,sunce u biku...dalje losa venera,da ne kazem bezobrazna u ovnu u 3.oj(ide na foru medija,vulgarnosti...),3.a su mediji a mars u prljavim slika -ribama,jupiter u blizancima u 5.oj los moral i ljubav itd...ne svidjaju mi se ovakve osobe,moja sestra je slicna...