Autor Tema: Saturnov Povratak - pitanja i odgovori  (Pročitano 37383 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #17 poslato: 18. Januar 2012. 20:39:28 »
Haha pa kako za koji dan kada Saturn ne stize do 0 stepena do oktobra? Virni malo u efemeride.

ah tooo....ja gledala tranzite u svom natalu pa sam po tome zaključila da to sad kreće kod mene...eh... :uci: :ovca: :fool:

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #16 poslato: 18. Januar 2012. 20:35:45 »
Haha pa kako za koji dan kada Saturn ne stize do 0 stepena do oktobra? Virni malo u efemeride.

laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #15 poslato: 18. Januar 2012. 20:32:34 »
Nece, prvi kontakt je 6 oktobra 7:02 pm , evo i charta :)



hmmm....sad sam malo zbunjena, jer sad za koji dan staje na natalni, pa kako se to onda gleda ? 

Swiss*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #14 poslato: 18. Januar 2012. 18:20:35 »
Labor, postoji izreka da po rodjenju dobije svako od nas svoj Krst (saturn) i nositi ga mora dok ga ne iznese na vrh brda (saturn), tim cinom pokazuje pokornost sili Neba, pokornost zakonu, pokazuje da sve ima svoje al i da tim cinom kroimo sebi naredno (inkarnaciju), ko to ranije shvati, da je otimanje za vidljivo vrednije od onog sto osecamo u dubini? Tezi ce mu Krst biti na ledjima!

Nosio ga je i Isus, dokaz da Saturnova ideja Radi najbolje i da ga treba Ostro uzeti u obzir kad se gleda natal, jer Saturn daje ono pravo, uci onom pravom, daje istinsko zadovoljstvo....i cemu onda Strah kad dobro znas da ponesen Krst na dan rodjenja nikad nece biti tezi od ljudske malodusnosti koju posedujemo i njome zagorcavamo sebi stanje umesto da se prepustimo i ucimo kroz dato nam na Srebrnoj Tacni, od njega, od Satrurna :)

Makar nama Astrolozima i poluAstrolozima i onima kojima su Zvezde hobi onako kao meni, treba da bude jasno da nam je tajna odkrivena totalno ili delimicno, pa sad, ako hoces svesno izbeci, spremi se da preuzmes i odgovornost ;)


Zato nemoj da se plasis jer krst koji nosis nije tezi od straha koji imas ;)

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #13 poslato: 18. Januar 2012. 18:04:45 »
Nece, prvi kontakt je 6 oktobra 7:02 pm , evo i charta :)

laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #12 poslato: 18. Januar 2012. 17:29:38 »
Ma ostaces ziva, nece ti nista biti sto neces moci podneti, ne brini :)

 :ok: :wrumwrum: :ple:

Swiss*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #11 poslato: 18. Januar 2012. 17:21:35 »
Ma ostaces ziva, nece ti nista biti sto neces moci podneti, ne brini :)

laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #10 poslato: 18. Januar 2012. 16:45:02 »
Uzima se datum kada prvi put dodirne nat.Saturna.

oho...znači meni je to sad svaki tren, jer mi je na 29 step, a natalni je na 0 step škorp...o čovječe, ja sve nešto gledala da će to biti na jesen, a meni je praktički sad do kraja tjedna ide....

Van mreže Majana*

  • * Podstanar na Forumu *
  • ****
  • Poruke: 1039
  • Reputaciona snaga: 1747
  • Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!Majana is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #9 poslato: 18. Januar 2012. 16:42:49 »
Uzima se datum kada prvi put dodirne nat.Saturna.

laborant 55*

  • Gost
Odg: Saturnov povratak
« Odgovor #8 poslato: 18. Januar 2012. 16:41:36 »
meni fali još jako malo da mi dođe saturn na natalni, i onda staje na 0 step škorpije, a kako kreće u drugom mjesecu retrogradno jer meni tada počinje njegov povratak ?  :fool: