Autor Tema: Planetarni periodi i Firdarije  (Pročitano 29629 puta)

0 Članovi i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #76 poslato: 05. Januar 2022. 00:15:03 »
Kod tebe je  SaturnLav,  ne znam ali to je teska pozicija, plus u istom znaku kao  Venera koja je vladar  :as:.
Saturn vlada cetvrtom(otac) i petom(deca),  to je sve dosta uticalo na tebe.
Prestala sam da gledam orbise, vise obracam paznju na znake u kojima su planete.

     Naravno, tako i ja radim, znak sa znakom, retko kad gledam orbise :aha: Inače sam sad u glavnom periodu Saturn i od 10-01 ulazim u pod period Venera (a ona mi VT samo malefičnih polja, pored toga što je vladar :as: i 8 polja) Ima da bude veselo :mrtvilo:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Pradadevojka*

  • Prijatelj Foruma
  • * Podstanar na Forumu *
  • *****
  • Poruke: 1248
  • Reputaciona snaga: 2116
  • Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!Pradadevojka is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #75 poslato: 04. Januar 2022. 21:06:55 »
Evo jos nije poceo Mars firdarija ja sam sravnata

Van mreže uvekpozitivna*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1550
  • Reputaciona snaga: 2788
  • uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!uvekpozitivna is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #74 poslato: 04. Januar 2022. 20:38:53 »
Cestitam Malini na poz promenama i uraniji na dobrim predikcijama.

Ja za ljubav ne smem ni da pitam ,budi bog s nama .... na tom polju. :herc:

Van mreže Plava Orhideja*

  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
  • Tumač za Snove
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ****
  • Poruke: 5347
  • Reputaciona snaga: 8192
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #73 poslato: 04. Januar 2022. 20:32:05 »
Hvala mnogo. Ve mi je vladarka znaka i podznaka, smještena u 10k u raku. Ima sekstil sa Mo i Me. A Mo vladar 10K, ima sekstil se Ve, trigon sa Me te kvadrat sa Ma i Ur.
Svakako promena statusa i znacajni obrti ce biti u igri.Javljaj feedback  <3
Evo da javim od augusta prošle godine su nastupile značajne promjene. Krajem augusta sam dobila svoj posao, ono za što sam se školovala, a dugo sam se sa poslom mučila. Sredinom septembra sam ušla u vezu. ❤️
Cestitam Malina, nek ti je sa srecom i posao i ljubav.

Van mreže nikita*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 935
  • Reputaciona snaga: 988
  • nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #72 poslato: 04. Januar 2022. 19:30:55 »
 Kod tebe je  SaturnLav,  ne znam ali to je teska pozicija, plus u istom znaku kao  Venera koja je vladar  :as:.
Saturn vlada cetvrtom(otac) i petom(deca),  to je sve dosta uticalo na tebe.
Prestala sam da gledam orbise, vise obracam paznju na znake u kojima su planete.

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #71 poslato: 04. Januar 2022. 19:04:34 »
     Pa i meni je napr Saturn dobar za VT podelu jer mu je slučajno dostojanstvo čak +18 bodova, iako mu je osnovno dostojanstvo -1 bod :lol: Najgori od sve dece mi je Merkur (osnovno -5, slučajno -4) pa posle ide Sunce (osnovno +1, slučajno -7) tako da zaista i jeste tako, Firdar Merkur koji je trajao do Oktobra 1993 do Oktobra 2006 mi je zaista bio jedan od jako teških i loših perioda u životu (problemi sa završavanjem gimnazije, upis-ispis sa faksa i to 2x, roditelji pokrenuli razvod koji se nije realizovao jer je mama preminula... itd...) I sam Alfirdar Mesec napr (koji mi je isto tako šano-dušo, osnovno -5, slučajno +9) pored Sunce Alfirdara (pod perioda) mi je bio jako loš period u životu. Ali opet pa Firdar Mesec doneo mi je svašta-nešto novo i aj' da kažem dobro, od Oktobra 2006 do 2015, Dudu i preseljenje od dobrih stvari, a od loših gubitak njenog oca i mog oca isto (i još tada je bio i Saturn povratak + sve tri faze Sadi Sati)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže snupy*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1659
  • Reputaciona snaga: 4966
  • snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #70 poslato: 04. Januar 2022. 18:36:15 »
     Jupiter kod tebe ima -5 bodova što se tiče osnovnog dostojanstva, ali je zato slučajno dostojanstvo +13 bodova, tako da njegov glavni period kod tebe može da donese prvo loše situacije, koje će kasnije da se dovedu u red i da sve krene dobrim tokom.

     Tebi od Oktobra 2022 kreće pod period Saturn koji ti je mnogo bolji od ovog Mesec pod perioda ( Mesec osnovno dostojanstvo +8 bodova, i nema slučajno dostojanstvo uopšte, a Saturn i osnovno i slučajno dostojanstvo +5 bodova ~ i plus je Saturn jedan od VT za 10 polja i sam se nalazi u 10 polju)

     Tebi Jupiter po VT podeli vlada sledećim oblastima života :
~ VT3 za 2 polje
~ VT1 za 4 polje
~ VT3 za 6 polje
~ VT1 za 8 polje
~ VT3 za 10 polje
~ VT1 za 12 polje

     Iz ovoga vidimo da ćeš u toku njegovog Firdara da se najviše baviš pitanjima finansija & posla, ali i doma i jednog roditelja, da ćeš imati puno neprijatnih situacija sa lošim ljudima, da ćeš možda menjati nešto vezano za posao, ali i mesto života.

     Mesec po VT podeli ti je vladar :
~ VT1 za 1 polje
~ VT3 za 3 polje
~ VT1 za 5 polje
~ VT3 za 7 polje
~ VT1 za 9 polje
~ VT3 za 11 polje

     Iz ovoga vidimo da će u njegovom Alfirdaru da bude dešavanja najviše vezana za tebi bliske osobe, rešavanje nekih odnosa sa rođacima, ili vrlo bliskim prijateljima, ili pak rešavanje pitanja vezanih za partnerske odnose, a i neka dešavanja vezana za strance i inostransto takođe će biti aktuelni u ovom pod peridou Mesec .

Sad vidim ovo jer smo pisale istovremeno. Hvala :)

Kod mene je sve paradoks, pa i ova situacija da je  Saturn bolji od  Mesec i da mi može doneti više benefita.  Jupiter je kod mene promisor, a zbog vremena rođenja je slučajni malefik, samo ga vadi položaj pa odaje utisak da nije tako loš, a zapravo jeste. Ove TV što si nabrojala, sada kada gledam, ugl je uključena serija malefičnih kuća. Dok su za  Mesec isključivo TV srećnih kuća.
Samo što opet ne mogu da napravim sliku šta mi može doneti... valjda je teško samom sebi nešto "predočiti". Ovako crno na belo kada si ispisala, lakše mi je :)

Van mreže malina36*

  • Geomant
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 396
  • Reputaciona snaga: 440
  • malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #69 poslato: 04. Januar 2022. 18:05:23 »
Kojom kućom ti vlada Merkur? Gdje je smješten?
Mjesec mi je u 12K, a Merkur u 8K. Mjesec vladar 10, a Merkur 12. U lošim kućama, ali nadam se najboljem zbog aspekta koje te planete imaju u natalu.

Van mreže nikita*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 935
  • Reputaciona snaga: 988
  • nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #68 poslato: 04. Januar 2022. 17:59:14 »
Meni je  Merkur kao glavni vlafar firdarie bio relativno dobar.
Upisala sam i zavrsila fax, pocela da radim, usla u ozbiljnu vezu...
Od losih dogadjaja pamtim da mi je umro deda.
Tad je tranzitni Saturn bio oko mog MC-a.

Van mreže malina36*

  • Geomant
  • *Drugar iz komšiluka *
  • ****
  • Poruke: 396
  • Reputaciona snaga: 440
  • malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!malina36 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Planetarni periodi i Firdarije
« Odgovor #67 poslato: 04. Januar 2022. 17:52:48 »
Zaboravih napisati period Mjesec, potperiod Merkur od februara.