Autor Tema: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori  (Pročitano 76574 puta)

0 Članovi i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže La tormenta*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 45
  • La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!La tormenta is a rising star!
  • Pol: Žena
Odg: Godisnje Prognoze - pitanja i odgovori
« Odgovor #443 poslato: 13. Oktobar 2018. 16:39:37 »
moze da bude potpuni prekid na mnogim poljima. Ako imas priliku da odes da zivis u ino...samo pali
Prekid je prekid, da l je dobro ili lose zavisi samo od individue. Svakako neki kraj je neminovan. Da li ces da se preselis, da li ces da odes iz zemlje, raskins prijateljstvo ili vezu zavisi dosta i od tebe i tvojih odluka....Svakako je ovaj ciklus zavrsen i mora da se pocisti ono cemu vise nikako nije mesto u tvojem zivotu.

od naredne godine ocekujem ovo...posto sam za sad zagovornik one teorije da se dvojka u godini ne racuna..sledeca mi je 976...a moj kod je 865....samo se nadovezujem...ne ocekujem repliku...hvala ...pozzz

Van mreže Obasjana Suncem :)*

• *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 1071
  • Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!Obasjana Suncem :) is awe-inspiring!
  • Pod Suncem Ljubavi :)
« Odgovor #442 poslato: 07. Maj 2018. 21:29:18 »
Zna li neko gde se mogu pogledati kodovi  i njihovo znacenje .

Potrazi literaturu u knjizarama i naravno prije svega na google... Nije dovoljno gledati kodove nego i ime i prezime... To je ono najosnovnije...
<3 Život je radost, ispunjena prekrasnim iznenađenjima. Moj život je sreća, napunjena ljubavlju, veseljem i prijateljstvom. Biram ljubav, sreću i slobodu, otvaram svoje srce i dopuštam da lijepe stvari uđu u moj život. <3
https://postimg.cc/image/dok4r02z1/

Van mreže mila2013*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 295
  • mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!mila2013 is awe-inspiring!
« Odgovor #441 poslato: 20. April 2018. 17:58:07 »
Ja baš nisam sigurna da sam razumela kako se sve ovo sabira i svodi na jednocifrene i trocifrene brojeve ali znam da sam nekada davno izračunala da sam 966 = (21061968)

Ova godina 2018 je 2

966 +
222 =
198
Nadam se da je tačan broj za ovu godinu broj 198

~samo  ne znam kako se tumači svaki posebno ???

~negde sam videla značenja životnih brojeva ali ne mogu da se setim...ako neko ima molim da pošalje  :trep:

Moj kod je isto 966 ali za ovu godinu ovako racunam:
966
222
-------
288

Prosle god.sam bila 177 i udala se i samim tim zapocela zajednicki zivot
Natal

[url=htt

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #440 poslato: 06. Mart 2018. 08:15:12 »
Zna li neko gde se mogu pogledati kodovi  i njihovo znacenje .

Van mreže draguljce*

• * Drugar u prolazu *
  • **
  • Reputaciona snaga: 145
  • draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!draguljce is awe-inspiring!
« Odgovor #439 poslato: 27. Februar 2018. 12:45:35 »
Evo sad ja skontah ako sam kod 639 dodajem
                                                222
                                                -----
                                                 861  da li sam  u pravu.
Gde sada da pogledam sta nosi taj broj tj sta me ceka u 2018 god. :kisikisi:

Na mreži ganci*

• Tumač za Karte
  • *Drugar iz komšiluka *
  • Reputaciona snaga: 4182
  • ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!ganci is awe-inspiring!
« Odgovor #438 poslato: 26. Februar 2018. 12:02:35 »
268
222
___
481

Preselila sam se na početku godine, dala otkaz, prešla u drugu firmu, počela da živim sa dečkom.
Sve mi se skršilo do 10. februara  :aha: :)

Inače je prethodna bila ljubavna godina - 379. Prošla fantastično što se toga tiče, što se tiče posla i atmosfere tamo - napeto, tajanstveno, uvijeno, nije prijalo svakako.
natal http://tinypic.com/view.php?pic=2m4zw2e&s=8#.VFZhd8mnV4c

* Things are always working out for me *

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • Reputaciona snaga: 1409
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #437 poslato: 25. Februar 2018. 12:12:02 »

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
  • LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!LIONA is awe-inspiring!
« Odgovor #436 poslato: 25. Februar 2018. 11:41:28 »
kod mene
10071965
dakle 8+3=11
a godina 2018=11
moja godina
cula sam da je broj 11 poseban-da se ne sabira i ne svodi na 2

PS
a ako ipak svedem godinu na 2
i saberem sa bioritamskim 8 dobijem 1-pocetak

Grofi ja mislim ovako:

873+
222=
195

~nisam sigurna da sam "tačna" - nekako sam tako razumela, ako grešim ispravi me  <3

Van mreže LIONA*

• * Komšija prijatelj *
« Odgovor #435 poslato: 24. Februar 2018. 23:48:44 »
Ja baš nisam sigurna da sam razumela kako se sve ovo sabira i svodi na jednocifrene i trocifrene brojeve ali znam da sam nekada davno izračunala da sam 966 = (21061968)

Ova godina 2018 je 2

966 +
222 =
198
Nadam se da je tačan broj za ovu godinu broj 198

~samo  ne znam kako se tumači svaki posebno ???

~negde sam videla značenja životnih brojeva ali ne mogu da se setim...ako neko ima molim da pošalje  :trep:

Van mreže Grofica*

• Feng Šui Majstor
  • * Ovaj prešišao i Tolstoja *
  • Reputaciona snaga: 15708
  • Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!Grofica is awe-inspiring!
    • VRIL Feng Shui
« Odgovor #434 poslato: 22. Decembar 2017. 13:08:38 »
kod mene
10071965
dakle 8+3=11
a godina 2018=11
moja godina
cula sam da je broj 11 poseban-da se ne sabira i ne svodi na 2

PS
a ako ipak svedem godinu na 2