Autor Tema: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 37378 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

laborant 55*

  • Gost
Odg: Odg: Saturnov Povratak (znacenje)
« Odgovor #57 poslato: 11. Jul 2013. 17:51:32 »
Pitala sam ovo i Jovanu Luci Gajic-odmah mi je zena odgovorila-

"ukoliko postoji bilo koji aspekt Saturna i Venere, ili je Saturn u vezi sa 07.polje (kao vladar 07. ili u odnosu prema vladaru) Saturnov ciklus ce biti vazan. Na zalost ono sto je uslovljeno natalnom kartom se mora desiti, pa ako postoje jasne naznake za razvod ili odvajanje bilo koje vrste, nikakva elekcija nece mnogo pomoci."

hmmm Gasi dali bi moj natal mogao biti kao primjer, jer ja imam  Saturn :120: Venera, i s tim da mi je  Mesec u 7p u  Vodolija

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Odg: Saturnov Povratak (znacenje)
« Odgovor #56 poslato: 11. Jul 2013. 14:01:42 »
upravo me pitala drugarica moje cerke
za taj famozni saturnov povratak..
a ima natalno skolski primer
vladar 7 (bik) veneru u devici,koja je u kvadratu sa saturnom u strelcu..
i naravno da njoj taj saturnov poratak deluje na veneru...

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Odg: Saturnov Povratak (znacenje)
« Odgovor #55 poslato: 14. Maj 2013. 13:39:44 »
Pitala sam ovo i Jovanu Luci Gajic-odmah mi je zena odgovorila-

"ukoliko postoji bilo koji aspekt Saturna i Venere, ili je Saturn u vezi sa 07.polje (kao vladar 07. ili u odnosu prema vladaru) Saturnov ciklus ce biti vazan. Na zalost ono sto je uslovljeno natalnom kartom se mora desiti, pa ako postoje jasne naznake za razvod ili odvajanje bilo koje vrste, nikakva elekcija nece mnogo pomoci."

Van mreže Grofica*

  • Feng Šui Majstor
  • * Ovaj može da menja Google *
  • ***
  • Poruke: 18087
  • Reputaciona snaga: 15658
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
    • VRIL Feng Shui
Odg: Saturnov Povratak (znacenje)
« Odgovor #54 poslato: 14. Maj 2013. 09:01:36 »
Shvatila sam da imam "rupu"u znanju...pa resih lepo da vas pitam...
zanima me , kad nekom gledate kad ce u prvi brak...
pa se nekom "lepo vidi" da ne bi trebalo u brak pre 28-29 godine, pre Saturnovog povratka, a nekom to nema veze...
Ne znam da li sam jasno postavila pitanje...
Molim da mi neko, ko je raspolozen, a zna, objasni na primeru svog, ili necijeg natala.
Hvala unapred. :)

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #53 poslato: 08. Maj 2012. 12:24:08 »
Saturnov povratak kao podhoroskop,
(click to show/hide)
precizne događaje.

     Da probam i ja :

Ovo je čart mog Saturn povratka : 26-07-2005 letnje vreme : 00h52min02sec Bgd



Po sistemu podele ~ 1 polje = 2 ipo godine (za Saturn povrtak je potrebno da prodje 28 godina) uz sistem jednakih polja, imam sledeće :

~ od ASC do vrha II polja ~ prve dve ipo godine ~ ASC je 02° Blizanci a Saturn :0: Sunce u 3 polju...

- znači orijentaciono od kraja Jula 2005 pa do kraja Januara 2008. Ovo je period kada sam radila po dve smene svaki dan, bez maltene dana pauze / odmora, jer je tata non-stop bio u bolnici zbog raznoraznih zdravstvenih problema ~ Saturn :0: Sunce :180: Hiron ~ pa je mene s jedne strane mrzelo da sedim kući i javila sam se za taj tempo posla, dodatno imala sam duplu platu, pa sam koliko toliko makar mogla da ne brnem oko finansija ~ nat. Sunce Pluton :0: ovaj Jupiter ~ smene su obično bile popodnevna ~ Lav ~ i noćna ~ Saturn Sunce u donjem delu čarta. Ovde imam i nat. Mars u 1 polju koji ima :120: sa mojim nat. Merkur koji se pak pa našao u ovom čartu u 6 polju :0: Vertex ~ dovoljno snage i volje da se radi toliko puno (tj učiniću sve svesno da iscrpim sebe do max. zarad bolje zarade... Blizanci "dupli posao"...)

- Venera u Devica na vrhu 5 polja kod mog nat. Mesec a preko antiscije Venera :0: Mars a moj Mesec preko antiscije :0: ovaj Mesec koji se našao na mom nat. Jupiter ~ ovo je za mene bio najlepši period mog privatnog života, jeste da je bila u pitanju tajna ljubav ~ povezanost emotivnih planeta i 5-11-12 polja ~ a upravo čovek sa kojim sam se zabavljaja ima u natalu Mesec Mars u Ovan ! Venera vladar 5-12 polja ~ sunce Pluton natalni u 5 polju :0: ovaj Jupiter vladar 7 polja ~ ljubav na radnom mestu, ali ta Venera ima i :180: sa Uran Ribe i :90: sam ASC ~ afera, on bio oženjen u datom trenutku... dodatno taj Mesec :0: Mars kod mog i nat. Jupiter i kod mog nat. Desc i imaju :120: sa Pluton Strelac iz 7 polja + vl. 5 polja u 4 polju ~ ljubav dolazi u kuću, Venera u pad ~ na neki način to nije ljubavna veza koja će ili da potraje ili koja ima trajniju sreću... i tako i jeste bilo...

- trudnoća : 25-09-2007 : vl. 1 -5 polja taj Merkur Lav u 4 polju koji ima i :120: sa Mesec Ovan iz 12 polja (onaj Mesec koji je preko antiscije u :0: sa mojim nat. Mesec ...) em ima :60: sa mojim nat. Merkur i :120: sa mojim nat. Jupiter ... neplanirano / iznenadno začeće : vl. 12 polja na vrhu 5 polja Venera Devica pad ~ pa :180: Uran Ribe (inače postavljen u mom nat. 5 polju) Radila sam do kraja Decembra 2007 i posle dala otkaz, što zbog trudnoće, što zbog činjenice da je tata opet bio zaglavio u bolnici baš tu negde krajem Januara 2008.

~ naredni period od vrha II polja do vrha III polja ~ "ASC" je 02° Rak i Mesec Ovan preuzima ulogu... znači od kraja Januara 2008 do kraja Jula 2010 :
- početak tog perioda - ja trudna, ne nešto preterano srećna, ovde imam Saturn Sunce na vrhu "novog" 2 polja ~ finansije otišle u :cenzura: Vreme provodim najviše u kući ~ "novo" 4 polje Vaga tu mi natal Sunce Pluton i ovaj JMČ kod nat. Merkur ... posle dolazi porodjaj, podporodjajna depresija, prodaja porodične kuće na selu, kupovina drugog stana koji se i dan danas izdaje i to je to... totalna :pustahija: od perioda...

~ naredni period od vrha III polja do vrha IV polja ~ "ASC" je 02° Lav i tu su Sunce :0: Saturn Lav ... period od kraja Jula 2010 do kraja Januara 2013 ... još uvek sam u tom periodu... Psihički najviše težak period ~ Saturn je ovde vladar "novog" 6 polja spaljen od Sunce (otac) Period kada sam na žalost izgubila kontakt sa dosta prijatelja ~ Merkur Lav vladar "novog" 11 polja pa :180: Neptun ... Finansije isto osciliraju, Merkur vladar tog "novog" 2 polja a tu je i Venera Devica koja ima :180: sa Uran a ona je vladar "novog" 10 polja...
- potpuna koncentracija na dete ~ "novo" 5 polje je u Strelac sa Jupiter na mom nat. Sunce Pluton i na njeno zdravlje ~ Venera je vladar njenog 6 polja (iz ovog čarta 12 polje) koja je u padu i u njenom 10 polju (lečenje) Jupiter :120: Neptun :180: Merkur ~ problemi sa govorom i samom djagnozom zdravstvenog problema...
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."




laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #52 poslato: 08. Maj 2012. 11:07:47 »
Labi evo ti na prethodnoj strani

e Majo sad nek neko da objašnjenje, ja ću samo potvrditi da je tako ahhahahahha :D :D :D

ja mogu dati neka svoja osobna zapažanja, jer sam rekla da ću sebe pratiti tokom povratka kako se ponašam...pa sam primjetila ovako... dosta sam povučena, osjećam u sebi ko da se nešto čisti u meni, nešto se događa ali nemogu precizirati što osim da to usporedim sa čiščenjem, zatim, mnogo razmišljam o obrazovanju i svemu što je povezano sa intelektualnošću, mislim da to i je dio 3p, zatim odnos sa bratom je mnogo blaži, čak mi je za rođendan kupio u Njem. kad se vraćao doma, 5 velikih Milka čokolada, jednu bombonjeru od Milke, i još neke Kinder čokoladice + dvije velike teglice Nutele od pola kile !!!! što je mene doslovno zaprepastilo jer taj nije znao prije niti da mi kruh kupi ako ja nebih otišla u dućan ili da naloži peć ako je zima u kući, sve sam morala ja, a on je taj moj rad za njega uzimao zdravo za gotovo, izgleda da se tu dosta toga mijenja dakle između nas dvoje...malo me više udario ego, sad neznam imali to veze sa povratkom, ali postala sam malo stroža prema nekim ljudima koji su mi bili kao prijatelji, i još mi se dodvoravaju ali ih ne doživljavam, što bi prije bilo obrnuto da sam se ja njima dodvoravala samo da bi ih zadržala pokraj sebe, sad sam postala ravnodušna , tak mi je sve jedno hoće li biti tu ili neće....evo to je moj doprinos što sam kod sebe zapazila, pa ako se može povezati s povratkom to je onda to :)

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #51 poslato: 08. Maj 2012. 10:57:55 »
Nece, prvi kontakt je 6 oktobra 7:02 pm , evo i charta :)

Labi evo ti na prethodnoj strani

laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #50 poslato: 08. Maj 2012. 10:15:46 »
ja bih vrlo rado svoj, ali neznam :D :D

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #49 poslato: 08. Maj 2012. 08:40:47 »
Da li u kartu za saturnov povratak stavljamo mesto rodjenja, ili mesto trenutnog stanovanja?
Mesto rodjenja kao i za bilo koje druge predikcije, osim solara.

Mogao bi neko prokementarisati svoju kartu Saturnovog povratka, ja do mog još nisam stugla :D

Van mreže ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨*

  • Šta je to ispred nas, a ne možemo da ga vidimo? Budućnost... Šta je to što ga je više, mi ga manje vidimo? Tama...
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Alhemičar *
  • *******
  • Poruke: 51498
  • Reputaciona snaga: 40459
  • ✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!✨ 𝑛 ₑ 𝑛 ₐ ✨ is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • ☎️ +381 63 14 500 39
    • Blog Dnevnik Jednog Astrologa
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #48 poslato: 06. Maj 2012. 19:41:47 »
     Mislim da se uzima mesto rodjenja za ovaj čart ~ će piše o tome Majana, ona je to lepo prostudirala :aha:
Kako se navikneš, tako se i odvikneš, od svega, svakog, i od svih...
Ista flašica vode u prodavnici košta 30 dinara, u automatu 60, u kafiću 120, u avionu 250.
Sve zavisi od mesta gde se nalazi...
Zato kada vam se čini da ste bezvredni, razmislite da li ste se možda našli na pogrešnom mestu...
Vaša vrednost nije umanjena samo zato što neko nema sposobnost da je prepozna...
Ne odlučujem ja kakva ću biti prema ljudima... to ti ljudi odlučuju...
Dobra sam osoba sve dok mi neko ne da povoda da to više ne budem...


Da vas pitam nešto... Ako se neko moli za strpljenje, mislite li da mu Bog daje strpljenje? Ili mu daje priliku da bude strpljiv? Ako se neko moli za hrabrost, da li mu Bog daje hrabrost, ili mu daje prilike da bude hrabar? Ako se neko molio da mu porodica bude bliža, da li mislite da ih Bog jednostavno ispuni toplim osećanjima, ili im daje priliku da ponovo za-vole jedni druge?
Šišmiš natal12andus
Kad nekog voliš onda se brineš za tu osobu, i činiš joj dobro, čak i kad ona to ne vidi...
Ne volite te onaj koji kaže da je uvek tu za tebe, nego onaj koji prepozna trenutke u kojima ti je potreban...
Najteži zadatak je biti svoj u svetu u kome svi pokušavaju da od tebe naprave nekog drugog.
Mnogi bi se nesporazumi izbegli kad bi muškarci počeli da čitaju svaku napisanu reč, a žene prestale da čitaju izmedju redova...
Ima nepoverljivih ljudi. Pitaju: "Kako misliš da uspeš, ako do sada nisi, šta se to promenilo?" Najbolji odgovor je: "Ja sam se promenio."