Autor Tema: Godisnja Numerologija 2  (Pročitano 1932 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pol: Žena
  • Pod Suncem Ljubavi :)
Odg: Godisnja Numerologija 2
« Odgovor #11 poslato: 18. Jul 2017. 21:15:49 »
Broj 7

Preispitivanje, lični i duhovni rast
Godina sa brojem 7 posvećena je isključivo vama.
U ovom periodu vrlo je važno da uradite analizu samih sebe,
a sve kako biste shvatili ko ste, šta zaista želite, šta vam smeta i za čim žudite.
U ovom razdoblju ne treba da težite poslovnim uspesima već je važno da zastanete,
napravite korak unazad i razmislite o svemu što ste do sada uradili i šta želite postići.
U ovom periodu bilo bi dobro da poradite na svojim potencijalima.
Upišite neku slobodnu aktivnost o kojoj razmišljate već neko vreme
ili pak krenite na neki kurs ili usavršavanje.
Šta god to bilo, važno je da vas ispunjava i raduje.

Ovako, ja bih editovala ovu prognozu u mom slucaju ja sam u godini 785. Dakle, neocekivane promjene, puno putovanja, promjena stanovanja, prepis i uspjeh na Fakultetu koji sam zeljela od srednje da studiram (broj 5 simbolizuje upravo to doba). Duhovno DOsazrijevanje, pojacana osjetljivost, intuicija, i akcenat na detalje. Zbog ove osmice znaci i visak energije koji se kroz sport ili pojacanu fizicku aktivnost moze ispratiti. Takodje ima veze i sa promjenom fizickog izgleda. Pitam se zasto bas svaki broj posebno kad se vezuje za planetu koju bije los glas mora da se dodjeli ogranicena prognoza da ne kazem nesto drugo. :) Pa i Uran je divna planeta, broj 7 takodje. :) Ako me zivot povuce u ovu tematiku ozbiljno cu se pozabaviti radikalizacijom tj oplemenjivanjem Numerologije kao nauke. <3
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže Vladarka*

• Numerolog
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1621
  • Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!Vladarka is awe-inspiring!
  • duboko plavo more....
« Odgovor #10 poslato: 01. Januar 2017. 18:24:47 »
Pa sta znam, saberite oba broja. Na primer ja sam 729, jeste da sam sada u godini osmice, ali vecina numerologa bi rekla u godini sam 8-3....Mars Jupiter....

Van mreže Miss Click*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 902
  • Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!Miss Click is awe-inspiring!
« Odgovor #9 poslato: 31. Decembar 2016. 20:47:45 »
Ja računah upravo :) Muž 5, a ja 3 :)

Na mreži Plava Orhideja*

• * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 5773
  • Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!Plava Orhideja is awe-inspiring!
  • Niko nam ne moze ucinit koliko mozemo sami sebi
« Odgovor #8 poslato: 30. Decembar 2016. 16:21:29 »
Ja sam 3.

daneta*

• Gost
« Odgovor #7 poslato: 30. Decembar 2016. 16:11:47 »
....u broju 9...zavrsavam sa necim...nadam se sa onim losim....

Na mreži kosmopolita*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1226
  • kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!kosmopolita is awe-inspiring!
« Odgovor #6 poslato: 30. Decembar 2016. 14:08:51 »
Meni 6,opet  :herc: hahaha.
http://tinypic.com/view.php?pic=1z3w9sg&s=7
http://tinypic.com/view.php?pic=2ce25u9&s=9#.XIft-yJKjIU

O Bogu – dok ne utvrdiš vjeru u Njega,
O tuđem grijehu – dok se ne sjetiš svoga,
i o sutrašnjem danu – dok ne svane."

sladjana*

• Gost
Odg: Godisnja Numetologija 2
« Odgovor #5 poslato: 30. Decembar 2016. 10:45:05 »
4  - to mi i treba .

Van mreže uranija*

• Savetnik
  • * Podstanar na Forumu *
  • Reputaciona snaga: 13394
  • uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!uranija is awe-inspiring!
  • zivot je lepsi sa nadom u bolje sutra
« Odgovor #4 poslato: 29. Decembar 2016. 22:13:33 »
8,zasto me ne cudi :)

Van mreže ☆ swiss ☆*

• Bibliotekar
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 0
  • ☆ swiss ☆ Is looked down upon.
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: 29. Decembar 2016. 20:37:47 »
2017

9

:lol:
sve sto vidis lepo u meni to si ti,
sve ostalo sam ja!

U zlu bi se moglo naci dobra
samo kad se zlo ne bi menjalo nonstop i prilagodjavalo dobrom da ga upropasti.
Ne, neće ti saturn doneti mudrost ili nagrade za pretrpljenu bol. saturn hoće da te ubije. Za to što ste preživeli zahvalite se ostatku svoje karte, jer da je po saturnu, niko od nas sada ne bi bio ovde.

-vivi-

Van mreže Večiti Putnik Šmišonja*

• Some days are better, some days are worse. Look for the blessing, instead of the curse. Be positive, stay strong, and get enough rest. You can't do it all, but you can do your best.
  • * Glavni & Odgovorni *
  • * Ovaj može da menja Google *
  • Reputaciona snaga: 35515
  • Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!Večiti Putnik Šmišonja is awe-inspiring!
  • Radno vreme od 9h do 21h § 061 17 04 231
    • Wordpress Dnevnik Jednog Astrologa
« Odgovor #2 poslato: 29. Decembar 2016. 20:31:07 »
Ja : 3+10+2017=5; Duda : 22+6+2017=2

Citat
Broj 2

Strpljenje, odnosi, balans, emocije

Ovaj broj odnosi se na stabilizaciju svega šta ste do sada postigli u životu. Godina 2017. kreće se sporo, te vam se može činiti kako se ništa značajno ne dešava. Ali neka vas manje akcije ne zavara jer se iza kulisa događaju male, ali velike promene. Upravo zbog toga strpljenje jeste najvažnija osobina na kojoj morate da poradite u 2017. godini. U ovom razdoblju na prvom mestu su vam ljubav, odnos s osobama do kojih vam je stalo i vaša iskrena osećanja. Ako ste su u vezi, sada ćete saznati da li je to zaista ono pravo, a slobodni bi mogli upoznati nekog posebnog ili pak nekoliko novih osoba s kojima će pokrenuti moćnu i trajnu prijateljsku vezu.

Broj 5

Avantura, napredak, promene

Broju 5 ova godina donosi očekivane i neočekivane promene u raznim segmentima i u raznim oblicima. Kod nekih će to značiti preseljenje, nov posao ili ljubavnu vezu, dok će drugi to doživeti kroz promenu razmišljanja ili stavova, ali i životnog stila. Bilo kako bilo, otvoriće vam se brojne nove mogućnosti i zato raskrstite sa starim navikama i rutinama i isprobajte nešto novo i drugačije, ma koliko vam se malo i neznačajno činilo. U ovoj godini privući će vas i sitni poroci poput preterivanja u hrani, piću, strasti, izlascima ili trošenju novaca, pa je zato važno da budete umereni.
🔮 NATAL 🔮
     Let me ask you something...
     If someone prays for patience, you think God gives them patience? Or does he give them the opportunity to be patient?
     If he prayed for courage, does God give him courage, or does he give him opportunities to be courageous?
     If someone prayed for the family to be closer, do you think God zaps them with warm fuzzy feelings, or does he give them opportunities to love each other?

Blog Astrologija & Divinacija ~ Jyotish Blog ~ •○• 7 Lots •○••○• Lenormand •○••○•Transit searchGoogle Arhiva Slika #1Google Arhiva Slika #2Amar Nat Deck

(click to show/hide)
(click to show/hide)