Autor Tema: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 26787 puta)

0 Članovi i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 3122
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Kill all my demons and my angels might die too...
Odg: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori
« Odgovor #50 poslato: 03. Oktobar 2014. 16:15:34 »
:D Da moze bit da jeste. Nadam se da ce tvoj povratak bit bolji neg moj :)

Ti meni zato ostavljas utisak mladje , sto mislim da je zbog avatara takodje (a i imas neki entuzijazam mladje osobe ) :)

Mislim da ce proci ok , barem se nadam :)
Gledala sam sledeci solar i odigrava se u solarnoj 10 kuci , natalnoj 11 kuci i u karti Saturnovog povratka u 9 kuci . E sada kako ce proci to cu tek videti , ali pre nekih 2 godine sam na rodjendan dobila taj neki osecaj da od 27 godine ima da ide samo na bolje tako da sam resila da se drzim istog :D

http://i47.tinypic.com/nwbmma.gif

I never change, I simply become more myself. ― Joyce Carol Oates

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #49 poslato: 03. Oktobar 2014. 16:04:50 »
:D Da moze bit da jeste. Nadam se da ce tvoj povratak bit bolji neg moj :)

Van mreže Lorelei*

• Ne umem da budem senka. Umem da budem vetar, onaj topli letnji vetar koji prija. Znam da budem i bura. I duga...
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!Lorelei is awe-inspiring!
« Odgovor #48 poslato: 03. Oktobar 2014. 15:51:35 »
Ja sve pomislim da si ti starija neg ja :D

Hehe nisam , mozda je zbog slike taj dojam tu :D

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #47 poslato: 03. Oktobar 2014. 13:28:04 »
Pretpostavljam da je tako , u Morinusu ima da se napravi i karta za Saturn povratak pa se uporedjuje sa natalom :)
Meni pocinje 14.12 ove godine :)
Ja sve pomislim da si ti starija neg ja :D

Van mreže Lorelei*

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #46 poslato: 03. Oktobar 2014. 13:17:10 »
Meni je cele sledece godine aktuelan  Saturn povratak. I tada se aktivira  :90: sa vl.ascedenta. Inace vladar cetvrte i pete natalno. Onda se resava pitanje ljubavi, dece, doma??

Pretpostavljam da je tako , u Morinusu ima da se napravi i karta za Saturn povratak pa se uporedjuje sa natalom :)
Meni pocinje 14.12 ove godine :)

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #45 poslato: 03. Oktobar 2014. 12:44:43 »
Meni je cele sledece godine aktuelan  Saturn povratak. I tada se aktivira  :90: sa vl.ascedenta. Inace vladar cetvrte i pete natalno. Onda se resava pitanje ljubavi, dece, doma??
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

beskrajnost555*

• Gost
« Odgovor #44 poslato: 02. Oktobar 2014. 22:46:15 »
Sve zavisi kako je zivot napravljen tjekom tih 30godina i kako se sve postavilo. Kod mene povratak  Saturn je bio dosta tezak psihicki za nevjerovat. Kad sam to prezivila sve ostalo nece biti problem. Mislim da sam nakon tog stvarno odrasla i zavisno od kuce u kojoj se nalazi , meni je u 12 kuci pa su se moji najveci strahovi ostvarili i zavisno od kuce kojima  Saturn vlada meni je kroz 3/4 kucu doista pokazalo sto mi sve to znaci sto jeste. Sve je uzrujalo i uznemirilo. No dobro je sad.

Van mreže Laby 55*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 76
  • Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!Laby 55 is leading the good life!
« Odgovor #43 poslato: 15. Novembar 2013. 15:53:18 »
dali kod saturnovog povratka mora nešto obavezno da se završi ili može baš da se nastavi i dalje ali u pozivitnom smislu...dakle neki događaj, nešto... ?

Van mreže Soel*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 8631
  • Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!Soel is awe-inspiring!
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #42 poslato: 28. Septembar 2013. 18:32:54 »
kako se u horoskopu  Saturn povratka tumace separacije?
u smislu, da li se samo aplikacioni aspekti tumace kao nesto sto dolazi ili se i separacije tumace kao dogadjaji u tom periodu?
ili kako već?  :229s:

E ovo je zanimljivo...npr. separacija je aspect koji ce sve vise da jenjava tokom vremena I postaje slabiji, aplikacija je aspect koji ce te nauciti nesto u zivotu (naraavno zavisi od prirode aspekta) a egzaktan aspect ce se ceo zivot ispoljavati.Dakle, aplikacija predstavlja buducnost, separacija proslost a egzaktan aspect ce da simbolizuje neku zaokruzenu celinu I trajace co zivot...

Van mreže sunflower*

• TA Urednik
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 470
  • sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!sunflower is awe-inspiring!
« Odgovor #41 poslato: 28. Septembar 2013. 09:17:16 »
kako se u horoskopu  Saturn povratka tumace separacije?
u smislu, da li se samo aplikacioni aspekti tumace kao nesto sto dolazi ili se i separacije tumace kao dogadjaji u tom periodu?
ili kako već?  :229s: