Autor Tema: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 37379 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Alex94*

  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ******
  • Poruke: 2970
  • Reputaciona snaga: 4382
  • Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!Alex94 is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #77 poslato: 15. Jul 2021. 01:46:28 »
I meni je krenuo Saturn povratak. Moj je na 27° Vodolija. Dok je bio u Jarac dobila sam posao, a posle godinu i po dana izgubila.
Snupy, ti si '93?

Van mreže Djurdjevak*

  • Tumač
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ****
  • Poruke: 2906
  • Reputaciona snaga: 2073
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #76 poslato: 14. Jul 2021. 19:57:35 »
Taj kvadrat samo govori da neke stvari jos nisu gotove,imam ga i ja  :tr: Saturn kvadrira  :nat: Pluton i tera na transformaciju,meni je Saturn na MC i mora imati uticaja otkako se aktivirao,kad on kaze tada mogu da delujem,jer mi je i vladar godisnje profekcje za 2021 i 2022
Tebi je  :nat: Saturn na 17 ° Vodolija sto zbaci pocetak sledece godine ce ti aktivirati taj t kvadrat natalni i uticati direktno na tebe i 7 polje kao i na 10 polje ,promene neke ti dolaze tek :aha:  s tim sto Saturn u Vodolija je tezi nego Saturn u Jarac jer je Vodolija fixni znak i nema prmene,tako je kako je moras slusati i onda sledi nagrada :D
Meni licno sam povratak Satur doneo je dete promenu sttusa iz devojke u majku ,preseljeje u drugi grad i ogroman stres,pratio ga je u stopu Jupiter ,meni je Jupiter vladar natala, Jupiter je u 1 polju u Ribe a Saturn u Strelac,sve dokle god je bio Satur u Strelac imala sam velike i probleme i stresove,kulminiralo je u 3 dekadi znaka Strelac kad se Saturn nasao,takvi su mi aspekti natalni ,tako da je Nena u pravu kad je rekla sa prociscava losu i tesku karmu,to je kod mene bilo tako,bas stresno i napeto kod mene je trajalo duze jer je iz mog 9 i 10 polja presao u 11 gde mi se nalazi Sunce :D pa dok je sedeo na Sunce :nat: bilo je cupavo,sad je malo.lakse ali opet tezak je i tranzit Saturn preko 12 polja natala donosi samoizolaciju i beg u 4 zida

Van mreže snupy*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1659
  • Reputaciona snaga: 4966
  • snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #75 poslato: 14. Jul 2021. 19:19:56 »
Jao žene, dal' ste realne ... pa onda Sa povratak traje po 3godine?  :kojiblam: Ja sam mislila da je to kada se približi  :nat:  Saturn i da je posebno markantan period kada uhvati u solaru najmanji orbis. Tako da sam računala da traje intenzivno oko godinu i po. Ne znam odakle mi ovoliki optimizam  :222s:

Djurdjevak, baš mi je žao što te je toliko dugo tresao  Saturn. Nadam se da polako sve leže na svoje mesto i da se bar pokazalo za neko veće dobro.

Ja ne računam ovaj  Saturn :90: Pluton, ali jeste već pročistio sve što treba... ne znam šta mu je još ostalo. Mislim da se lepo odrazio na simboliku da započinjem karijeru ispočetka. Menjam zanimanje, pošto sam sa primarnim pokušala i protraćila silne godine. Kapiram da treba uložiti ponovo dosta rada i truda ali nemam lakih rešenja

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #74 poslato: 14. Jul 2021. 18:55:42 »
Hajde da pokušam da dignem temu iz mrtvih, a i kapiram da im već iskusnih članova koji su prošli bar kroz 1.  Saturn povratak.

Meni je  :nat: Saturn 17step  Vodolija, u prošlogodišnjem solaru je bio na 0 stepenu Vodolije. Kada je meni zapravo počeo povratak, tokom prošle ili ove sada godine?

Situacija na terenu je užasna, zapravo sve je počelo početkom 2021. Sve što sam izgradila srušeno je i sada se valja pohvatati s tim i ići dalje, ali ovaj  Saturn ima da me masira i u solaru 2022/23 jer je će tada takođe biti u  Vodolija.

Interesantno mi je da sam prošla netaknuto dok je bio u  Jarac, a očekivala sam da će da me satre dok mi opozituje stelijum. Onda nešto razmišljam, da se možda njegov upliv najviše oseća kroz aspekte koje natalno ima sa planetama (kod mene  :nat: ne postoje  :180: i ne dira mi stelijum), ali je sada počeo da pelješi kako je dodirnuo  MerkurMars i ofc kruži oko svog  :nat: mesta.

Ovo su neka moja razmišljanja u prvi pola godine/godinu ovog nimalo lakog perioda.

E da, kako ste vi preživeli povratak  :hepi: Jel bio lagan ili ostavlja jak utisak?  :D

     Što se tiče povratka neke planete, pa tako i Saturn , po meni čim uđe u znak gde je natalni, počinje period povratka te planete.

     Što se tiče Saturn povratka, on donosi obično period pročišćenja od loše Karme. Teške i strašne stvari mogu da se dešavaju u tom periodu, ali je to Kosmički način da mi u kraćem vremenskom roku odradimo neke velike i teške prošloživotne greške & grehe.

     Meni lično je Saturn povratak pokrenuo i 1 fazu Sadi Sati i posle još prešao preko Venera , tako da mi je i doneo i posle odneo ćerkinog oca kroz saobraćajnu nesreću... u isto vreme i lep i težak period u mom životu...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




Van mreže Djurdjevak*

  • Tumač
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ****
  • Poruke: 2906
  • Reputaciona snaga: 2073
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #73 poslato: 14. Jul 2021. 18:50:10 »
Snupy kod tebe je  :nat: Saturn deo t kvadrata i samim tim tek ce uslediti neko rusenje kada bude presao stepen  :nat: Saturn jer ti še nalazi u 10 polju polje posla karijere i statusa ,kvadrira sa jedne strane  :nat: Mars u Bik i s druge strane  :nat: Pluton u Škorpija ako dobro vidim tvoju kartu

Van mreže Djurdjevak*

  • Tumač
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ****
  • Poruke: 2906
  • Reputaciona snaga: 2073
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #72 poslato: 14. Jul 2021. 18:47:41 »
U zavisnosti gde se nalazi  :nat: Saturn u kom znaku polju kakve aspekte pravi sa ostalim planetama u natalu moze se videti hoce li doneti boljitak ili tegobe i stagnaciju,pa tako.nekome se u Saturn povratku dese stvarno lepe stvari a nekome stresni period zivota i propast gubitak posla porodice bilo sta,aspekti natalni sa  :nat: Saturnom govore,a sam pocetak delovanja odnosno uticaja Saturn povratka krece sa ulaskom Saturn u to polje gde je natalni,a dogadjaji aktivacija :nat: Saturn krece kada  :tr: Saturn predje stepen gde se nalazi  :nat: Saturn,oseg je nekih 2 -3 meseca pocetka delovanja

Van mreže Djurdjevak*

  • Tumač
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • ****
  • Poruke: 2906
  • Reputaciona snaga: 2073
  • Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!Djurdjevak is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #71 poslato: 14. Jul 2021. 18:43:57 »
I ja sam imala Saturn povratak kad je bio u Strelac,meni je doneo jako stresne 3-4 godine cije se posledice i sada osecaju ali su pri kraju,Saturn povratak pocinje ulaskom Saturna  :tr: gde se nalazi  :nat:  Saturn

Van mreže nikita*

  • * Komšija prijatelj *
  • ****
  • Poruke: 935
  • Reputaciona snaga: 988
  • nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!nikita is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #70 poslato: 14. Jul 2021. 16:29:40 »
Saturnov povratak je proces koji pocinje ulaskom tranzitnog Saturna u znak koji se nalazi natalni.

Van mreže snupy*

  • * Ovaj bre stalno tu *
  • *****
  • Poruke: 1659
  • Reputaciona snaga: 4966
  • snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!snupy is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #69 poslato: 14. Jul 2021. 12:03:12 »
Hajde da pokušam da dignem temu iz mrtvih, a i kapiram da im već iskusnih članova koji su prošli bar kroz 1.  Saturn povratak.

Meni je  :nat: Saturn 17step  Vodolija, u prošlogodišnjem solaru je bio na 0 stepenu Vodolije. Kada je meni zapravo počeo povratak, tokom prošle ili ove sada godine?

Situacija na terenu je užasna, zapravo sve je počelo početkom 2021. Sve što sam izgradila srušeno je i sada se valja pohvatati s tim i ići dalje, ali ovaj  Saturn ima da me masira i u solaru 2022/23 jer je će tada takođe biti u  Vodolija.

Interesantno mi je da sam prošla netaknuto dok je bio u  Jarac, a očekivala sam da će da me satre dok mi opozituje stelijum. Onda nešto razmišljam, da se možda njegov upliv najviše oseća kroz aspekte koje natalno ima sa planetama (kod mene  :nat: ne postoje  :180: i ne dira mi stelijum), ali je sada počeo da pelješi kako je dodirnuo  MerkurMars i ofc kruži oko svog  :nat: mesta.

Ovo su neka moja razmišljanja u prvi pola godine/godinu ovog nimalo lakog perioda.

E da, kako ste vi preživeli povratak  :hepi: Jel bio lagan ili ostavlja jak utisak?  :D

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #68 poslato: 16. Jul 2018. 08:26:37 »
     Ja lično kažem " Saturn povratak" čim :tr: Saturn udje u znak gde je :nat: Saturn :pamet:

     Meni kad je :tr: Saturn šnjurao kroz Lav prolazio je kroz 11 polje i plus sam prolazila kroz Sadi Sate dodatno ( Saturn u Lav a Mesec u Devica )

~ to je bio period kada je imao znači :0: sa :nat: Saturn i :90: sa :nat: Uran pa sam "napredovala" na poslu da tako kažem (promenila firmu u stvari i dobila bolje radno mesto i bolju platu) Saturn sam vl. 4-5 polja; Uran vl. 5 pojla;

~ posle kada je sklopio :60: sa :nat: Pluton kazimi Sunce kod :as: i :120: :nat: Neptun iz 3 polja tata mi je imao operaciju na srcu (ko zna koja intervencija po redu, al ova bila kao "uspešna") Sunce vl. 11 polja; Pluton vl. 2 polja;

~ posle kad je ušao u 3.dekadu Lav sklapao je :60: :nat: Merkur iz 1 i :120: :nat: Jupiter iz 7 polja i :60: sa :nat: Mars iz 9 polja i tada sam prekinula vezu od 5god koju sam imala sa oženjenim čovekom (kolega) lepo smo se rastali, i dan danas se čujemo povremeno; Merkur vl. 9-12; Jupiter vl. 3-6 polja; Mars vl. 2-7 polja;

~ i kako se približavao :nat: Venera tako sam ja upoznala ćerkinog oca i počela da se zabavljam sa njim... Venera vl. :as: i 8 polja (i samo što je prešao u Devica - meni Venera 29° Lav - tako sam ostala neplanirano trudna)
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."