Autor Tema: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 25313 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

laborant 55

• Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #30 poslato: 08. Maj 2012. 11:07:47 »
Labi evo ti na prethodnoj strani

e Majo sad nek neko da objašnjenje, ja ću samo potvrditi da je tako ahhahahahha :D :D :D

ja mogu dati neka svoja osobna zapažanja, jer sam rekla da ću sebe pratiti tokom povratka kako se ponašam...pa sam primjetila ovako... dosta sam povučena, osjećam u sebi ko da se nešto čisti u meni, nešto se događa ali nemogu precizirati što osim da to usporedim sa čiščenjem, zatim, mnogo razmišljam o obrazovanju i svemu što je povezano sa intelektualnošću, mislim da to i je dio 3p, zatim odnos sa bratom je mnogo blaži, čak mi je za rođendan kupio u Njem. kad se vraćao doma, 5 velikih Milka čokolada, jednu bombonjeru od Milke, i još neke Kinder čokoladice + dvije velike teglice Nutele od pola kile !!!! što je mene doslovno zaprepastilo jer taj nije znao prije niti da mi kruh kupi ako ja nebih otišla u dućan ili da naloži peć ako je zima u kući, sve sam morala ja, a on je taj moj rad za njega uzimao zdravo za gotovo, izgleda da se tu dosta toga mijenja dakle između nas dvoje...malo me više udario ego, sad neznam imali to veze sa povratkom, ali postala sam malo stroža prema nekim ljudima koji su mi bili kao prijatelji, i još mi se dodvoravaju ali ih ne doživljavam, što bi prije bilo obrnuto da sam se ja njima dodvoravala samo da bi ih zadržala pokraj sebe, sad sam postala ravnodušna , tak mi je sve jedno hoće li biti tu ili neće....evo to je moj doprinos što sam kod sebe zapazila, pa ako se može povezati s povratkom to je onda to :)

Van mreže Majana

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1757
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
« Odgovor #29 poslato: 08. Maj 2012. 10:57:55 »
Nece, prvi kontakt je 6 oktobra 7:02 pm , evo i charta :)

Labi evo ti na prethodnoj strani

laborant 55

• Gost
« Odgovor #28 poslato: 08. Maj 2012. 10:15:46 »
ja bih vrlo rado svoj, ali neznam :D :D

Van mreže Majana

• *Drugar iz komšiluka *
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
« Odgovor #27 poslato: 08. Maj 2012. 08:40:47 »
Da li u kartu za saturnov povratak stavljamo mesto rodjenja, ili mesto trenutnog stanovanja?
Mesto rodjenja kao i za bilo koje druge predikcije, osim solara.

Mogao bi neko prokementarisati svoju kartu Saturnovog povratka, ja do mog još nisam stugla :D

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 34921
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
  • 🔮 Skype : Shmishonja 🔮
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #26 poslato: 06. Maj 2012. 19:41:47 »
     Mislim da se uzima mesto rodjenja za ovaj čart ~ će piše o tome Majana, ona je to lepo prostudirala :aha:
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Putnik kroz vreme

• Gost
« Odgovor #25 poslato: 06. Maj 2012. 15:32:38 »
Da li u kartu za saturnov povratak stavljamo mesto rodjenja, ili mesto trenutnog stanovanja?

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • ♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!♡ Astro Sage ☆ is awe-inspiring!
« Odgovor #24 poslato: 30. Januar 2012. 00:31:07 »
     Umesto autora, stavi IZVOR : i ovaj link i to je to ;)
🔮 NATAL 🔮
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit search

Novo u ponudi : 2 u 1 tumačenje ~ a) natal & karmički (40€) b) natal & godišnji (40€) c) natal & opis potencijalnog bračnog partnera (40€) d) natal karmički & uporedni karmički (50€) e) uporedni & uporedno godišnji (40€)

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Swiss

• Gost
« Odgovor #23 poslato: 30. Januar 2012. 00:26:41 »
     Deluje mi da jeste, nadjoh ovo : http://dc225.4shared.com/doc/9RqTV6SP/preview.html  na netu 8)

Vidi, pa ima i JU..... A ja imam bez JU (hvala sad imam i to), al ne pise autor grrr, nema veze :)

Van mreže ♡ Astro Sage ☆

• * Glavni & Odgovorni *
« Odgovor #22 poslato: 30. Januar 2012. 00:03:50 »
     Jesam i krenula sam da kucam, al me em Duda odvukla u sobu da se igramo, em nešto :taz: krenuo da  :kenjac: pa ću sad da nastavim dalje da kucam :pisac:
🔮 NATAL 🔮

(click to show/hide)

(click to show/hide)
(click to show/hide)

Van mreže Majana

• *Drugar iz komšiluka *
« Odgovor #21 poslato: 29. Januar 2012. 18:53:09 »
Neno jel si gledala chart?